Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Arsenalem?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 87.50% 28 87.50%
Pak Ji Sung 3.13% 1 3.13%
Anderson 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Darren Fletcher 3.13% 1 3.13%
Wayne Rooney 3.13% 1 3.13%
Dimitar Berbatow 0% 0 0%
Rafael da Silva 0% 0 0%
Ryan Giggs 3.13% 1 3.13%
Razem 32 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Arsenal Londyn 1-3 Manchester United (05.05.2009)
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: CL: Arsenal Londyn - Manchester United (05.05.2009; 20:45)
Dobrą wiadomością są zdrowi Ferdinand i Evra, złą zdrowy van Persil, no ale tak czy siak bilans wychodzi na plus.
Cholernie nie lubię meczy na Emirates, może dlatego że na żywo (w TV znaczy się) nie widziałem tam nigdy naszego zwycięstwa. Obyśmy tylko strzelili szybko bramkę i możemy przegrywać ten mecz 2:1, jak na początku sezonu, choć jak każdy chciałbym żebyśmy Londyńczyków roznieśli.
Typuję skład następujący:
Van der Sar
O'Shea Ferdinand Vidić Evra
Fletcher Carrick
Ronaldo Anderson Rooney
Tevez

Co prawda wolę Bułgara od Argentyńczyka, ale wydaje mi się że ten będzie tu lepiej pasował do systematycznego podmęczania obrony Arsenalu. Fajerwerki niech odpala brygada RR.
Byleby tylko Roo i Pat nie dostali żółtych kartek. No dobra, Carlos niech też uważa Wink

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
05-05-2009 12:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #17
Re: CL: Arsenal Londyn - Manchester United (05.05.2009; 20:45)
Nie jest przypadkiem tak, że kartki po półfinałach się anulują? Bo gdzieś czytałem, że tak właśnie jest.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
05-05-2009 12:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #18
Re: CL: Arsenal Londyn - Manchester United (05.05.2009; 20:45)
dsw_MUszyna napisał(a):Cholernie nie lubię meczy na Emirates, może dlatego że na żywo (w TV znaczy się) nie widziałem tam nigdy naszego zwycięstwa.

Nie Ty jeden, w sumie to nikt jeszcze nie widział zwycięstwa United na the Emirates Wink

A właśnie, zagrożeni kartkami są Rooney, Evra i czy ktoś jeszcze?
05-05-2009 13:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #19
Re: CL: Arsenal Londyn - Manchester United (05.05.2009; 20:45)
Roo, Pat i Tevez niby zagrożeni. Tylko teraz nie wiadomo, jak to z tym jest. Też czytałem, że kartki po pierwszym meczu półfinałowym się kasują.

skysports napisał(a):A booking for Rooney in the semi-final, second leg at Emirates Stadium on Tuesday night would rule the striker out of the UEFA Champions League final should United complete the job.

Patrice Evra and Carlos Tevez are also a yellow card away from being forced to sit out the Rome showpiece on 27th May.
Sam już nie wiem.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
05-05-2009 13:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: CL: Arsenal Londyn - Manchester United (05.05.2009; 20:45)
No to muszą się pilnować, z ich charakterem to może być trudne. Oby zachowali głowe na karku i opanowali się.
05-05-2009 14:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: CL: Arsenal Londyn - Manchester United (05.05.2009; 20:45)
Panowie, strzelamy jedna bramkę i jesteśmy w finale... xD

Oni się otworzą my jedziemy z kontrą, strzelamy i po meczu.

Ale i tak skończy się jakoś wysoko, 2-3, 3-3. Przynajmniej jakos tak to widzę. Przeczucie Wink

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
05-05-2009 14:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Duras Offline
Member
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: CL: Arsenal Londyn - Manchester United (05.05.2009; 20:45)
Nie mogę się doczekać tego spotkania, ale też się go boję Ciężko nam będzie wywieźć zwycięstwo z Emirates, ale musimy jeśli chcemy nazywać się mianem najlepszej ekipy w Europie. Skromne 1-0 wystarczy, ale chciałbym 2-0 by było pewne zwycięstwo i bez nerwówki w ostatnich minutach. Pozostaje odliczać czas i do boju United!!!

Manchester United | Champions 1908, 1911, 1952, 1956, 1957, 1965, 1967, 1993, 1994, 1996, 1997, 1999, 2000, 2001, 2003, 2007, 2008, 2009 & Kings of Europe 1968, 1999, 2008
05-05-2009 15:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #23
Re: CL: Arsenal Londyn - Manchester United (05.05.2009; 20:45)
Pierwsza połowa bez goli. W drugiej Gunners przycisną nas , albo nie zobaczymy goli bądź 1:0 wygramy po kontrataku . Tak widzę w skrócie dzisiejszy mecz Tongue

Jeśli chodzi o skład to raczej każdego interesują pozostałe formacje poza obroną i bramką . Obsada ich wydaje się być dość pewna.
Coś takiego układa mi się w głowie . Ewentualnie inna kolejność ustawienia linii pomocy i zamiast Andiego Ryan Giggs.

---Flech---Carrick---Andi---
---------------------Roo-----
------Roanldo----------------
------------Tevez------------

Tevez bo :
dsw_MUszyna napisał(a):wydaje mi się że ten będzie tu lepiej pasował do systematycznego podmęczania obrony Arsenalu.

Przewiduje 0:0 bądź 1:0 dla nas Wink

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
05-05-2009 16:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: CL: Arsenal Londyn - Manchester United (05.05.2009; 20:45)
Co do kartek, wszyscy muszą uważać, nie ma żadnej kasacji po 1 półfinale. Dlatego jutro też musi uważać "żółtko-pechowiec-Ballack".

Dzisiejszy mecz będzie z tych do strzelonej przez jedną stronę bramki. Jesli wynik bezbramkowy utrzyma się do około 60 minuty, to można się spodziewać zmian w Arsenalu, sam Wenger podkreśla, że przed meczem z United najważniejsze to mieć 14 zawodników bo Ci co wejdą z ławki mogą odmienić losy spotkania. Mam dziwne przeczucie, że dziś odpadniemy z półfinału, nie żebym nie wierzył ale Arsenal ma naprawdę świeżych zawodników ( po kontuzjach ale zawsze głodni gry).
05-05-2009 16:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #25
Re: CL: Arsenal Londyn - Manchester United (05.05.2009; 20:45)
Rooney bez kartki to jak żołnierz bez broni. Boję się o naszą trójkę, bo o ile Teveza można jeszcze jakos zastąpić Berbą, to Pat i Roo są niezastapieni. Evra tez musi uważać, bo wystarczy jeden głupi faul na Theo i moze być po sprawie....Dżizas jakie nerwy.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
05-05-2009 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #26
Re: CL: Arsenal Londyn - Manchester United (05.05.2009; 20:45)
Szkoda mi nieprawdopodobnie Fletcha, ale przyznam, że jak zobaczyłem, że ktoś fauluje, a sędzia wyciąga kartkę to mało nie umarłem. Co by było gdyby faulował Rio lub Nema Sad
Szkoda mi Gibbsa- młody chłopak i taka tragedia, w takim meczu, przez jego błąd właściwie był koniec marzeń.
Jestem dumny z gry United.
Dla mnie to rewanż za 8 maja 2002 roku. Słodki rewanż, bo wtedy na Old Trafford Arsenal wygrał 1-0 po bramce Wiltorda i to na naszym stadionie świętował tytuł. Nic mnie tak bardzo nie zabolało. Teraz to my jesteśmy najlepsi na świecie!


Fan United od 1992 roku
05-05-2009 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
garret9 Offline
Member
***

Liczba postów: 86
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #27
Re: CL: Arsenal Londyn - Manchester United (05.05.2009; 20:45)
Co tu wiele mówić Big Grin poezja nie mecz, początek wymarzony, odparte ataki (huraganowe, ale w zasadzie dziecinne, bo skończone klęską) w sposób wymarzony, dwa gole urządziły mecz.
Potem przecudowna branka Ronaldo kończąca rywalizację. Bo nawet ten "BARDZO KONTROWERSYJNY" Karny a już tym bardziej kontrowersyjna czerwona kartka, nie wybiła z uderzenia MU, dalej graliśmy swoje.
Powiem tak, mimo iż nadal dla mojej psychiki priorytetem jest PREMIER LEAGUE, to tak skuteczna, rozważna i efektowna gra w lidze mistrzów daje pewne podstawy do wiary w końcowy sukces, szczególnie, że ten mecz za ponad 20 dni Big Grin :mrgreen: tak więc, jeden więcej mecz nie zaszkodzi.

Arsenalowi zabrakło.... Arszawina =P gnietli Liverpool, którym obok barcy się podnieca europa, zostali zgniecieni przez nas, w tej chwili jest spora niewiadoma. FC Barcelona, bo po CFC wiemy czego się spodziewać. Jutro realnie będzie można ocenić nasze szanse na zwycięstwo w LM. Aczkolwiek finał to już finał, i wierze, że nawet Jagiellonia Białystok tego meczu nie odpuściłaby bez walki, tak więc pozostaje czekać na spotkanie w RZYMIE, gdzie możemy stworzyć NOWĄ WIELKĄ HISTORIĘ! Bardzo tego życzę Alexowi, Cristiano, Tevezowi, Berbie, tym ludziom których przyszłość na OT jest niedookreślona, obyśmy ich mieli jeszcze przez Lata.!

We Shall not be moved!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

There is no Dark Side of the Moon really.. Matter of fact; it's all dark

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
05-05-2009 21:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #28
Re: CL: Arsenal Londyn 1-3 Manchester United (05.05.2009)
Naprawdę niewiele można tutaj powiedzieć. Wybitnie jednostronny mecz, cała drużyna zagrała świetnie, a Ronaldo galaktycznie. Szkoda Fletchera.

Teraz trzeba wygrać derby ;]

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
05-05-2009 21:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MatiGol Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #29
Re: CL: Arsenal Londyn 1-3 Manchester United (05.05.2009)
Oj mnie też zabolało że Darren dostał kartkę. Karny był ewidentny, ale czerwona kartka była pochopnie wyciągnięta. Fletcher już nie dał rady wyciągnąć nogi spod Cesca.
Ale bramka Ronaldo z 45 m... mistrzostwo. Nie mogłem uwierzyć że piłka wpadła do siatki.
A w drugiej połowie kontra atak i 3-0 :-) cóż za akcja. Sami komentatorzy na ESPN Taiwan mówili że był to wzorcowo wyprowadzony atak. Odnośnie karnego nawet oni przyznali że był, ale kartka to tylko żółta.
I tak to Manchester wygrywa na Emirates i święci swój awans do finału. Jak Fergie mówił, drużyna czerwonych diabłów przeciera szlak. Dokonuje rzeczy nie możliwych. Drugi raz w finale rok po roku. Oj zapowiada się ciekawy sezon do końca. Mistrzostwo Premier League coraz bliżej, do tego finał w LM. Ciekawe z kim zagramy. Obawiam się że z Barceloną :-)
Cris bohaterem spotkania. Pokażcie mi krytyków którzy twierdzą że nie potrafi się zmobilizować na mecze z wielkimi zespołami. To co dziś zagrał to po prostu palce lizać.
Trzeba pochwalić cały zespół za walkę i zaangażowanie. Dziękuje Diabełki za dzisiejszy mecz !!
Tongue Kocham ten klub, jego historię, piłkarzy, menedżerów i kibiców !!

Take me home United Road, to the place i belong, to Old Trafford, to see United, take me home United Road !!
Edytuj posty, po to jest ta opcja by nie pisać jednego pod drugim Wink // Foster
05-05-2009 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #30
Re: CL: Arsenal Londyn 1-3 Manchester United (05.05.2009)
Pięknie zagrali, Roo i Ronaldo moim zdaniem najlepsi, choć każdy się przysłużył do awansu i wszyscy byli bardzo dobrzy. I Park wreszcie strzela gole Big Grin Jeszcze, zeby tak Anderson strzelił kiedyś...ale on to chyba mając 35 lat strzeli w meczu pozegnalnym Big Grin
Przeważaliśmy w każdym calu w kazdym razie, po kartce Fletcha trochę się cofnęliśmy słusznie, ale przez resztę meczu Arsenalu właściwie nie było. Jedno co to Berba był jakiś strasznie wolny i nieporadny - może slatego, że awans juz był w kieszeni jak wszedł, ale nie zrobił na mnie dobrego wrażenia jako jedyny.
Szkoda mi Darrena, ma świetny sezon i przydałby się w finale. Ale lepiej, że on dostał czerwoną niż Roo albo Vidic. Finał będzie cięzki z kimkolwiek będziemy go grać, ale chłopaki się rozkręcili i stac ich na wszystko. Mamy świetną końcówke sezonu.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
05-05-2009 22:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości