Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Federico Macheda
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #76
Re: Federico Macheda
Teraz QPR, za rok jakieś Crystal Palace a za dwa Austria Wiedeń. Niech jak najszybciej szuka głowy w tym Londynie, bo teraz gra tylko i wyłącznie nogami.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
02-01-2012 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #77
Re: Federico Macheda
mat.ka napisał(a):Teraz QPR, za rok jakieś Crystal Palace a za dwa Austria Wiedeń.
To może podaj numery w lotka jak znasz przyszłość 8-)
02-01-2012 16:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #78
Re: Federico Macheda
samcro napisał(a):To może podaj numery w lotka jak znasz przyszłość 8-)

Byłbym idiotą. Lepiej postaw na zwycięstwo Austrii Wiedeń w LM za dwa lata.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
02-01-2012 16:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #79
Re: Federico Macheda
A ja w tego człowieka w ogóle nie wierzę, tak samo jak w Dioufa. Obaj, niestety, tutaj kariery nie zrobią.

Gdyby miało być inaczej Kiko zrobiłby jakikolwiek postęp, a mam wrażenie, że u nas się uwstecznia.

Gdzie jest Groszek?
02-01-2012 19:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #80
Re: Federico Macheda
Też mam wrażenie, że ostatnio cofnął się w rozwoju, ale sądzę, że jego talent może jeszcze wybuchnąć. To wypożyczenie, to świetny ruch. Jednak jeśli tam nie będzie w stanie grać stosunkowo regularnie i nie będą to występy choćby dobre, to powinien sobie poszukać innego klubu.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
02-01-2012 19:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #81
Re: Federico Macheda
Dlatego te najbliższe miesiące będą dla niego decydujące. Jeśli pokaże się z dobrej strony w QPR, może coś z niego będzie. Jak tam też sobie nie poradzi, to będzie trzeba pomyśleć o sprzedaniu go jak najszybciej.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
03-01-2012 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #82
Re: Federico Macheda
Kris1908 napisał(a):Błagam. Pozwólmy znaleźć Machedzie klub adekwatny do jego możliwości. Jak mu się uda, niech pociągnie za sobą Ando.

Przeproszę, odpokutuję w innym przypadku, ale nie wierzę, by Kiko cokolwiek jeszcze u nas był w stanie zdziałać.
Ja bym mimo wszystko chłopaka nie skreśla. Kiko ma sporo pecha, te dwa nieudane wypożyczenia to nie jest jego wina, dwa razy zmienił się trener, który go nie widział w swojej koncepcji, do tego kontuzja.
Nie mówię, że z Federico wyrośnie napastnik klasowej światy, ale wierze, że wciąż może być z niego naprawdę solidny grajek, który trochę bramek dla nas zdobędzie. Niech pojedzie z nami na tournee, potem wysłać na pół roku do Championship żeby trochę bramek nastrzelał, odbudował się a potem na drugą część sezonu do jakiegoś zespół w PL, w którym będzie grał. Jeśli za rok o tej porze sytuacja będzie podobna wtedy niech idzie swoją drogą



Mój Blog: Pod presją czasu
02-04-2012 11:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #83
Re: Federico Macheda
Jak wiecie mam trochę inne spojrzenie na piłkę, ponieważ mało kto tu ze mną się zgadza. Ale proszę mi odpowiedzieć na pytanie: Co takiego ma Macheda a czego nie ma Berbatov, że bardziej pasuje do koncepcji?? Jak dla mnie to Macheda to ani zawodnik szybki, ani techniczny, raczej taki wysoki, "silny" bardziej nadający się do gry glową bądź do odgyrwania. Więc pytanie? Dlaczego kurwa taki chłopek ma pasować a Berba nie pasuje??
Proszę o jakieś sensowne uzasadnienie poza argumentem, że Macheda jest młodszy o dość sporo bo to kupa nie argument.
Dziękuję
02-04-2012 12:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #84
Re: Federico Macheda
Ja nie wierzę że Macheda w United coś zdziała , nie otrzyma już tyle czasu bo jest Welbeck, Hernandez a Keane rośnie i jemu trzeba dać szansę. Ale jako gracza go nie skreślam bo Włosi mogą późno wystrzelić, np. Di Natale dobrze zaczął grać dopiero jak skończył 26 lat. Ale oczywiście jeśli Federico się tak obudzi to będzie za późno na karierę w tym klubie.
02-04-2012 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #85
Re: Federico Macheda
Widział ktoś w ostatnim czasie post Huberta, w którym nie padły słowa Dimitar, Dymitar, Dymitr, Berbatov, Berbatow, Berba, Bułgar, Dimi, Mitko etc.?

Hubercik napisał(a):Jak wiecie mam trochę inne spojrzenie na piłkę, ponieważ mało kto tu ze mną się zgadza.
Jeśli już tak bardzo chcesz szukać współczucia, to zamień kolejnością zdania składowe. Albo zamiast "ponieważ" daj "dlatego".
Może się i czepiam, ale jak ktoś pisze o wartości logicznej 0, podświadomie trudniej mi się do jego zdania przekonać.

Hubercik napisał(a):poza argumentem, że Macheda jest młodszy o dość sporo bo to kupa nie argument.
Ok, olejmy Cleverleya, Scholes jest w genialnej formie i to się nie zmieni przez następne 20 lat.

Fakt, że piszesz jakieś rozgoryczone smęty, oczywiście nie zmienia mojego zdania o Machedzie. Lepiej by było pożegnać Włocha i ściągnąć w jego miejsce kogoś analogicznego, kto być może będzie się jakkolwiek rozwijał.

Gdzie jest Groszek?
02-04-2012 13:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #86
Re: Federico Macheda
Cytat:Dlaczego kurwa taki chłopek ma pasować a Berba nie pasuje??
A kto kurwa mówi że Macheda pasuje?

Ja w niego nie wierze, w słabiutkiej Sampie nie przebił się do pierwszej jedenastki, potem pół roku w rezerwach klapa totalna, spowalniał gre, odstawał technicznie od reszty, a w QPR sami widzimy. Być może jego kariera potoczyłaby się lepiej gdyby nie pamiętny gol strzelony AV...
W lecie ściągniemy zapewne jakiegoś napastnika do rezerw, bo na tej pozycji oprócz Keana i przebywającego na wypożyczeniu bieda
02-04-2012 13:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #87
Re: Federico Macheda
Cepilek napisał(a):A kto kurwa mówi że Macheda pasuje?

Nikt nie napisał, że NIE PASUJE. Jeżeli by Machede jakoś porównywać do kogoś z obecnej czwórki napastników to najbardziej przypomina Berbę, więc też jego przydatność do drużyny jest mocno wątpliwa, więc nie wiem jak ktoś może stawiać go wyżej niż Bułgara i uważać go za bardziej pożytecznego.
02-04-2012 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #88
Re: Federico Macheda
Cytat:najbardziej przypomina Berbę,

Chyba warunkami fizycznymi...
02-04-2012 21:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #89
Re: Federico Macheda
Stylem gry najbliżej mu do Berby. A jak jesteś taki znawca to wypowiedz się konkretniej odpowiadając na pytanie w czym Macheda przewyższa Dymitara a jak nie masz nic do powiedzenia to się nie odzywaj najlepiej ;]
02-04-2012 22:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #90
Re: Federico Macheda
Do Berbatova mu tak samo blisko jak do Rooneya :o To, ze ma warunki fizyczne podobne nie znaczy ze styl gry taki sam. Jak juz, to bym go stawial w tym samym rzedzie z Chicharito. Polegajacy na podaniach kolegow, wiedzacy gdzie sutawic sie w polu karnym, najlepszy na szpicy. A Berbatov najfajniej gra troche cofniety jak ma miejsce zeby pokazac swoja nietuzinkowa technike.

Besides, nawet jesli byliby podobni stylami to ich przydatnosc to nie tylko umiejetnosci pilkarskie a takze wiek, zarobki, i potencjalna kwota sprzedazy. Berbatov jakby nie patrzec lepszy juz nie bedzie, a Macheda moze sie rozwinac. Poza tym szkoda trzymac pilkarza takiej klasy jak Bulgar na lawce gdzie w wielu teamach moze on grac pierwsze skrzypce.
02-04-2012 22:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości