Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Tottenhamem?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin Van der Sar 0% 0 0%
Rafael da Silva 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidić 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 14.29% 5 14.29%
Michael Carrick 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Nani 2.86% 1 2.86%
Wayne Rooney 68.57% 24 68.57%
Dymitar Berbatov 2.86% 1 2.86%
John O'Shea 0% 0 0%
Paul Scholes 2.86% 1 2.86%
Carlos Tevez 8.57% 3 8.57%
Razem 35 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 5-2 Tottenham (25.04.2009)
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #1
PL: Manchester United 5-2 Tottenham (25.04.2009)
[Obrazek: 1zn0jye.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 2crxavl.png]

Czerwone Diabły nie mają co liczyć na odpoczynek, w środę United wygrało z Portsmouth 2-0, a już w sobotę o godzinie 18:30, przyjdzie im rozegrać na Old Trafford kolejny mecz. Tym razem rywal już znacznie poważniejszy i o punkty tak łatwo nie będzie, bo zmierzymy się londyńskim Tottenhamem.

Manchester United walczy o mistrzostwo, natomiast goście wciąż mają nadzieje, na zajęcie miejsca premiowanego udziałem w europejskich rozgrywkach. Tak więc, nikt nogi w tym spotkaniu nie będzie odstawiał, zarówno jedni jak i drudzy będą grali o pełna pulę.

United powoli zaczynają się podnosić z kolan, kryzys chyba już za nami, gra wygląda coraz lepiej, defensywa znowu gra na miarę swoich możliwości, a i sytuacja kadrowa nie jest już taka zła.

Jeśli chodzi o Tottenham, to ekipa odkąd przejął ją Harry Redknapp, poczyna sobie całkiem dobrze. Ostatnie 9 meczów Kogutów, to tylko 1 porażka, 2 remisy i aż 6 zwycięstw. Znacząco też poprawiła się gra obronna piłkarzy z White Hart Lane, także Rooneya i spółkę czeka bardzo trudne zadanie.

Kto wygra? Kto zagra? O tym i wszystkim co związane z tym spotkaniem piszemy w tym temacie. Zapraszamy do dyskusji.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
24-04-2009 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
R.A.B.
Unregistered

 
Post: #2
Re: PL: Manchester United - Tottenham (25.04.2009; 18:30)
Bardzo ciężki mecz się zapowiada, z Tottenhamem nigdy lekko nie było.
Jeśli mam się bawić w typowanie to moja 11 wyglądała by następująco:
Van der Sar
Rafael - Ferdinand - Vidić - Evra
Ronaldo - Carrick - Anderson - Giggs
Rooney - Tevez

Fajnie by było wygrać chociaż 2 bramkami, może Anderson strzeli? :twisted:
24-04-2009 20:36
kamil_utd Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: PL: Manchester United - Tottenham (25.04.2009; 18:30)
z całym szacunkiem do Andersona . . . jak można być środkowym pomocnikiem, rozgrywającym i nie mieć jeszcze bramki :| ?! Szczerze to nawet nie pamiętam,żeby oddał jakiś bardziej groźny strzał grając w United Big Grin
24-04-2009 20:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #4
Re: PL: Manchester United - Tottenham (25.04.2009; 18:30)
Na Tottenham będzie już gotowy Wes, więc może w końcu go zobaczymy. Grał w dwóch meczach rezerw po 45 minut i podobno nie wyglądał jakby się miał rozpaść. Jeśli faktycznie doszedł do siebie po tych przejściach zdrowotnych, to chciałbym go zobaczyć na prawej obronie. Może chociaż tą stroną nie będą nas jechać, a tak wybieraliby między Evrą a Rafaelem... A Giggsy`ego wolałbym zachować na mecz z Arsenalem, przyda się na pewno.
Van Der Sar
Brown -- Ferdinand - Vidić -- Evra
Ronaldo -- Carrick - Anderson -- Nani
Rooney - Berbatow

Z tym że Naniego może zastąpić Park i nie będę czuł krzywdy. Chciałbym żeby Fletcher też został oszczędzony na mecz w Lidze Mistrzów. Szkoda że nie bardzo jest kim zastąpić Ronaldo i Rooney`a żeby nie było bidy, nędzy i ogólnego dziadostwa.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
24-04-2009 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #5
Re: PL: Manchester United - Tottenham (25.04.2009; 18:30)
Wątpię, żeby jutro Ando wyszedł od pierwszych minut. Na Wembley zagrał 120 minut, gdzie murawa nie była najlepsza o czym wspominano nie raz. Z Pompey w drugiej części opadł sił, więc wydaje mnie się, że siądzie na ławce. Podobnie zresztą jak Giggs, którego IMO Ferge będzie oszczędzał na LM.

VdS - Rafael, Rio, Vida, Evra - Ronaldo, Carrick, Fletch, Park - Roo, Berba

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
24-04-2009 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #6
Re: PL: Manchester United - Tottenham (25.04.2009; 18:30)
kamil_utd napisał(a):Szczerze to nawet nie pamiętam,żeby oddał jakiś bardziej groźny strzał grając w United Big Grin

No nie przesadzaj, Brazylijczyk dysponuje dobrym strzałem, ale czasem brakowało mu szczęścia i bramkarz popisywał się paradą lub wolał rozegrać akcję i podać (w którymś meczu w CC mógł spokojnie strzelić, ale podał Tevezowi, który miał wtedy przed sobą pustą bramkę).

http://www.youtube.com/watch?v=4bDkGgGlRvg

Tu masz krótki filmik z Andersonem w roli głównej, strzał z 1:02 chyba nadaje się Wink

Jeśli chodzi o wyjściową jedenastkę to ja bym widział to tak:

VDS
Rafael/Brown-Rio-Vidic-Evra
Ronaldo-Carrick-Scholes-Park
Roo-Tevez

Swoją drogą, jeśli dziś zagra Giggs to zaliczy już 800. występ w barwach United Wink

Mecz raczej do łatwych należeć nie będzie, Tottenham utrzymuje dobrą formę i na pewno nie oddadzą nam trzech punktów jak Portsmouth. Na nasze nieszczęście reszta spotkań do końca sezonu zapowiada się ciężka i nie będzie kiedy dać czasu odpocząć kluczowym graczom, ale wierzę, że wszystko skończy się dobrze. Wink
25-04-2009 08:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #7
Re: PL: Manchester United - Tottenham (25.04.2009; 18:30)
pan_opticum napisał(a):Na Tottenham będzie już gotowy Wes, więc może w końcu go zobaczymy. Grał w dwóch meczach rezerw po 45 minut i podobno nie wyglądał jakby się miał rozpaść. Jeśli faktycznie doszedł do siebie po tych przejściach zdrowotnych, to chciałbym go zobaczyć na prawej obronie. Może chociaż tą stroną nie będą nas jechać, a tak wybieraliby między Evrą a Rafaelem
Wes na pewno nie rozpocznie meczu w pierwszym składzie, najprawdopodobniej zasiądzie już na ławce, zbyt długo nie grał... W pierwszym składzie ma zagrać Rafael i ma wrócić Rio, tak przynajmniej pisali na oficjalnej stronie klubu.

VDS
Rafael - Rio - Vidic - Evra
Ronaldo - Carrick - ? - Park
Rooney - Berbatov

? - Scholes albo Fletcher, Giggsa z pewnością SAF będzie chciał oszczędzić przed meczem z Arsenalem. JA bym postawił na Szkota, ostatnio miał tygodniową przerwę, więc z pewnością sił mu nie brakuje Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
25-04-2009 10:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
kamil_utd Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: PL: Manchester United - Tottenham (25.04.2009; 18:30)
moze i troche przesadzilem troche ale i tak Anderson moim zdaniem troche rozczarowuj...
A co do meczu i składu :
Tottenham moze i nie gra ostatnio wspaniełej piłki ale najwazniejsze jest to,ze wygrywa !
My rowniez nie gramy cudownej pilki ale powoli cos nam zaczyna wychodzic (od casu l'poolu i fulham)
Bedzie bardzo ciezko ale jak napisalem wczesniej licze na 2:0 po ostrej walce Wink

VDS
Rafael - Rio - Vidic - Evra
Ronaldo - Carrick - Scholes - Park
Rooney - Berbatov
25-04-2009 10:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #9
Re: PL: Manchester United - Tottenham (25.04.2009; 18:30)
Składy na mecz zostały już podane:
Manchester United:
Van der Sar - Rafael, Ferdinand, Vidić, Evra - Ronaldo, Carrick, Fletcher, Nani - Rooney, Berbatow
rezerwowi:
Foster, Anderson, Scholes, Macheda, Evans, Park, Tevez

Tottenham Hotspur:
Gomez - Corluka, Woodgate, King, Assou-Ekotto, Lennon, Jenas, Palacios, Modrić - Keane, Bent

Zaskoczeniem jest obecność w pierwszym składzie Naniego. Jakoś Brown chyba nie jest w formie skoro go nawet na ławce nie ma.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
25-04-2009 16:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #10
Re: PL: Manchester United - Tottenham (25.04.2009; 18:30)
Co tu dużo mówić, te spotkanie, jak z resztą każde kolejne, należy wygrać- to jest w tym momencie najważniejsze. Styl schodzi trochę na dalszy plan, ale nie ukrywam że po ostatnim bardzo dobrym meczu z Portsmouth, Diabły mnie rozochociły Big Grin
Z Tottenhamem zawsze gra nam się ciężko- szczególnie boję się Lennona, który już nie raz zamieszał Evrą, aczkolwiek liczę że Francuz zatrzyma go dzisiaj.
Skład jak widać odświeżony nieco- zdziwiony jestem że Nani od początku w składzie, ale przecież SAF wie lepiej Wink
1:0 dla naszych

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
25-04-2009 17:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: PL: Manchester United - Tottenham (25.04.2009; 18:30)
Skład prawie optymalny, Anderson pewnie zmęczony, Park raczej do zadań bardziej defensywnych, Giggs ma już w głowie mecz z Arsenalem, będzie dobrze. Mam nadzieje, że wysoko wygramy.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
25-04-2009 17:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Smally Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #12
Re: PL: Manchester United - Tottenham (25.04.2009; 18:30)
Po prostu niewiarygodne...
Mecz niesamowity... Pewnie po pierwszej połowie większość kibiców, czy to Tottenhamu, czy Manchesteru spisało United na straty... Nic bardziej mylnego. Tym meczem zawodnicy Manchesteru United przypomnieli, że nie bez powodu nazywani są Czerwonymi Diabłami.
Pierwsza połowa pomimo kilku błędów w obronie( m.in tych które spowodowały utratę dwóch bramek) gra Diabłów wyglądała całkiem nieźle, przeważali na boisku. Rafael zaliczył nieco złych zagrań, zawinił również przy bramce numer 2. Reszta w miarę ok.
Druga połowa mówi sama za siebie.
Jeżeli United wygra tytuł, to można z powodzeniem powiedzieć, że wygrał go właśnie tym meczem.
Taki Manchester wszyscy kochamy. Niewiarygodny, nieprzewidywalny, niesamowity, pasjonujący, finezyjny...(długo by jeszcze wymieniać).
Glory Man United
PS. Ktoś niedawno powiedział, że Manchester United gra nudny football... Pozostawię to bez komentarza...
25-04-2009 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #13
Re: PL: Manchester United - Tottenham (25.04.2009; 18:30)
Jasny gwint, widziałem tylko drugą połowę. Bałem się, że tego dnia nie wyciągniemy punktu. A tu taki sztorm. Niesamowite, porywające.

Manchester United w tym za co go uwielbiam w pełnej krasie. Walka do końca, ulrtaofensywna gra, zapał i duch walki... Genialny Rooney, świetny Ronaldo, Berba odrodzony, kolektywna gra. Miód na gorycz po porażce w pucharze.

Na jakąś rozsądną ocenę przyjdzie czas jak ochłonę i przemęczę jakąś powtórkę pierwszej połowy. Teraz po prostu gęba mi się cieszy.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
25-04-2009 19:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: PL: Manchester United - Tottenham (25.04.2009; 18:30)
Wiedziałem, że wygrają. Po prostu wiedziałem Big Grin

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
25-04-2009 19:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #15
Re: PL: Manchester United - Tottenham (25.04.2009; 18:30)
ZAPRASZAM DO GŁOSOWANIA!


"Diabelski powrót do gry"

W 1 połowie nie zagraliśmy źle, szkoda, że ten Lennon tak wkręcał naszego biednego Pata. Webb powinien odgwizdać rękę przy tym bodajże drugim rzucie wolnym wykonywanym przez Rona.

W II połowie piękny majstersztyk, Berba jak zawsze bdb podania, Rooney dla mnie MOtM. Generalnie po sporych zamieszaniach zdobywaliśmy bramki, ale to wynik się liczy... bo wg mnie mogą obojętnie jak strzelać, byle przekraczała całym obwodem linię.
25-04-2009 20:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości