Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Federico Macheda
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #61
Re: Federico Macheda
Najlepszego i życzę też znalezienia dobrego klubu do wypożyczenia Wink
22-08-2011 23:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #62
Re: Federico Macheda
Nie wiedziałem, że Macheda ma klub wypożyczyć :shock:

Wybacz ale nie mogłem się powstrzymać

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
23-08-2011 09:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #63
Re: Federico Macheda
Cytat:Szanse Federico Machedy na regularną grę w barwach Manchesteru United nie są zbyt wielkie, jednakże sytuację Włocha ma zamiar wykorzystać Wigan Athletci.

Dziennik Daily Mail podaje, że The Latics zainteresowani są osobą 20-letniego napastnika, którego mają zamiar w styczniu wypożyczyć.

Macheda miałby zostać następcą Hugo Rodallegi, którego odejście, biorąc pod uwagę wielkie zainteresowanie silniejszych klubów, jest coraz bardziej prawdopodobne.

Tak, tak i jeszcze raz tak. Mam nadzieję, że faktycznie coś jest na rzeczy.
12-11-2011 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #64
Re: Federico Macheda
Cytat:Federico Macheda został do końca sezonu wypożyczony do drużyny Queens Park Rangers - poinformował Manchester United za pośrednictwem swojej strony internetowej.
No to teraz wszystko w jego rękach, a raczej nogach.



Mój Blog: Pod presją czasu
02-01-2012 11:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #65
Re: Federico Macheda
Fajnie. W razie jakichś beznadziejnych meczów o tej samej porze, będzie okazja, żeby podpatrzeć QPR z Machedą w składzie. Mam nadzieję, że trochę tam pogra, choć rywalizacji z Helgusonem raczej nie wygra. No ale z pewnością będzie otrzymywał więcej okazji do gry niż u nas. Choć nieszczególnie za nim przepadam, to życzę wszystkiego najlepszego. Może jego talent rzeczywiście rozbłyśnie. W końcu kilka razy pokazywał, że stać go na wielkie rzeczy.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
02-01-2012 12:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #66
Re: Federico Macheda
I świetnie. Teraz tylko sprzedać Dioufa i w ataku osiągniemy pełną harmonię.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
02-01-2012 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #67
Re: Federico Macheda
Nie rozumiem takiego podejścia. Wypożyczyć, spoko - lepiej dla Machedy. Ale po co sprzedawać Dioufa? W czym ci przeszkadza? Przecież nie gra, nie blokuje nikomu miejsca w składzie. A nie daj Boże w ataku będzie taka sytuacja jak teraz na środku obrony. I wtedy ten Diouf może okazać się zbawieniem Wink

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
02-01-2012 12:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #68
Re: Federico Macheda
mucha napisał(a):W czym ci przeszkadza? Przecież nie gra, nie blokuje nikomu miejsca w składzie.

A właśnie ja go lubię, jest bardzo pocieszny, u nas nie gra - dajmy mu szansę na kontynuowanie kariery. Mucha - naprawdę wierzysz, że Mame nagle wskoczy do pierwszego składu? Ja nie.

A Macheda może to zrobić za sezon, dwa, taka jest moja opinia. Dlatego wypożyczenie jest dla niego teraz najlepszą opcją.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
02-01-2012 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #69
Re: Federico Macheda
Jeśli tak to OK. Myślałem, że chcesz, żeby odszedł, bo jest słaby, niepotrzebny. Rzeczywiście, kariery u nas mu nie wróżę, a dla niego byłoby najlepiej, gdyby przykładowo w takim Blackburn zasmakował regularnej gry.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
02-01-2012 12:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #70
Re: Federico Macheda
Cytat:A nie daj Boże w ataku będzie taka sytuacja jak teraz na środku obrony. I wtedy ten Diouf może okazać się zbawieniem
Z Blackburn za strażaka robił Will Keane, który - jeśli mnie pamięć nie myli - nie zaliczył do tamtej pory ani jednego występu w seniorach na jakimkolwiek poziomie. To mówi w zasadzie wszystko o Dioufie i jego przydatności do drużyny.

A Macheda ma jeszcze czas. Jak odzyska pewność siebie to mogą być jeszcze z niego ludzie...

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
02-01-2012 12:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #71
Re: Federico Macheda
Diouf po prostu nie ma u nas przyszłości, inaczej jest pewnie w przypadku Keane'a. Cieszy mnie to, że to właśnie Keane dostał szansę. Jednak w hipotetycznej sytuacji, gdzie z gry wpadają Rooney, Berbatow, Welbeck i Hernandez chyba jednak Diouf miałby pierwszeństwo przed Keanem jesli chodzi o obsadę składu. Ferguson woli stawiać na doświadczonych graczy. Tak było w meczu z Blackburn, gdzie można było zaryzykować wystawienie Pogby, a on wolał przesunąć Rafaela do środka pola. Poza tym, w pamiętnym meczu z Aston Villą (3:2) na boisko wszedł Macheda, a nie Welbeck, ale przecież nie świadczyło to o tym, że Anglik był słabszy. Tak samo jest i tutaj. Myślę, że Ferguson kierował się przede wszystkim instynktem. Kiedyś zaryzykował i wpuścił Machedę, który mu wygrał mecz, teraz zaryzykował z Keanem Smile

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
02-01-2012 12:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #72
Re: Federico Macheda
Dobrze, że Macheda poszedł na wypożyczenie. Regularne występy bardzo mu pomogą. Dobrze też, że trafił do klubu z Premiership, a nie znów do Włoch.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
02-01-2012 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #73
Re: Federico Macheda
Ja tam w chłopaka tak nie wierzę, w każdym meczu w pierwszym składzie pokazywał się w zwyczajnie słabo, ba w moich ukochanych rezerwach na tle dobrych technicznie piłkarzy szukających gry kombinacyjnej wyglądał co najmniej śmiesznie. Chłopak wygląda tak jakby w tej Sampie zapomniał jak się gra. Mimo to życzę mu kariery w jakimś średniaku w PL.
Co do Dioufa to go lubię, nie zawodzi rezerwach a zwyczajnie się tam marnuje bo stać go na grę w takim Stoke. Keane/Morrison będą gotowi do gry na najwyższym poziomie to Diouf odejdzie.
02-01-2012 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #74
Re: Federico Macheda
Szkoda że zmarnowali mu 1.5 roku. tzn pół sobie zmarnował grając w sampie ale nie potrzebnie Ferguson trzymał go ten rok i wystawiał na skrzydle skoro to nie jego pozycja. Ale Macheda jeszcze się odbuduje i w przyszłości może być dobrym zawodnikiem. A Dioufa sprzedać bo nie te umiejętności i kariery u nas nie zrobi.
02-01-2012 15:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #75
Re: Federico Macheda
Powinien iść dużo wcześniej tam. Zamiast w połowie do sampdorii to wcześniej gdzieś do anglii. Ewentualnie na początku tego sezonu.
Chociaż. Może będzie robił robotę dla QPR jak Danny dla Sunderlandu.
02-01-2012 16:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości