Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Porto?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin Van der Sar 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Johnny Evans 0% 0 0%
Nemanja Vidic 3.85% 1 3.85%
Patrice Evra 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Darren Fletcher 3.85% 1 3.85%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Wayne Rooney 80.77% 21 80.77%
Ryan Giggs 3.85% 1 3.85%
Gary Neville 3.85% 1 3.85%
Carlos Tevez 3.85% 1 3.85%
Razem 26 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 2-2 FC Porto (07.04.2009)
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #1
CL: Manchester United 2-2 FC Porto (07.04.2009)
[Obrazek: n1uihh.png][Obrazek: 2iafuas.png][Obrazek: 11bow1u.png]

7 kwietnia o godzinie 20:45 w Teatrze Marzeń Manchester United zagra z portugalskim FC Porto pierwszy mecz 1/4 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Manchester United w 1/8 finału CL wyrzucił za burtę wyrzucił włoski Inter Mediolan, natomiast FC Porto uporało się z Atletico Madryt.

Mecz jest zapowiadany jako rewanż za sezon 2003/2004, kiedy to podopieczni wówczas Jose Mourinho niespodziewanie sięgnęli po tytuł najlepszej klubowej drużyny w Europie, pokonując w 1/8 finału właśnie Manchester United. Jak pamiętamy, United odpadło w bardzo smutnych dla nas okolicznościach, tracąc gola w ostatnich minutach meczu rewanżowego, po fatalnej interwencji Tima Howarda.

Czy podopiecznym Sir Alexa Fergusona uda się zemścić za tamtą wstydliwą porażkę? Czy może Porto znowu pokaże pazurki i napsuje wiele krwi faworytowi?

O wszystkim co dotyczy tego spotkania piszemy w tym temacie. Zapraszam do dyskusji.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
25-03-2009 12:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tuh Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #2
Re: CL: Manchester United - FC Porto (07.04.2009; 20:45)
W sumie to trafiliśmy najlepiej jak mogliśmy, z tą tylko różnicą że teraz to my gramy najpierw u siebie. Mój typ to 2-0, myślę, że będzie to wystarczająca zaliczka przed rewanżem na Stadionie Smoka.
31-03-2009 12:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3
Re: CL: Manchester United - FC Porto (07.04.2009; 20:45)
Nie ma co ukrywać, iż trafiliśmy najlepiej jak mogliśmy... Nie oznacza to jednak, że mecz ten, a raczej dwumecz będzie spacerkiem.
Mam nadzieję, że po zwycięstwie nad Aston Villa Diabły zaczną grać tak jak należy, tak jak to miało miejsce po powrocie z Japonii.
Sytuacja kadrowa już o wiele lepsza. Dostępni będą Rooney, Scholes i Vidic, także obrona i atak wraca do do normy. Dziwi mnie tylko, że United nawet nie złożyło pisma do UEFA by przesunąć ten mecz na środę...

Co do składu to z wypowiedzi Fergusona wynika, że zagramy coś w tym stylu:
VDS
O'Shea - Vidic - Evans - Evra
Ronaldo - Carrick - Scholes - Park
Rooney - Tevez

Jeśli od początku "siądziemy" na Porto to powinno być dobrze. 2-0 to taki optymalny wynik. Najważniejsze by nie stracić bramki Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
06-04-2009 15:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #4
Re: CL: Manchester United - FC Porto (07.04.2009; 20:45)
Będzie brakować nam po raz kolejny Rio :cry: Chciałbym, aby wreszcie wyleczył się porządnie, a nie te plecy ciągle mu doskwierają. Co do składu to wnioskuje, że będzie on wyglądał tak:

Van der Sar
Oszej - Vida - Evans - Evra
C.R. - Carrick (Fletcher) - Scholes (Giggs) - Park
Rooney - Tevez

Skład nie ma co ukrywać silny. Chciałbym zobaczyć od pierwszych minut Giggsa, ale on grał z AV i wątpię, żeby wystąpił w drugim meczu od pierwszych minut. Będziemy musieli uważnie pilnować Lisandro Lopeza, który stanowi o sile ognia Porto. Nie możemy również pozwolić na zbyt wiele Lucho. Mimo wszystko jesteśmy zdecydowanym faworytem i musimy wypracować sobie zaliczkę, już u siebie na OT. Typuję wynik 3-1 dla Diabełków.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
06-04-2009 16:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #5
Re: CL: Manchester United - FC Porto (07.04.2009; 20:45)
Foster26 napisał(a):Dziwi mnie tylko, że United nawet nie złożyło pisma do UEFA by przesunąć ten mecz na środę...
Nawet jakby nasz mecz przenieśli na środę(a wiadomo, że by nie przenieśli), to inny by musieli przenieść na wtorek. Więc nie ma takiej opcji. United składało pismo do SkySports, żebyśmy z AV grali w sobotę, ale się pizdy nie zgodziły. Kto ma prawa telewizyjne, ten rozdaje karty.

Co do składu to: VDS - O'Shea, Vidic, Evans, Evra - Ronaldo, Fletcher, Carrick, Park - Rooney, Tevez

Innej opcji nie widzę. Chyba, że Giggs zamiast Carrick, ale i tak wole Walijczyka mieć wypoczętego na Sunderland.

Skromnie 1-0 typuje.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
06-04-2009 17:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #6
Re: CL: Manchester United - FC Porto (07.04.2009; 20:45)
Yyyyy...

A ja czytałem, że to nie kto inny, a Fergie nie zgodził się na przesunięcie meczu z AV na sobotę w godzinach popołudniowych. Z prostego względu - wtedy pewnie musielibyśmy zagrać bez żadnego nominalnego napadziora.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
06-04-2009 18:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #7
Re: CL: Manchester United - FC Porto (07.04.2009; 20:45)
Tak? Na redcafe jakiś typ jechał po SS i mówił, że się nie zgodzili przenieść meczu.

E: No to pewnie macie racje. Mój błąd.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
06-04-2009 18:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #8
Re: CL: Manchester United - FC Porto (07.04.2009; 20:45)
No ja czytałem podobnie jak michal85. Chodziło o to, że Tevez wracał ze zgrupowania w Ameryce Płd. i prawdopodobnie by nie zdążył dolecieć a już na pewno odpocząć po podróży.

Co do meczu z Porto. Wylosowaliśmy najlepszego możliwego przeciwnika więc żal by było nie wykorzystać takiego prezentu. Z drugiej strony nasza forma ostatnio do najwyższych nie należy i nie jestem pewny czy stać nas na walkę na 2 (3 wliczając FA cup) frontach. Fajnie by było jako pierwszy zespół na świecie obronić LM ale bardziej sobie cenie zrównanie się z L'poolem w liczbie tytułów mistrzowskich. Szczególnie, ze jeśli nie zdobędziemy go my to pewnie oni.

Na szczęście część zawodników na własne życzenie odpoczywała w ostatnim meczu więc może nie będzie źle.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
06-04-2009 19:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #9
Re: CL: Manchester United - FC Porto (07.04.2009; 20:45)
No ja właśnie też gdzieś wyczytałem, że to Ferguson poprosił o przeniesienie na niedzielę. Bo gdybyśmy grali w sobotę to bez Berbatova, Rooneya, a Tevez dopiero co by wrócił z Boliwii więc wykończony. A na Porto przecież już Roo, Vida i Scholesy mogą grać więc zmęczenia raczej nie będzie.
06-04-2009 19:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #10
Re: CL: Manchester United - FC Porto (07.04.2009; 20:45)
Cytat:Manchester United: van der Sar, Foster, Kuszczak, Neville, O'Shea, Eckersley, Vidić, Evans, Evra, Fábio, Ronaldo, Park, Fletcher, Carrick, Scholes, Giggs, Gibson, Possebon, Nani, Martin, Rooney, Tévez, Welbeck, Macheda

Mecz ten transmitowany będzie na kanale CT2. czyli Czeska Telewizja 2. Panowie montujemy antenki i oglądamy Big Grin



Mój Blog: Pod presją czasu
07-04-2009 06:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #11
Re: CL: Manchester United - FC Porto (07.04.2009; 20:45)
Jak już zostało tu niejednokrotnie wspomniane mieliśmy ogromne szczęście w losowaniu, więc nie można nam tego zaprzepaścić.
Mam nadzieję, że chłopcy będą w miarę wypoczęci po trudnym ligowym spotkaniu z AV. Na szczęście do kadry wraca 4 podstawowych zawodników (Nemanja, Paul, Wayne i Ji) i jestem pewny, że oni znajdą się w wyjściowej jedenastce i tym samym to oni będą kreowali grę i poprawią nie najlepsze wrażenie jakie zostało po ostatnim ligowym meczu.
Co do to tego kto wystąpi to przychylałbym się do wersji Fostera, ale nie jestem pewien czy Tevez będzie w pełni sił, bo gdzieś czytałem że potrzebuje on sporo czasu na regeneracje sił po meczu :roll:
Jeśli chodzi o motywację to jestem spokojny, bo przecież Diabły mają jeszcze w pamięci bolesną potyczkę z Porto sprzed kilku lat.
Pierwszy mecz gramy u siebie- nie jest to optymalna wersja, ale trzeba w takim razie postarać się tutaj na OT zagrać jak najlepiej by na wyjeździe dopełnić tylko formalności.

Stawiam 3:0 dla Diabłów.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
07-04-2009 10:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pronatello Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #12
Re: CL: Manchester United - FC Porto (07.04.2009; 20:45)
Witam Diabelskich.
Otworzyłem oczy rano szczęśliwy, że legalnie transmisje obejrzę na tvp1 czy tvp2, a tu tymczasem rozczarowanie i kryzys osobowości.
To ja po włoskich makaroniarniach latam, żeby mi włączyli premier league (piękna niedziela), a tu nawet Ligi Mistrzów nie dadzą.
Drodzy koledzy gdzie - oprócz CT2 mogę obejrzeć mecz.

(Dwa trofea w garści - jeszcze 3 do zdobycia)

E: 3 - 1 Dla Man United BTW
07-04-2009 13:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #13
Re: CL: Manchester United - FC Porto (07.04.2009; 20:45)
pronatello napisał(a):Drodzy koledzy gdzie - oprócz CT2 mogę obejrzeć mecz.
Wypadałoby podać nazwę miasta stary. Generalnie szukaj raczej pubów niż pizzerii.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
07-04-2009 14:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
greymon Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: CL: Manchester United - FC Porto (07.04.2009; 20:45)
hejja. Warszawa gdzie oglądacie mecz?? dajcie znać bo forum na musc.pl coś siadło. dajcie znać bo troche sporo tu klubów;/ czekam ne newsa najlepiej na koma 604 422 154. dzięki. GLORY GLORY !!!
07-04-2009 15:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Smally Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #15
Re: CL: Manchester United - FC Porto (07.04.2009; 20:45)
Mecz na pewno można obejrzeć na NSport. A nie orientuje się ktoś przypadkiem czy na jakimś kanale na cyfrze będzie ten mecz transmitowany??

Liczę, że Manchester w tym meczy pokaże swoją siłę przed kibicami na Old Trafford. Mam nadzieję, że pogonimy Porto ze 2:0...
Trzymajmy kciuki...
Glory Glory Man United
07-04-2009 16:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości