Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Federico Macheda
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #46
Re: Federico Macheda
Macheda na pół roku ulatnia się do Serie A, konkretnie Sampdoria. Niewykluczone, że może trochę nastrzelać z Pazzinim. Wraca chyba Owen, więc niech Kiko idzie sobie śmiało coś pokopać do ojczyzny.
Cytat:- Do sfinalizowania umowy brakuje jedynie formalności. Mam nadzieję, że wszystko dopniemy jeszcze dziś wieczorem, żeby zawodnik mógł być gotowy do gry już w niedzielę. - powiedział agent piłkarza.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
03-01-2011 20:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #47
Re: Federico Macheda
Dobrze, że w końcu wypożyczenie, ale szkoda, że kierunek to nie Premier League. Jednak angielskie granie, to angielskie granie. A nawet jeśli w Serie A zaprezentuje się dobrze (czego mu życzę), to nie oznacza, że równie dobrze będzie w PL.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
03-01-2011 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #48
Re: Federico Macheda
Masz rację, Serie A to zupełnie inny styl od brytyjskiego futbolu. Jednak miejmy nadzieję, że przydarzy się okazja na porównanie postępów w kolejnym sezonie - wtedy wróci Macheda (na 99% wg. agenta) i prawdopodobnie Diouf lub/i Welbeck. Sądzę, że w letnim okienku Owen zwolni miejsce na ławce któremuś z młodych gniewnych.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
03-01-2011 20:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #49
Re: Federico Macheda
A ja może Fergie myśli o potencjalnej sprzedaży. Jak wróci Welbeck będziemy mieć 4 świetnych napastników, może wróci Diuuf, a może zostanie też Owen, o ile nie złapie kolejnej kontuzji. Szósty napastnik nie miałby kiedy grać, a młody zawodnik jak nie gra, to się nie rozwija.
Obertana też bym wypożyczyła, to dla nich jedyna szansa....

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
03-01-2011 21:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #50
Re: Federico Macheda
Nie podoba mi się to, Rossi poszedł już poza Wyspy i nigdy nie wrócił.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
03-01-2011 21:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #51
Re: Federico Macheda
A może jest taki plan. Słychać było, że Ferg chce go mieć na oku w PL, ponoć oferty były. Macheda za to chciał do Włoch, jak widać stanęło na jego. Dlaczego? Szkot raczej nie zwykł ustępować, więc może jednak został tam wysłany po to, żeby go potem opylić.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
03-01-2011 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #52
Re: Federico Macheda
Od dawna wyczekiwałem wypożyczenia Machedy. Tyle, że wydawało mi się oczywiste, że powinien pójść do jakiegoś klubu z Wysp, o ile chce kontynuować karierę u nas. Zgadzam się z wypowiedziami powyższymi - Premier League i Serie A to dwa różne światy pod względem zarówno poziomu, jak i stylu. Kiko grający tam nie równa się Kikowi (?) grającemu choćby w WBA. W przypadku Tosicia wypożyczenie za granicę skończyło się odejściem z klubu...

Gdzie jest Groszek?
03-01-2011 21:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #53
Re: Federico Macheda
Mubinio napisał(a):Nie podoba mi się to, Rossi poszedł już poza Wyspy i nigdy nie wrócił.
I tak samo będzie z Machedą. Po prostu nie ma dla niego miejsca w tym klubie w najbliższych latach. Mamy młodego Rooneya, który ma dopiero 25 lat i grać może w podstawie jeszcze przez dekadę. Berbatow to taki pupilek Fergusona i zakładając jego wiek to wszystko wskazuje na to, że z Wazzą będzie nadal tworzył duet napastników przez kilka najbliższych lat. Jest też bardzo młody Hernandez, ten chłopak ma dopiero 22 lata i rozwija się bardzo dynamicznie. Więc wszystko wskazuje na to, że przy utrzymaniu obecnego progresu będzie tą trzecią siłą w ofensywie. Z tych najmłodszych jest Welbeck, który jest po prostu lepszym piłkarzem niż Federico i bardziej pasuje do Premiership niż Włoch. Macheda to taki Inzaghi, lis pola karnego. Danny to już inna bajka, jest bardziej wszechstronny i umie grać również w innych strefach boiskach niż tylko pole karne. A jest przecież jeszcze Owen i Diouf, których na tą chwile również nie widzę w najbliższych planach na przyszłość w Manchesterze... Podsumowując, Macheda celowo poszedł do Serie A. Ma się tam sprawdzić, dobrze się zaprezentować i zainteresować włoskie kluby swoją osobą. Po udanym sezonie sprzeda się dobrego, sprawdzonego zawodnika, za dobre pieniądze.

@Mubinio, dobrze że przywołałeś przykład Rossiego. Wszystko wygląda na to, że zdarzenia potoczą się wręcz identycznie. Dobrze byłoby tylko, tak jak w przypadku Rossiego, podpisać klauzule o pierwokupie. Kto wie jak ten młodziak się rozwinie, a może akurat po paru latach sprowadzimy go do siebie.
04-01-2011 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #54
Re: Federico Macheda
Kaka napisał(a):@Mubinio, dobrze że przywołałeś przykład Rossiego. Wszystko wygląda na to, że zdarzenia potoczą się wręcz identycznie. Dobrze byłoby tylko, tak jak w przypadku Rossiego, podpisać klauzule o pierwokupie. Kto wie jak ten młodziak się rozwinie, a może akurat po paru latach sprowadzimy go do siebie.
Sprzedać za 6mln kupić za 40mln? Interes życia będzie normalnie...



Mój Blog: Pod presją czasu
04-01-2011 14:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #55
Re: Federico Macheda
Foster napisał(a):Sprzedać za 6mln kupić za 40mln? Interes życia będzie normalnie...
Nie wiem jaką cenę osiągnie jego nazwisko w przyszłości. Nawet jakby nigdy do nas nie wrócił to jestem spokojny o przyszłość, mamy kim grać.
Masz lepszy pomysł jak pogodzić taką ilość zawodników w ofensywie? Istnieje inne rozwiązanie niż transfery?
04-01-2011 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
brayoz Offline
brayoz.pro
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #56
Re: Federico Macheda
Moim zdaniem Macheda ma w sobie potencjał, który pozwoli mu zaistnieć w MU. Wydaje mi się, że przeskoczenie Berbatova nie będzie dla młodego Włocha problemem i będzie on się bił o drugie miejsce w ataku (obok Rooneya) z Hernandezem. Nie chciałbym, żeby powtórzył historię Rossiego, więc mam nadzieję, że jego słowa o powrocie do United okażą się prawdą Wink.
21-02-2011 14:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #57
Re: Federico Macheda
brayoz napisał(a):Wydaje mi się, że przeskoczenie Berbatova nie będzie dla młodego Włocha problemem

Spoko, mam czas, chcę to zobaczyć.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
21-02-2011 14:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
brayoz Offline
brayoz.pro
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #58
Re: Federico Macheda
Nigdzie nie napisałem, że zrobi to zaraz. Potrzebuje na to min. 2-3 sezonów + jak byk jest tam "wydaje mi się", co oznacza, że mogę się mylić, aczkolwiek nie chciałbym. Wink
21-02-2011 14:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roxanne Offline
Member
***

Liczba postów: 241
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 0
Post: #59
Re: Federico Macheda
Wszystkiego najlepszego dla Federico z okazji jego dwudziestych urodzin.

~ I believe Old Trafford is The Theatre Of Dreams but only for United, not the visitors! ~
Pat Evra
22-08-2011 17:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #60
Re: Federico Macheda
Go Kiko goSmile.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
22-08-2011 19:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości