Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Barceloną?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin Van der Sar 12.50% 4 12.50%
John O'Shea 3.13% 1 3.13%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Patrice Evra 3.13% 1 3.13%
Anderson 0% 0 0%
Michael Carrick 3.13% 1 3.13%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Wayne Rooney 15.63% 5 15.63%
Cristiano Ronaldo 59.38% 19 59.38%
Carlos Tevez 3.13% 1 3.13%
Razem 32 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: FC Barcelona 2-0 Manchester United (27.05.2009)
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #62
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (27.05.2009; 20:45)
Ugh, to już dzisiaj Wink Z jednej strony obawiam się, bo większość moich znajomych to kibice Barcy i nie zniosę ich komentarzy na następny dzień, gdyby United przegrało. Z drugiej strony nie mogę doczekać się tego spotkania, już od rana myślę o nim, po drodze do szkoły rozgrywałem ten mecz w myślach i wierzę, że United jest w stanie wygrać Big Grin

Jak dla mnie najwięcej będzie w tym spotkaniu zależało od dwóch zawodników, jednak nie chodzi mi tu ani o Ronaldo, ani o Rooneya. Są to:

1)Vidic- atak Barcy zdobył w tym sezonie ponad 100 bramek, to o czymś świadczy i jeśli ktoś ma ich powstrzymać to właśnie Serb. Fakt, wraca Rio, ale to Serb jest w tym sezonie naszym najlepszym obrońcą i to on nieraz w tym sezonie w obronie był nie do przejścia, jeśli zagra na takim samym, wysokim poziomie, jak w najlepszych swoich występach w tym sezonie to z tyłu możemy zostać na zero, a jak już Serb rozegra mecz sezonu to będę kontent i chyba mu pomnik postawię Wink

2)Carrick- tak Michael, nie kto inny. Jak dla mnie jego postawa jest równie istotna, co postawa Nemanji. Carrick powinien być pierwszą poważną zaporą w defensywie i wraz z Andersonem (o ile ten zagra) powinni uprzykrzać życie pomocnikom Barcelony i powinni postarać się wyłączyć duet Xavi-Iniesta. Jeśli to się uda to będzie dobrze, a jak jeszcze Michael będzie w sposób genialny rozgrywał i rozprowadzał piłki to w ofensywie będzie nam o niebo łatwiej.

Jeju, denerwuje się już Wink

Wygrajcie to proszę Wink

PS. jeden ze znajomych kibiców Barcy wymyślił sobie taki myk: Idzie to bukmachera i stawia 20 zł. na MU. Jak wygra Barca to będzie wniebowzięty i 20 zeta nie będzie miało znaczenia, jak Katalończycy przegrają to na pocieszenie będzie miał kilka groszy więcej. Zapomniał, jednak, że bukmacherzy wypłacają za wynik z 90. minuty, więc jeśli United wygra po dogrywce to ani nie będzie się cieszył, ani nie będzie miał kasy Tongue
27-05-2009 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: FC Barcelona - Manchester United (27.05.2009; 20:45) - Tomek91 - 27-05-2009 14:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości