Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Machesterem City?
Ankieta jest zamknięta.
Van Der Sar 0% 0 0%
Rafael 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
Nemanja Vidić 26.32% 5 26.32%
Patrice Evra 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 5.26% 1 5.26%
Darren Fletcher 5.26% 1 5.26%
Ryan Giggs 10.53% 2 10.53%
Ji Sung Park 5.26% 1 5.26%
Carlos Tevez 47.37% 9 47.37%
Dymitar Berbatow 0% 0 0%
Wayne Rooney 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Razem 19 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Manchester City (10.05.2009)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #17
Re: PL: Manchester United - Manchester City (10.05.2009; 14:30)
Właściwie dużo tu mówić nie trzeba, bardzo dobra pierwsza połowa, a w drugiej tylko granie na dowiezienie wyniku do końca. Nie graliśmy najsilniejszym składem, w dodatku pewna wygrana właśnie z City, czego chcieć więcej? Wink

Moje oceny pomeczowe:

VDS - właściwie bezrobotny, lecz kiedy było trzeba był gotowy do udanej interwencji.

Rafael - ja widzę u niego naprawdę spory postęp. Już nie biega ślepo do przodu, poza tym coraz lepiej wygląda ta jego gra w defensywie.
Vidić - czyścił wszystko, wszędzie go było pełno. Oczywiście jeśli chodzi o grę w defensywie Wink
Evans - nie tak widoczny, ale to znaczy, że bezbłędnie.
Evra - dobrze, że Francuz wrócił do wcześniejszej dyspozycji, będzie nam potrzebny w końcówce sezonu.

Ronaldo - dobre pierwsze 10 minut, jednak po strzelonej bramce zniknął z pola widzenia (nie wiem, może się mylę, ale miałem burzę i paru minut pierwszej połowy nie widziałem). No i to zachowanie, gdy Fergie zdecydował się zdjąć go z boiska. Za coś takiego nie wystarczy "suszarka", tu trzeba kolejnej poważnej rozmowy w cztery oczy.
Fletcher - kolejne dobre spotkanie Szkota, zasługuje, aby zagrać w tym finale LM.
Giggs - tyle co go widziałem w pierwszej połowie, to niezbyt widoczny. W drugiej musiał się przenieść na skrzydło, no i nie było źle Smile Jednak teraz Walijczykowi zdecydowanie bardziej odpowiada środek pola.
Park - tak jak Evra, wraca do dobrej dyspozycji, to ważne, bo wiadomo jak gra Nani.

Berbatow - w drugiej połowie zwolnił wraz z całym zespołem. W pierwszej właściwie ciągle pod grą.
Tevez - świetna pierwsza połowa, gorsza druga. Jednak w drugiej części, to tylko mu i Giggsowi chciało się grać.

Rezerwowi:

Rooney - on musi grać mecz w mecz od pierwszych minut, to nie jest typ jokera Wink
Scholes - kilka świetnych przerzutów, ale to już standard.
O'Shea - również na środku obrony sobie poradził.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-05-2009 15:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Manchester City (10.05.2009; 14:30) - RedLucas - 10-05-2009 15:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości