Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Barceloną?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin Van der Sar 12.50% 4 12.50%
John O'Shea 3.13% 1 3.13%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Patrice Evra 3.13% 1 3.13%
Anderson 0% 0 0%
Michael Carrick 3.13% 1 3.13%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Wayne Rooney 15.63% 5 15.63%
Cristiano Ronaldo 59.38% 19 59.38%
Carlos Tevez 3.13% 1 3.13%
Razem 32 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: FC Barcelona 2-0 Manchester United (27.05.2009)
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #121
Re: CL: FC Barcelona 2-0 Manchester United (27.05.2009)
ryba napisał(a):Wcale nic nie bywa, ani nic qrwa nie będzie lepiej.
Tego nie wiem, nie po to przytaczałem te wypowiedzi pomeczowe, żeby z nimi polemizować, tylko po to żeby pokazać, że tu się strasznie nabijamy z mentalności The Reds, a sami podobnie umniejszamy sukces Barcelony.
ryba napisał(a):Sezon się skończył, a my jesteśmy w czarnej dupie.
Nie masz na myśli wyników chyba? Jeśli dobrze zrozumiałem, to jesteśmy w czarnej dupie, bo nie mamy się teraz z kim odbudować psychicznie, tak? Z czym bym się zgodził w 100%.

E:
RedLucas napisał(a):Ale co sprawiło, że byli od nas lepsi?
Ich charakter i świetna postawa w środku pola.
RedLucas napisał(a):Przecież Barcelona nie zagrała wielkiego futbolu,
No widzisz, nie zagrali nic wielkiego, a i tak im to wystarczyło.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
28-05-2009 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
rooney77 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #122
Re: CL: FC Barcelona 2-0 Manchester United (27.05.2009)
Osobiście nadal nie potrafię uwierzyć w to, co się stało. Myślałem, że mamy jakiekolwiek szansę, jednak się przeliczyłem.

RedLucas napisał(a):Przecież Barcelona nie zagrała wielkiego futbolu [...], a nie Barcelona go wygrała.

Mówisz prawdę i ja w nią wierze. Barcelona nie zasłużyła na finał, a my nie zasłużyliśmy na trofeum. Jednym słowem - klapa. Mieliśmy szansę stać się ponownie najlepszą drużyną na starym kontynencie, jednak jak powiedział RedLucas, nie zaangażowaliśmy się, popełnialiśmy zbyt dużo błędów.
28-05-2009 19:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #123
Re: CL: FC Barcelona 2-0 Manchester United (27.05.2009)
matys napisał(a):
RedLucas napisał(a):Ale co sprawiło, że byli od nas lepsi?
Ich charakter i świetna postawa w środku pola.
RedLucas napisał(a):Przecież Barcelona nie zagrała wielkiego futbolu,
No widzisz, nie zagrali nic wielkiego, a i tak im to wystarczyło.

Ależ sprytnie wyciąłeś moje wypowiedzi Wink Co do pierwszego cytatu, to ja mógłbym znowu zadać pytanie: A co sprawiło, że świetnie zagrali w środku pola? (Nasza słaba gra w tym obszarze) Ale to się staje monotematyczne. Po prostu ja mam swoje zdanie, Ty swoje i tyle Smile

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
28-05-2009 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #124
Re: CL: FC Barcelona 2-0 Manchester United (27.05.2009)
matys napisał(a):
ryba napisał(a):Wcale nic nie bywa, ani nic qrwa nie będzie lepiej.
Tego nie wiem, nie po to przytaczałem te wypowiedzi pomeczowe, żeby z nimi polemizować, tylko po to żeby pokazać, że tu się strasznie nabijamy z mentalności The Reds, a sami podobnie umniejszamy sukces Barcelony.
ryba napisał(a):Sezon się skończył, a my jesteśmy w czarnej dupie.
Nie masz na myśli wyników chyba? Jeśli dobrze zrozumiałem, to jesteśmy w czarnej dupie, bo nie mamy się teraz z kim odbudować psychicznie, tak? Z czym bym się zgodził w 100%.

Nie chodzi mi o wyniki, tylko tak jak mówisz, nie mamy jak odbudować się psychicznie. Temat przegranej w CM będzie za nami się ciągnął niestety.

Wygrana Barcy to wygrana i nic tego nie zmieni ... Byli od nas po prostu w danym dniu lepsi. Boli tylko fakt, że tak naprawdę United było stać na dużo lepszą grę. Wyszło jak wyszło.

---
28-05-2009 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #125
Re: CL: FC Barcelona 2-0 Manchester United (27.05.2009)
radzio napisał(a):I wkurza mnie jeszcze bardziej to, że teraz wszyscy będą wielbić "wielką" Barcę
Take it easyWink. "We don`t give a damn about noone else".
A takie pocieszanie się co do wczorajszego meczu jest niedorzeczne. Barca była wczoraj lepsza i trudno. Wielkie dzieki za cały sezon, ale w finale dali dupy aż żal było patrzeć. Z tych, w których pokładaliśmy nadzieję nie dali jej tylko Ronaldo i Van Der Sar.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
28-05-2009 20:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #126
Re: CL: FC Barcelona 2-0 Manchester United (27.05.2009)
pan_opticum napisał(a):Z tych, w których pokładaliśmy nadzieję nie dali jej tylko Ronaldo i Van Der Sar.


Noooo Van Der Sar mógłby obronić pierwszą bramkę Barcy. Wtedy byłoby super :D

---
28-05-2009 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #127
Re: CL: FC Barcelona 2-0 Manchester United (27.05.2009)
A Ronaldo strzelić i też byłoby super. Mówię że nie dali ciała, a nie że zasłużyli na miano MOTM czy coś.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
28-05-2009 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #128
Re: CL: FC Barcelona 2-0 Manchester United (27.05.2009)
Ale strzał Eto był do obrony. Więc to duuuży błąd.

---
28-05-2009 20:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #129
Re: CL: FC Barcelona 2-0 Manchester United (27.05.2009)
ryba napisał(a):Wcale nic nie bywa, ani nic qrwa nie będzie lepiej. United przegrało najważniejszy i to na dodatek ostatni mecz sezonu. Sezon się skończył, a my jesteśmy w czarnej dupie.
Jeżeli dla Ciebie EPL,FIFA WC i CC to czarna dupa to masz troszkę zbyt wysokie oczekiwania? Co ma powiedzieć L'pool po 3 latach bez żadnego trofeum? Naprawdę, odczuwam takie dziwne wrażenie, że nie widzicie, że od jakichś 3 sezonów United jako jedyna w Anglii tak naprawdę rozpieszcza kibiców swoją grą. Dorównuje nam tylko Chelsea (FA Cup i CC), a tak to przelicz sobie ile zdobyliśmy i po jakiej grze. Nazywanie tych sukcesów "czarną dupą" jest najzwyczajniej zniewagą dla całej drużyny, ich wysiłku, który włożyli by znaleźć się tam, gdzie teraz są.

A jeśli chodzi o odbudowę psychiczną, to myślę, że jednak dadzą radę. Nie takie mecze przegrywali i do następnego sezonu podchodzili jeszcze silniejsi. Przykład: porażka z Milanem (3:0), w finale FA Cup z Chelsea. To jest jednak United, a nie Celuloza Kostrzyń. Ci ludzie mają mentalność zwycięzców i mimo, że piszę to przez łzy, to damy radę i się odbudujemy. A "Wielka Barca" pokaże ile tak naprawde jest warta w starciu z dobrze dysponowanym przeciwnikiem. My takim nie byliśmy i tyle. Niestety, ale jesteś "tak dobry jak twój ostatni mecz", więc Barca była lepsza. Koniec tematu.

ryba napisał(a):Dlatego przegraliśmy ten mecz, ale czemu nie przegraliśmy z honorem? Po pięknej walce? Po optymalnej grze United, a nie po jakimś piachu ...

O ile się nie mylę to pucharu za przegraną z honorem nie ma. Wątpię, że kibice Chelsea czuli się lepiej jak mieli świadomość, że przegrali z nami z honorem w zeszłym roku. Przegrana to przegrana. Football is football .BTW, oglądałem świetny film, który trafił w mój aktualny stan ducha. "Shot of glory" z McCoistem, Duvallem i Keatonem o małej szkockiej drużynie, która dochodzi do finału Pucharu Szkocji.
KLIK!
Końcówka filmu, a szczególnie jedno zdanie wypowiedziane przez trenera tej drużyny od razu podnioslo mnie na duchu. Raz sie cieszysz, raz nie. Dzisiaj oni się cieszą, jutro my będziemy i tyle.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
28-05-2009 20:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #130
Re: CL: FC Barcelona 2-0 Manchester United (27.05.2009)
truered napisał(a):Nazywanie tych sukcesów "czarną dupą" jest najzwyczajniej zniewagą dla całej drużyny, ich wysiłku, który włożyli by znaleźć się tam, gdzie teraz są.

Kto tak napisał? Na pewno nie ja. Poczytaj dobrze posty zanim zaczniesz kogoś oskarżać ...

truered napisał(a):O ile się nie mylę to pucharu za przegraną z honorem nie ma. Wątpię, że kibice Chelsea czuli się lepiej jak mieli świadomość, że przegrali z nami z honorem w zeszłym roku. Przegrana to przegrana. Football is football

Jeżeli dla Ciebie przegrana bez walki, a z walką (czyli zachowaną twarzą) nie robi różnicy to już stary tylko i wyłącznie Twój problem.

---
28-05-2009 20:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #131
Re: CL: FC Barcelona 2-0 Manchester United (27.05.2009)
Za zachowaną twarz pucharu nie dostajesz. Puchar dostajesz za zwycięstwo, a to jak wygrasz ma małe znaczenie. Jeśli United mieliby radzić sobie z Barcą tak jak Chelsea, a dostac taką samą bramkę to myślę,że temat mialby nie 9 stron,a 29. I czy ktoś wspomina o zachowanej twarzy Chelsea? Liczy się Puchar i tyle.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
28-05-2009 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #132
Re: CL: FC Barcelona 2-0 Manchester United (27.05.2009)
No nie ma. Ale piłka to nie tylko trofea. Jeśli dla kogoś jest inaczej to nie rozumiem czemu nie patrzy tylko na wynik w necie, w końcu to on się liczy.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
28-05-2009 21:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #133
Re: CL: FC Barcelona 2-0 Manchester United (27.05.2009)
Ale przecież oni próbowali, starali się.. ale nie szło, zabrakło może sił, może rytmu meczowego, może umiejętnosći takich by rozwalić przeciwnika, nie wiem. Barca zagrała optymalnie, bardzo dobrze, my słabiej - więc tamci wygrali zasłużenie, ale uważam że jesteśmy równie dobra drużyną i gdyby tak to był dwumecz to może byśmy wygrali - w sensie, że ten jeden mecz nie przesądza dla mnie o tym, że jesteśmy słabszą drużyną.

Ale teraz nie ma co gdybać, w sumie to matys ma może rację, że takie gadanie po przegranej, że my jesteśmy lepsi tylko mieliśmy gorszy mecz jest nie na miejscu. Po prostu Barca była lepsza, ma wspanialy sezon, świetnych piłkarz, gra ładnie i ofensywie i fajnie że taka drużyna zdobywa trofeum(fajniej jakbyśmy my je zdobyli, ale co zrobić Tongue ).
Matko chyba sama sobie zaprzeczam XD ech cieżko przeżyć przegraną, ciężko Wink

Zobaczymy co będzie za rok, czy Barca da radę powtórzyć ten sezon czy zacznie się cos sypać. No i ciekawa jestem co my będziemy prezentować, mamy bardzo silny zespół, wspaniałego treera i w przyszłym sezonie znowu będziemy walczyc o wszytskie trofea!

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
28-05-2009 21:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #134
Re: CL: FC Barcelona 2-0 Manchester United (27.05.2009)
truered napisał(a):Za zachowaną twarz pucharu nie dostajesz. Puchar dostajesz za zwycięstwo, a to jak wygrasz ma małe znaczenie. Jeśli United mieliby radzić sobie z Barcą tak jak Chelsea, a dostac taką samą bramkę to myślę,że temat mialby nie 9 stron,a 29. I czy ktoś wspomina o zachowanej twarzy Chelsea? Liczy się Puchar i tyle.

Puchar się liczy, ale ja wole, żeby zawodnicy wiedzieli, że zrobili wszystko, żeby wygrać mecz, a tak się jednak nie stało. Czytałeś mój cytat z devilpage na temat wypowiedzi zawodników United? Zresztą, jak Ty nie podzielasz mojego zdania to ja Cie nie przekonam ...

---
28-05-2009 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #135
Re: CL: FC Barcelona 2-0 Manchester United (27.05.2009)
branka napisał(a):Po prostu Barca była lepsza, ma wspanialy sezon, świetnych piłkarz, gra ładnie i ofensywie i fajnie że taka drużyna zdobywa trofeum(fajniej jakbyśmy my je zdobyli, ale co zrobić :P ).
Matko chyba sama sobie zaprzeczam XD ech cieżko przeżyć przegraną, ciężko ;)

Tutaj mamy do czynienia z przykładem typowego sezonowca. Można właśnie zaobserwować jak branka przeistacza się w kibica Barcelony :shock:

---
28-05-2009 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości