Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Porto?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin Van der Sar 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Johnny Evans 0% 0 0%
Nemanja Vidic 3.85% 1 3.85%
Patrice Evra 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Darren Fletcher 3.85% 1 3.85%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Wayne Rooney 80.77% 21 80.77%
Ryan Giggs 3.85% 1 3.85%
Gary Neville 3.85% 1 3.85%
Carlos Tevez 3.85% 1 3.85%
Razem 26 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 2-2 FC Porto (07.04.2009)
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #16
Re: CL: Manchester United - FC Porto (07.04.2009; 20:45)
Po tym jak okazało się, że zagramy z Porto koledzy zazdrościli mi takiego zbiegu okoliczności (losowanie odbyło się w moje urodziny Wink ). Fakt Porto jest teoretycznie najsłabszym zespołem spośród wszystkich ćwierćfinalistów, ale chyba nikt nie oczekuje, że rozgnieciemy ich jak zrobił to Bayern ze Sportingiem. Jednak miło by było gdyby już dziś sprawa awansu została wyjaśniona.

Jak już kilka osób wspomniało zagrać będzie mogło kilku nieobecnych z niedzielnego meczu, przede wszystkim cieszy powrót Vidica i Rooneya, bo w meczu z Villą brakowało kogoś na ich pozycję. Od kilku spotkań nasza obrona nie spisuje się już tak solidnie jak na początku roku, (jeśli dobrze liczę to w trzech ostatnich meczach wbito nam 8 bramek, wynik mówi sam za siebie) dlatego czyste konto w meczu z Portugalczykami jest sprawą istotną. Do czystego konta wypadałoby dołożyć przynajmniej ze dwie strzelone bramki, żeby w rewanżu nie trzeba było przez 90 minut grać na maksa, a jak wiadomo teraz każdy mecz jest istotny, a ewentualne straty punktów w lidze nie są mile widziane. Co do meczu, miło by było zobaczyć Ronaldo w podobnej formie strzeleckiej co w niedziele. Macheda, który po bardzo udanym debiucie jest chwalony w prasie pod niebiosa i co niektórzy ponadto widzą go jako głównego kata Porto raczej bym nie wystawiał. W sytuacji, kiedy mam do dyspozycji Rooneya i Teveza nie ma wątpliwości kto powinien zagrać, a Włoch swoje jeszcze w życiu zagra, no chyba że ostatnie kilka minut, kiedy już będzie wszystko jasne bądź znowu wynik będzie niepomyślny.

Liczę na pierwsze od dłuższego czasu czyste konto i wygraną, nawet skromne 1-0 będzie nie do pogardzenia.
07-04-2009 16:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United - FC Porto (07.04.2009; 20:45) - Tomek91 - 07-04-2009 16:32

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości