Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Tottenhamem?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin Van der Sar 0% 0 0%
Rafael da Silva 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidić 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 14.29% 5 14.29%
Michael Carrick 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Nani 2.86% 1 2.86%
Wayne Rooney 68.57% 24 68.57%
Dymitar Berbatov 2.86% 1 2.86%
John O'Shea 0% 0 0%
Paul Scholes 2.86% 1 2.86%
Carlos Tevez 8.57% 3 8.57%
Razem 35 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 5-2 Tottenham (25.04.2009)
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #22
Re: PL: Manchester United - Tottenham (25.04.2009; 18:30)
Ja byłem tak udany, że zobaczyłem tylko pierwszą połowę, potem już tylko modlitwy pod nosem, żebym zobaczył korzystny wynik jak wrócę do domu Wink No i modlitwy się spełniły Big Grin Nie ma co, 3 gole w odstępie 4 minut, szok, cios poniżej pasa dla rywali Wink Mecz ten udowadnia, że United to spece od powrotów (dla innych) niemożliwych Wink Ten mecz można spokojnie postawić na równi ze spotkaniem z Evertonem sprzed 2 lat (4:2, choć było już 2:0 dla rywali). Innym skojarzeniem jest mecz właśnie z Tottenhamem i dobrze znane nam 4:3 z 0:3 do przerwy Wink

Martwi ta lewa flanka, ktoś (sory, że nie pamiętam kto dokładnie) miał obawy co do starć Lennon-Evra i się nie pomylił. W pierwszej części Tottenham miał 3 groźne sytuacje, 2 wykorzystał, a wszystkie miały miejsce po dośrodkowaniu z lewej strony. W perspektywie meczu z Arsenalem nie jest to dobry znak. Przy drugiej bramce zawiódł wg. mnie Rafael, który fatalnie się ustawił. Stał on nie dość, że na pozycji, gdzie grają Vidic i Rio, a do tego tak na 14 metrze. Bezsens. Gdyby stał tam, gdzie stać powinien, czyli za Vidicem to mógłby spokojnie asekurować Serba i kto wie, może Modrić by nie strzelił, ale to tylko gdybanie Wink

Cieszy oczywiście forma ofensywnych graczy w drugiej połowie, a że ostatnio obrona Arsenalu jest w rozsypce to po cichu liczę na małą kanonadę Wink

Pewnie fani Liverpoolu już się cieszyli i byli pewni mistrza, a tu niespodzianka Wink Poprawiliśmy nieco bilans bramkowy i podgoniliśmy rywala pod tym względem. Za takie spotkanie zasłużyliśmy na mistrza, ale to jeszcze nie koniec.

Swoją drogą, co byście powiedzieli na to, żeby losy mistrzostwa ważyły się do ostatniej kolejki, a Liverpool szans na tytuł pozbawiłby gol Keane'a na Anfield? Wink

Czytałem na innych stronach, że Webb ostro dawał ciała. Prawda to, czy to już rytuał winić go za wynik? Wink
26-04-2009 09:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Tottenham (25.04.2009; 18:30) - Tomek91 - 26-04-2009 09:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości