Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Arsenalem?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 87.50% 28 87.50%
Pak Ji Sung 3.13% 1 3.13%
Anderson 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Darren Fletcher 3.13% 1 3.13%
Wayne Rooney 3.13% 1 3.13%
Dimitar Berbatow 0% 0 0%
Rafael da Silva 0% 0 0%
Ryan Giggs 3.13% 1 3.13%
Razem 32 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Arsenal Londyn 1-3 Manchester United (05.05.2009)
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #31
Re: CL: Arsenal Londyn - Manchester United (05.05.2009; 20:45)
sebos_krk napisał(a):Szkoda mi Gibbsa
A mi jakoś niespecjalnie Big Grin

Żal Darrena i to bardzo. Nie wiem, jaki był sens faulować Fabregasa, jeden gol przecież katastrofy by nam nie zrobił. A tak, człowiek, który niesamowicie się napracował podczas tego dwumeczu, kończy tą rywalizację w fatalny sposób... :/
Ale na całe szczęście Wayne, Patrice i Carlos kartek nie złapali i do Rzymu pojadą.

Szkoda, że Fergie zdjął z boiska Andersona, bo Brazylijczyk odpoczywał w ubiegły weekend i praktycznie nie gra pełnych 90 minut podczas pojedynczych spotkań.

Ciężko tak naprawdę cokolwiek napisać po takim meczu.

Absolutna dominacja z naszej strony, mądra taktycznie gra. Po takich spotkaniach poznaje się najlepsze, największe kluby, od tych "tylko" jednych z najlepszych.

Edit

Michal, tak cię zachwyciła jego radość, po naszych bramkach :?: Big Grin
05-05-2009 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #32
Re: CL: Arsenal Londyn 1-3 Manchester United (05.05.2009)
I jeszcze jedno...

Powiem to po raz kolejny - oddałbym finał LM za możliwość zobaczenie Becksa w koszulce United raz jeszcze. Przesada? Być może, ale trudno mi nie wielbić tego faceta.

MOTM? Beckham Big Grin

Cytat:Michal, tak cię zachwyciła jego radość, po naszych bramkach
Nie tylko Tongue Ten facet po raz kolejny pokazał, że United to coś więcej niż tylko jeden z kilku klubów, który reprezentował. Właśnie takich piłkarzy chciałbym dopingować, a niestety coraz mniej takich "okazów"

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
05-05-2009 22:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #33
Re: CL: Arsenal Londyn 1-3 Manchester United (05.05.2009)
Ha, Becks zacieral ręce jak prawdziwy Diabeł 8-) Też za nim tęsknie, szkoda wielka, że nie gra do dziś w MU jak Giggs czy Scholes.
Moim zdaniem faulu Fletcha nie było i nie rozumiem decyzji sędziego - jeszcze niech by był ten karny, ale kartka... szkoda, ale tak to jest, co roku jakiś wazny piłkarz nie gra w finale, w 99 nie mieliśmy Keano i Scholesa i daliśmy radę Wink Fletch wie, że przysłużył sie ogromnie w tym sezonie druzynie i nawet jak nie zagra w finale to myślę, że płakac nie będzie.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
05-05-2009 22:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: CL: Arsenal Londyn 1-3 Manchester United (05.05.2009)
1. Becks dopiero teraz zrozumiał co stracił, a widok rzeczywiście "rozgrzewający" wspomnienia. Myślę, że siedzi teraz z naszymi w szatni.
2. Faulu nie było
3. Trener Arsenalu znowu pokazał że jest cieniasem, młody chłopak ma teraz w głowie to że zawalił mecz, podczas gdy drugi obrońca zawalił sprawę (e-buła jak sądzę), a sam sprawca poślizgnął się na mokrej trawie tak pieczołowicie podlewanej na polecenie Wengera. A wszystko najprościej zwalić na jakiegoś podrostka. Daltego ten zespół nigdy nie będzie miał charakteru, zawsze będzie wyłazić z nich chamstwo do tego czasem się pobiją, kapitan się obrazi, a koledzy będą traktować nowych graczy z pogardą ( jak Arshavina )w końcu przykład daje góra.
4. Komentatorzy nki "Teraz United próbuje grać jak Arsenal", "Uwielbienia Arsenal nie straci, bo kibice kochają ten klub i są z nim nawet w takich chwilach" - 60 minuta, na moje oko 1/3 emirates już pusta.


I jakaż szybka ewolucja tego zachrypniętego, w czasie meczu z Interem " Zlatan to piłkarz co najmniej dwie klasy lepszy od Rio" dziś " United ma najlepszą obronę na świecie". Wystarczy obejrzeć 4 mecze United w sezonie, by tak zmienić zdanie, strach pomyśleć co by było jak by obejrzał chociaż połowę.

ad.1 Jak skończyłem pisac posta nmz dal linka na potwierdzenie, łezka się kręci w oku...

[Obrazek: 86411215.jpg?v=1&c=NewsMaker&k=2...0B0D811297]

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
05-05-2009 22:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: CL: Arsenal Londyn 1-3 Manchester United (05.05.2009)
A czemu jest tak, że nie można anulowac kartki Fletcha? Bo w lidze czasem anulują, a w LM zdaje sie tak sie nie da?
PS Zgadzam się z tobą Kula w 100%.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
05-05-2009 22:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #36
Re: CL: Arsenal Londyn 1-3 Manchester United (05.05.2009)
Jezu, ale za co mają mu anulować?! -_- . Ja rozumiem, gdyby w ogóle stał obok Fabregasa, a ten by się wyjebał o własne pantofle. Więcej obiektywizmu ludzie. Kosmos to to nie był, ale cieszą wykorzystane sytuacje.
05-05-2009 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: CL: Arsenal Londyn 1-3 Manchester United (05.05.2009)
Moim zdaniem kompletnie nie było faulu. Nie rozumiem decyzji sedziego w ogóle. No ale trudno, może jeszcze Fletch kiedyś będzie miał okazję zagrać w finale.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
05-05-2009 22:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #38
Re: CL: Arsenal Londyn 1-3 Manchester United (05.05.2009)
Lucas napisał(a):Więcej obiektywizmu ludzie. Kosmos to to nie był, ale cieszą wykorzystane sytuacje.
Chyba nie oczekiwałeś, że na Emirates wyjdziemy 1-3-4-3 i zmieciemy Arsenal 10-0?

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
05-05-2009 22:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #39
Re: CL: Arsenal Londyn 1-3 Manchester United (05.05.2009)
Ja nie. Ale jak widzę, to niektórzy uważają ten wynik za jakieś super osiągnięcie. Fakt, że na Emirates nigdy nie wygraliśmy, ok. Ale Arsenal był kompletnie bez formy, grali na siłę, próbowali wbiec z piłką do bramki. A my graliśmy zachowawczo i tyle. To mnie właśnie wkurwia, że nie gramy do końca tak samo, tylko im dalej tym bezpieczniej, byle oddalić grę od własnej bramki.
05-05-2009 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #40
Re: CL: Arsenal Londyn 1-3 Manchester United (05.05.2009)
Jak na moje faul był ewidentny i czerwień za to mogła być spokojnie. Wynika to tylko i wyłącznie z głupoty Fletcha. Sam, niestety, sobie nagrabił. Co do meczu, to pierwsze minuty były takie, jakich się obawiałem. Arsenal szturmem walił w naszą bramkę i stworzył nawet jedną niezłą okazję, gdzie Ferdek wspólnie z Edwinem mogli nam fundnąć nie lada emocje. Później juz było tylko i wyłącznie jedno,wielkie,grube, ociekające czerwienią UNITED. Uważam,ze Park swietnie sie zachował przy pierwszej bramce, bo o ile to był błąd Gibbsa, o tyle pozycja, w której znajdował się Park była dość trudna, lecz naprawdę ładnym uderzeniem umieścił ją w siatce. Potem kolejny szok i kolejny błąd Arsenalu tym razem Almunii i naprawdę genialny gol Ronaldo, który nie strzelał nic w fazie grupowej, za to w fazie pucharowej ma już 4 bramki, wszystkie w rewanżach spotkań Smile 3 bramka dla United odzwierciedliła chyba całą naszą grę tego wieczoru, pozwalaliśmy Arsenalowi na grę, lecz po odbiorze piłki czyniliśmy z nią cuda. Wzorcowy kontratak, świetne rozegranie piłki i chłodna głowa Ronaldo. Cud,miód i orzeszki. Poodobał mi się ten spokój w naszej grze, którego źródłem był przede wszystkim Ferdek i Vida. Zero błędów, wszystko spokojnie bez nerwów, precyzyjnie, dokładnie. Odkąd kibicuję United, a będzie to jakieś 12 lat to nie mieliśmy chyba jeszcze pary tak zgranych, genialnych obrońców. Ciężko oceniać van der Saara, bo poza karnym niewiele miał pracy. Raz dobrze obronił strzał RvP, ale przy karnym nie miał najmniejszych szans. Evra i O'Shea zagrali nieźle, lecz znacznie lepiej grał Francuz, którego częściej widać było na skrzydle. Ponadto zarówno on jak i Rooney zagrali z głową unikając głupich fauli. Świetnym zmiennikiem po raz kolejny okazał się Ryan, któy wprowadził jeszcze większa dawke spokoju do naszej gry, a ponadto nieźle rozgrywał piłkę. Dobry występ Mike'a i Andy'ego, a Fletcher zagrał mimo czerwieni gorsze zawody. Tercet z przodu: Rooney , Ronaldo i Park to był istny popis w dzisiejszym spotkaniu, świetnie wymieniali sie pozycjami, często cofali się, by zaraz potem ruszyć z kontrą. Cóż wiele mówić, naprawdę genialne zawody. Co mi się podobało to mina Becksa po 3 golu, ten diabelski uśmieszek. Na minus, kibice Arsenalu, którzy już na 20 minut przed końcem opuszczali stadion. No nic, im sie nie udało strzelić 4 bramek w 20 minut jak nam w meczu z Spurs Smile Przepraszam życie za bycie sceptykiem, ale jak czytałem Wasze komentarze,że będzie 2-0 to myślałem,że to żart. No nic, święta zasada United: B E L I E V E. Wygraliśmy w Porto, w Londynie , teraz czas na zdobycie po raz drugi Pucharu Euorpy. GGMU!

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
05-05-2009 22:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #41
Re: CL: Arsenal Londyn 1-3 Manchester United (05.05.2009)
Graliśmy zachowawczo? Kiedy? Mieliśmy więcej sytuacji, kontrolowaliśmy przebieg spotkania, mieliśmy kilka pięknych akcji, piękne gole. Jak dla mnie możemy się śmiało mierzyć z Barcą, może nie gray tak pięknie, ale moim zdaniem jesteśmy lepsi. Nikt nie ma obecnie tak wyrównanego i poukładanego zespołu, gdzie działa każde ogniwo - owszem zdarzają się wpadki, zdarzył się mały kryzys, ale teraz gramy świetnie i powinniśmy być faworytem finału.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
05-05-2009 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #42
Re: CL: Arsenal Londyn 1-3 Manchester United (05.05.2009)
Oj, tak daleko bym nie poszedł. Widziałem mecz Barcy z Realem i śmiem wątpić w te słowa. Mam jednak nadzieję, że jak Barca dostanie nas w takiej formie jak w zeszłym roku na Nou Camp i będziemy przede wszystkim liczyli na kontry.

@ Kula

Nienawidzę N-ki i jej pseudokomentatorów. Tragedia, choć ten Ryczel otwarcie przyznał się,że kibicuje United, ale gówno o nich wie tak naprawdę. Fajnie się podniecaja w trakcie meczu, ale bzdury plotą takie,że Szpaku się w grobie przewraca. Najgorszy jest duet Kalinowski-Jagoda albo Kalinowski/Ryczel-Strejlau wtedy to idą istne kwiatki. Wogóle kto to jest ten Jagoda? Jakiś trener z Singapuru - wielki autorytet. Choć w tym roku N zmądrzało i zatrudnili Rudzkiego, czy Białasa, ale to i tak niewiele im pomogło. Czekam na opcje w TV , commentary off, stadium on pitch sound on.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
05-05-2009 23:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
PepePanDziobak Offline
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #43
Re: CL: Arsenal Londyn 1-3 Manchester United (05.05.2009)
Manchester pokazał w dzisiejszym spotkaniu dobrą grę w ataku i defensywie.Dobry mecz Parka w ogóle całej drużyny.A Arsenal dzisiaj zwyczajnie pokazał, że brak mu jeszcze doświadczenia i wyrachowania aby sięgnąć po europejskie puchary.

"Jesteś najlepszym graczem na świecie, kiedy masz piłkę. Bądź nim także, kiedy jej nie masz" Josep Guardiola
Nie możesz zatrzymać kogoś,kto chce odejść.Po prostu masz go kochać kiedy jest z tobą.
05-05-2009 23:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #44
Re: CL: Arsenal Londyn 1-3 Manchester United (05.05.2009)
Obejrzałem powtórkę tego faulu Fletcha i przyznaję rację Brance. Świetny atak na piłkę. Na powtórce widać dokładnie,że wybija on piłkę. Komentatorzy ze stacji ITV to przyznają, nie wie ktos,czy mozna to zglosic do UEFA? Przeciez to idiotyzm ta czerwien...Niech na żółtko zmienią chociażSmile

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
05-05-2009 23:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #45
Re: CL: Arsenal Londyn 1-3 Manchester United (05.05.2009)
A więc jednak, czas posypać głowę popiołem.

Podczas letniej zawieruchy o transferze CR7 byłem zagorzałym zwolennikiem sprzedania. Nie podobał mi się jego charakter i jego beznadziejne płacze. Wypowiedzi o chęci gry w do Realu dementowane potem pokracznie. Jego śrubowanie rekordów bramkowych kosztem Rooneya. I ogólnie jego postawa na boisku.

Wiele rzeczy nadal mi się w nim nie podoba ale muszę przyznać, że bez niego prawdopodobnie nie znaleźlibyśmy się w finale. Za ten mecz należą mu się brawa.

Nadal go kochać nie będę, nadal będę jego aktorstwo szydzić ale taką mam małą nadzieję, popartą paroma meczami w tym sezonie, że będzie z niego jeszcze mężczyzna.

Myliłem się latem poprzedniego roku, więc posypuje głowę popiołem, CR7 przydał się w tych rozgrywkach. To pewnie jeden z tych "małych drobiazgów" udowadniających dlaczego managerem MU jest SAF a nie ja. ;)
Pokłony dla Starego Lisa. Jak on to robi?

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
05-05-2009 23:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości