Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Barceloną?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin Van der Sar 12.50% 4 12.50%
John O'Shea 3.13% 1 3.13%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Patrice Evra 3.13% 1 3.13%
Anderson 0% 0 0%
Michael Carrick 3.13% 1 3.13%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Wayne Rooney 15.63% 5 15.63%
Cristiano Ronaldo 59.38% 19 59.38%
Carlos Tevez 3.13% 1 3.13%
Razem 32 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: FC Barcelona 2-0 Manchester United (27.05.2009)
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #90
Re: CL: FC Barcelona 2-0 Manchester United (27.05.2009)
badyl_mufc napisał(a):Po tej porażce będziemy mocniejsi, za rok bierzemy wszystko i tak przez dwa sezony Wink
jarek001 napisał(a):Nie ma się załamywać, za rok też jest LM więc wystarczy wziąć sie w garść i trenować na przyszły sezon. Nowa taktyka inne ustawienie i damy rade Wink
Szkoda, że mnie takie teksty nie mogą przejść przez gardło, naprawdę nie mogę znaleźć pocieszenia w tego typu wypowiedziach...

Smutek, rozgoryczenie - na pewno jeszcze przez dłuższy czas nie będę mógł zapomnieć o tym blamażu, zwłaszcza że nasi praktycznie nie postawili warunków piłkarzom Barcelony. Zabrakło agresji, woli walki, charakteru - czyli tego, co nas zawsze cechowało. Piłkarze nie byli odpowiednio zmotywowani, przynajmniej takie wnioski można wysunąć oglądając wczorajszy finał.

Rzeczy, które szczególnie zapamiętałem.

Rooney nie radzący sobie na skrzydle. Jeżeli Anglikowi nie idzie gra z lewej strony boiska, to niech zostanie przesunięty na środek ataku. Aż prosiło się, aby Wayne tam zagrał, patrząc na to, jakie miał problemy z boku. Ronaldo na skrzydło, Rooney do ataku i może lepiej by to wyglądało. Ale cóż, niestety na taki wariant się nie zdecydowaliśmy .

Za długi pobyt Giggs'a na murawie. Nic, kompletnie nic nie rozgrywał Walijczyk i jego zejście mogło tylko i wyłącznie pomóc zespołowi. Sądzę, że Scholes byłby lepszą opcją, szkoda tylko, że wszedł tak późno.

Ogromne dziury w naszym ustawieniu. Tuż przed linią obrony była ogromna pustka, przez którą piłkarze z Katalonii spokojnie sobie hasali. Podobnie miała się sytuacja z ogromnymi dziurami, jakie powstawały między pomocą atakiem. Często nie było tam nikogo oprócz Ronaldo, który notabene, był chyba najlepszy w naszym zespole we wczorajszym pojedynku. Czyli krótko mówiąc, nasi byli źle ustawieni w środkowej strefie.

I właśnie katastrofalny środek pola. Nasi pomocnicy byli za mało elastyczni, nikt nie wychodził, nie pokazywał się do gry, wszyscy stali równo w linii... Niestety, ale tak grać nie można. Brakowało mi u Andersona, tych jego przebojowych wejść, parcia do przodu, u Giggs'a nie widziałem nic czym nas oczarowywał podczas tego sezonu, Carrick nie radził sobie zarówno z kryciem, jak i obiorem. Jednym słowem - dno.

To by było na tyle...
28-05-2009 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: FC Barcelona 2-0 Manchester United (27.05.2009) - Kwas - 28-05-2009 14:50

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości