Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Tottenhamem?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin Van der Sar 0% 0 0%
Rafael da Silva 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidić 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 14.29% 5 14.29%
Michael Carrick 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Nani 2.86% 1 2.86%
Wayne Rooney 68.57% 24 68.57%
Dymitar Berbatov 2.86% 1 2.86%
John O'Shea 0% 0 0%
Paul Scholes 2.86% 1 2.86%
Carlos Tevez 8.57% 3 8.57%
Razem 35 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 5-2 Tottenham (25.04.2009)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #19
Re: PL: Manchester United - Tottenham (25.04.2009; 18:30)
O takim meczu nie da się nie wypowiedzieć Smile To tak, pierwsza połowa, to dwa debilne błędy defensywy i parę strzałów Ronaldo. Chyba starczy, lepiej przejść do przyjemniejszej części Tongue

W drugiej połowie zobaczyliśmy zupełnie inny zespół. To, z jakim graliśmy zaangażowaniem i finezją, było niesamowite. Jednak już tak będąc zupełnie szczerym, to Tottenham również stracił te bramki na własne życzenie, nie zmienia to jednak faktu, że wyglądało to wszystko bardzo dobrze.

Teraz o poszczególnych zawodnikach. Po pierwszej połowie nie sposób było kogoś wyróżnić, jedyne co, to fatalny występ Naniego. Naprawdę nie mam pojęcia, co się stało z tym chłopakiem. Mimo to, ja bym go zostawił na następny sezon, jeśli do stycznia się nie sprawdzi, będzie trzeba się pożegnać... Wracając do tych, których trzeba wyróżnić Smile Ronaldo... naprawdę ten facet doprowadza mnie do szału to gestykulacją, ale w tym sezonie udowadnia, że jestem najlepszym piłkarzem globu, potrafi pociągnąć zespół w najtrudniejszych chwilach. Rooney, niesamowicie mnie cieszy jego dyspozycja i moim zdaniem trzeba by się zastanowić, czy nie warto częściej go wystawiać na tym lewym skrzydle Wink Berbatow, no cóż narzekałem na niego i narzekałem, lecz dziś zagrał naprawdę dobre zawody. Gdy ma trochę miejsca, aby się rozejrzeć widać ten jego świetny przegląd pola. No i na koniec Tevez. Może i bramki nie strzelił, ale moim zdaniem dałem dobrą zmianę, szczególnie pierwszy kwadrans drugiej części gry. No i co z nim zrobić? Ma przejawy dobrej gry, ale tylko przejawy. Może w przyszłym sezonie ustabilizowałby formę... No ale to tylko 'gdybanie', w tej sprawie sam nie wiem co bym zrobił, dlatego nie ważne jaką decyzję podejmie Ferguson, nie zamierzam jej krytykować.

Właśnie za takie mecze kocham United!

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
25-04-2009 21:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Tottenham (25.04.2009; 18:30) - RedLucas - 25-04-2009 21:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości