Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Federico Macheda
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #91
Re: Federico Macheda
Hubercik napisał(a):Nikt nie napisał, że NIE PASUJE.
Czyli to, że piszę, by go wykopać przy najbliższej zbliżającej się okazji oznacza, że jestem jego kryptofanem i cenię dużo wyżej niż Berbę. Zacna dedukcja. Rozgryzłeś mnie.

Hubercik napisał(a):A jak jesteś taki znawca to wypowiedz się konkretniej odpowiadając na pytanie w czym Macheda przewyższa Dymitara
Gdzie, kto taką tezę choć zasugerował? Waść wpadasz w paranoję.

Gdzie jest Groszek?
02-04-2012 22:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #92
Re: Federico Macheda
Cytat:Według ostatnich spekulacji, Beşiktaş Stambuł porozumiał się z Manchesterem United w kwestii wypożyczenia na cały sezon 2012/13 Ferderico Machedy.
Turecki klub ustalił również cenę pierwokupu Włocha w wysokości 6 milionów funtów, a w Beşiktaşie jest reklamowany jako "nowy Les Ferdinand"
Myślę, że to już koniec Kiko w United. Dwa, kompletnie nieudane wypożyczenia zatrzymały rozwój Włocha.

Tak przy okazji, za Kiko, który nic nie zrobił 6 mln, a za Berbatova 5? Toż to już nawet śmieszne nie jest...



Mój Blog: Pod presją czasu
14-06-2012 15:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #93
Re: Federico Macheda
Ja tych 5 baniek za Berbatowa nie brałbym tak poważnie. Pojawiła się gdzieś taka plota i już. Wprawdzie jesteśmy znani z tego, że nie windujemy wysokich cen za piłkarzy, którzy od nas odchodzą (tych, których klub chce sprzedać), ale te 5 baniek wydaje mi się mało prawdopodobne, żeby zadowoliło nasz klub.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
14-06-2012 18:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości