Ankieta: Najlepszy piłkarz meczu przeciwko Aston Villa
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 0% 0 0%
Gary Neville 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
John O'Shea 4.17% 1 4.17%
Patrice Evra 4.17% 1 4.17%
Cristiano Ronaldo 37.50% 9 37.50%
Michael Carrick 0% 0 0%
Darren Fletcher 4.17% 1 4.17%
Nani 0% 0 0%
Ryan Giggs 4.17% 1 4.17%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Federico Macheda 45.83% 11 45.83%
Danny Welbeck 0% 0 0%
Razem 24 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-2 Aston Villa (05.04.2009)
garret9 Offline
Member
***

Liczba postów: 86
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #15
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (05.04.2009; 17:00)
Cóż.. ja krótko bo

1. Serce mi wali jak szalone
2. Emocje sięgały zenitu i boje się że coś zrobie sobie przed tym kompem
3. w 80min Obiecałem sobie że przepłynę 10km jeśli to wygrają wiec zaraz ide.. =P (muszę to jeszcze zweryfikować chyba jednak..)
4. Myślę, że nie ja jeden podupadłem na duchu przy golu na 1:2 widząc też bezaradność United..jest mi wstyd oczywiście, bo już nie z takich opresji wychodziła nasza wielka drużyna (2:0 z Evertonem dwa lata temu konczy sie wynikiem 2:4 dla nas... tylko raz więcej raz mniej ambicji bywało.. dziś nie brakło jej nikomu...

Zasłużone bądź co bądź zwycięstwo, bo przeważaliśmy optycznie, owszem Villa konstruowała groźne akcje skrzydłami, no i ten Young i Gabriel w ataku nas straszyli, za gladko pokonywali każdy metr, który nam przychodził ciężko..

Trzeba przyznać, że chłopaki się spisali rewelacyjnie biorąc pod uwagę wszystkie możliwe okoliczności, i te urazy i kartki, i ostatnie wyniki i podrażnienie AV tą miazgą na Anfield...
Można powiedzieć Manchester United (B) pokonał dziś Aston Ville... Big Grin prawie (B)

Wielkie brawa dla zawodników z drugiej linii, bo ani Tevez z Giggsem ani Obrońcy dzisiaj szału nie robili... Crynaldo się starał, Pięknie grał Fletch, Carrick inteligentnie... no a Macheda.. nie powiem nic bo poprostu myślałem że oszaleje jak on to walnął, no przepiękna bramka ... 17LAT!!! coś niewiarygodnego co sie dzisiaj działo.

W tej chwili musi się sprawa następująco ułożyć, Loserpool musi schować szampany, bo Bójcie się chamy na szczyt TABELI Wracamy Ten mecz podziała na nich jak kopniak w dupę, na bank! myślę że każdy nawet Ci co nie zagrali czuli to co my i ta ekipa, która pokazała, że mistrz może być tylko jeden!! właśnie z Old Trafford!!!! :mrgreen: :mrgreen:

There is no Dark Side of the Moon really.. Matter of fact; it's all dark

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
05-04-2009 18:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (05.04.2009; 17:00) - garret9 - 05-04-2009 18:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości