Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dong Fangzhuo
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #1
Dong Fangzhuo
[Obrazek: dong_504957.jpg]

DONG FANGZHUO

Data urodzenia: 23 Styczeń 1985
Miejsce urodzenia: Dalian, Chiny
Narodowość: Chińczyk
Pozycja: Napastnik
Wzrost: 184 cm

Poprzedni klub: Dalian Shide
Debiut w MU: 19 Maj 2007 v Chelsea (A)

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
26-01-2008 12:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ronny Ackermann Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Dong Fangzhuo
Chłopak wrzucony na głebokie wody. Debiu odnotował w meczu z Chelsea i automatycznie po nim "kibice" go zmiażdzyli. już ocenili jego talent. Poźniej słabsze mecze. Od piłkarzy wiele się wymaga na Old Trafford i to fakt. Ale ocena że jest on chwytem marketingowym jest bezzasadna bez dłuższego sprawdzenia go w grze. Skoro w Royal Antwerp radził sobie świetnie i strzelał gole to dajmy mu szanse ogrania się w angielskim stylu bo przecież nie tak dawno temu dopiero dostał pozwolenia na prace i oceniajmy go.
26-01-2008 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
milosz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Dong Fangzhuo
Tylko z celów marketingowych w klubie :roll: małe pośmiewisko, nigdy nie bedzie podstawowym zawodnikiem United.
26-01-2008 12:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tedunio Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Dong Fangzhuo
Według mnie SAF go wziął do Manchesteru tylko żeby się czegoś nauczył i przeszedł do jakiegoś średniego klubu. On jest za słaby nawet na kluby Premiership z końca tabeli. Dobrze,że za niego dużo nie zapłacili.
26-01-2008 12:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #5
Re: Dong Fangzhuo
hmm... jak to powiedział muszeq- sprowadzony głównie w celach marketingowych- może jest w tym dużo prawdy ale osobiście nie wydaje mi się że to był główny powód- SAF może naprawdę dostrzegł w nim niezły potencjał :?: Wiemy że nie popisał się do tej pory w żadnym meczu jakim zagrał, ale swego czasu czytałem jak chyba trener rezerw wypowiadał się że robi postępy...ale kiedy je zobaczymy, to ciężko powiedzieć Wink

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
15-02-2008 11:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #6
Re: Dong Fangzhuo
Lukas napisał(a):Wiemy że nie popisał się do tej pory w żadnym meczu jakim zagrał, ale swego czasu czytałem jak chyba trener rezerw wypowiadał się że robi postępy...ale kiedy je zobaczymy, to ciężko powiedzieć
Jakoś nie wierze w to, żeby miał cokolwiek, kiedykolwiek wnieść do składu United. A cóż ich trenerzy mają mówić. O połowie swoich podopiecznych twierdzą, jacy to oni nie utalentowani, a potem i tak z nich nie ma żadnego pożytku. Za to koszulki zapewne dobrze się sprzedają i tu się zgodzę z muszeqiem. Dobry chwyt marketingowy Wink


Fan United od 1992 roku
15-02-2008 12:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Dong Fangzhuo
Jakieś 90% kibiców tak mówi że Dong był sprowadzony tylko dla celów marketingowych, ja się z tym zgadzam w 100% sam tak twierdzę.
Dong nie jest graczem na miarę United, on mógłby grać w Championship albo jeszcze dalej...
15-02-2008 14:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Toporek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Dong Fangzhuo
Ten zawodnik jak dla mnie jest wielkim nieporozumieniem w naszym klubie. Może posiada jakiś malutki talent ale nie na taki klub jak Manchaster United. Powinni go sprzedać przy najbliższej okazji.
26-02-2008 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #9
Re: Dong Fangzhuo
Toporek napisał(a):Ten zawodnik jak dla mnie jest wielkim nieporozumieniem w naszym klubie. Może posiada jakiś malutki talent ale nie na taki klub jak Manchaster United. Powinni go sprzedać przy najbliższej okazji.

Ale musisz wiedzieć, że Dong na OT został sprowadzony w celach marketingowych Tongue

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
26-02-2008 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #10
Re: Dong Fangzhuo
Tomassen napisał(a):
Toporek napisał(a):Ten zawodnik jak dla mnie jest wielkim nieporozumieniem w naszym klubie. Może posiada jakiś malutki talent ale nie na taki klub jak Manchaster United. Powinni go sprzedać przy najbliższej okazji.

Ale musisz wiedzieć, że Dong na OT został sprowadzony w celach marketingowych Tongue

No wy chcecie bardzo mądry ruch ze strony Fergiego/Zarządu. Ludzie z Chin będą kupować koszulki Donga, a kasa idzie do klubu na transfery przydatnych zawodników - żyć nie umierać ;D

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
26-02-2008 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #11
Re: Dong Fangzhuo
radzio napisał(a):żyć nie umierać ;D

Heh, ja na miejscu Donga to bym chyba też mówił takie słowa Big Grin

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
26-02-2008 22:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gandalf_theblue Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Dong Fangzhuo
Eh, smutna prawda być może jest taka, że to tylko miała być reklama, by Chinczaje kupowali koszulki MU. Ale z drugiej strony, Evra też na początku nie błyszczał, musiał się zaaklimatyzować. Myślę, że trzeba dać Dongowi czas, a nóż coś pokaże. Jeśli nie - sprzedać bezceremonialnie. :|
26-02-2008 23:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Luki Offline
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Dong Fangzhuo
Gandalf_theblue napisał(a):Eh, smutna prawda być może jest taka, że to tylko miała być reklama, by Chinczaje kupowali koszulki MU. Ale z drugiej strony, Evra też na początku nie błyszczał, musiał się zaaklimatyzować. Myślę, że trzeba dać Dongowi czas, a nóż coś pokaże. Jeśli nie - sprzedać bezceremonialnie. :|
Chelsea na pewno chętnie kupi, bo za trzy lata chcą wyjść "na zero". A jako że na mistrzostwo większych szans nie mają (przynajmniej w tym sezonie) to kasa będzie Romkowi potrzebna :lol: A tak serio to w sumie koleś jest w klubie tylko ze względu na swoje pochodzenie. Podejrzewam, że taki Brandy czy kto inny są lepsi od niego, ale Dong sprzedaje koszulki więc musi być. Trochę nie fair, że niektórzy zawodnicy odchodzą, a Dong, który nic nie pokazał siedzi sobie na OT i napełnia kieszeń.
26-02-2008 23:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #14
Re: Dong Fangzhuo
Gandalf_theblue napisał(a):Ale z drugiej strony, Evra też na początku nie błyszczał, musiał się zaaklimatyzować. Myślę, że trzeba dać Dongowi czas, a nóż coś pokaże. Jeśli nie - sprzedać bezceremonialnie.
Póki się koszulki sprzedają to Dong zostaje z nami. A do Evry to nie najlepsze porównanie, bo on już w Monaco udowodnił swoje wysokie umiejętności. I w United dużo czasu zajęło mu dojście do formy jaką prezentował w Monte Carlo. A Dong raczej pewnego poziomu nie przeskoczy. Wcześniej wielkim piłkarzem nie był.


Fan United od 1992 roku
27-02-2008 09:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #15
Re: Dong Fangzhuo
Zgadzam się, że Dong to absolutne drewno a grą w United zyskał przydomek: "beztalencie". Mam nadzieję, że trafi do jakiejś słabszej ligi i tam nastrzela kilka bramek, bo w Premiership niestety nie ma dla niego miejsca.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
08-04-2008 21:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości