Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Porto?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin Van der Sar 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Johnny Evans 0% 0 0%
Nemanja Vidic 3.85% 1 3.85%
Patrice Evra 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Darren Fletcher 3.85% 1 3.85%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Wayne Rooney 80.77% 21 80.77%
Ryan Giggs 3.85% 1 3.85%
Gary Neville 3.85% 1 3.85%
Carlos Tevez 3.85% 1 3.85%
Razem 26 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 2-2 FC Porto (07.04.2009)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #46
Re: CL: Manchester United 2-2 FC Porto (07.04.2009)
Jeśli ktoś nie rozumie, co to kilkadziesiąt meczów w sezonie, co to zmęczenie, bądź po prostu słabsza dyspozycja - trudno wobec tego prowadzić jakiś dialog. Piłkarze wbrew pozorom to nie roboty.

A gdyby im się nie chciało, to Ferguson już dawno by podziękował jednemu, czy drugiemu.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
09-04-2009 10:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #47
Re: CL: Manchester United 2-2 FC Porto (07.04.2009)
Może. I wiem, że sezon ciężki. Ale jednak bez przesady, każdy sport jest cięzki i niestety domena sportowca jest dawać z siebie wszystko w każdym spotkaniu czy na każdych zawodach. Rozumiem, że można być zmęczonym(w sumie Ronaldo ma do tego największe prawa chyba, bo gra w praktycznie każdym meczu), po kontuzji, można miec gorszy dzień - ale cała druzyna ma jakies takie spadki - nie wiem czego, mi to wygląda na motywację i chęci - bo pół biedy jak 2-3 zawodników gra gorzej, ale jak cały zespół taki zniechęcony chodzi to nie wygląda to dobrze.
Zobaczymy jak to dalej będzie, zazwyczaj dobrze graliśmy pod presją i gdy była meczowa masakra - środa-weekend.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
09-04-2009 10:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #48
Re: CL: Manchester United 2-2 FC Porto (07.04.2009)
branka napisał(a):Może. I wiem, że sezon ciężki. Ale jednak bez przesady, każdy sport jest cięzki
Darts, bowling czy snooker też? Bez przesady. Dla piłkarza tyle spotkań w sezonie to ogromny wysiłek. Dla porównania w futbolu amerykańskim, co prawda bardziej urazowym sezon zasadniczy liczy 17 spotkań plus parę w play-offach. Grać co trzy dni w kosza, a uganiać się po dużym boisku to spora różnica jednak.
Jasne, że maraton czy kolarstwo to zupełnie inna bajka, ale tam organizm jest zupełnie inaczej przygotowywany do wysiłku.


Fan United od 1992 roku
09-04-2009 11:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #49
Re: CL: Manchester United 2-2 FC Porto (07.04.2009)
Jak dla mnie kosz jest tak samo męczący - zobacz zresztą jak trenują koszykarze, z jakim obciążeniem - tam nie ma miejsca a chwile odsapnięcia w czasie meczu jak w piłce. Ale nie o to chodzi by sie spierać który sport najbardziej wyczeprujący Smile
Po prostu brak mi tego czegoś co było rok temu - może przez ta głupia Barce skoczyły mi wymagania - rok temu graliśmy podobnie jak oni, a było tyle samo meczy nie licząc KMŚ(najgłupszy turniej roku). Skład tez właściwie taki sam i piłkarze młodzi jeszcze dojrzeli. No ale też nie rok w rok ma sie taki sezon, że sie jest najlepszym na swiecie. W każdym razie zmęczeni są tak jak każdego sezonu, a grają jednak w tym gorzej, niż w 2 poprzednich.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
09-04-2009 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cristofer Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #50
Re: CL: Manchester United 2-2 FC Porto (07.04.2009)
kosz to w sumie trochę inaczej tam jest dużo zmian jak na 5 zawodników, ale jakaś niemoc wtargnęła w szeregi United + zmęczenie + kontuzje. Strach pomyśleć co by było gdybyśmy trafili na inny zespół niż Porto. Tak grająca Chelsey wczoraj z Liverpoolem mogła by po pierwszym meczu zabić nadzieję na wygranie 2 raz z rzędu Ligi Mistrzów.
09-04-2009 17:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
M.T. Offline
Member
***

Liczba postów: 104
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #51
Re: CL: Manchester United 2-2 FC Porto (07.04.2009)
branka napisał(a):tam nie ma miejsca a chwile odsapnięcia w czasie meczu jak w piłce.
Kwarta trwa 20 min (o ile się nie mylę ;p) gra 5 osób, które mogą się zmieniać co ile chcą Big Grin Siada taki King James na ławce i pije Gadorade'a który jest tam ich głównym motorem napędowym hehe, a w piłce tylko 3 może odpocząć z tych co zaczeli mecz i to jak już siądą to do końca.
09-04-2009 17:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sir_matt Offline
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #52
Re: CL: Manchester United 2-2 FC Porto (07.04.2009)
Krótko i na temat. Mecz słaby. Obrona dziurawa jak ser szwajcarski. W pomocy to trochę się Fletcher wyróżniał, ale też nic specjalnego. Głupio stracone bramki. Świetny prezent od obrońcy Porto dostaliśmy. Bardzo dobre wejście Teveza, nareszcie coś pokazał Smile Jak będzie dalej, to się zobaczy.

What a friend we have in Jesus ?
He's a saviour from afar
What a friend we have in Jesus ?
And his name is Cantona
09-04-2009 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #53
Re: CL: Manchester United 2-2 FC Porto (07.04.2009)
sir_matt napisał(a):Świetny prezent od obrońcy Porto dostaliśmy.

Mi tym golem Rooney zaimponował bo zachował sie jak typowy napadzior. Wiedział że obrońca może podać do tyłu i przejął piłkę. Ale również spokój z jakim strzelił był imponujący. Cały Roo Smile

Ale po za tym mecz słabiutki. Obrona do bani, środek pola też i dlatego Porto nie dało nam pograć.
09-04-2009 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #54
Re: CL: Manchester United 2-2 FC Porto (07.04.2009)
fredziul napisał(a):Mi tym golem Rooney zaimponował bo zachował sie jak typowy napadzior. Wiedział że obrońca może podać do tyłu i przejął piłkę. Ale również spokój z jakim strzelił był imponujący. Cały Roo Smile
Dla mnie właśnie nie cały Roo. Wydoroślał, bo jeszcze niedawno by pewnie się przypalił i tego nie wykorzystał. Doświadczenie już robi swoje i potrafi w odpowiednim momencie zachować zimną krew. To jest niesamowicie ważne.


Fan United od 1992 roku
10-04-2009 07:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości