Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Barceloną?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin Van der Sar 12.50% 4 12.50%
John O'Shea 3.13% 1 3.13%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Patrice Evra 3.13% 1 3.13%
Anderson 0% 0 0%
Michael Carrick 3.13% 1 3.13%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Wayne Rooney 15.63% 5 15.63%
Cristiano Ronaldo 59.38% 19 59.38%
Carlos Tevez 3.13% 1 3.13%
Razem 32 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: FC Barcelona 2-0 Manchester United (27.05.2009)
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #129
Re: CL: FC Barcelona 2-0 Manchester United (27.05.2009)
ryba napisał(a):Wcale nic nie bywa, ani nic qrwa nie będzie lepiej. United przegrało najważniejszy i to na dodatek ostatni mecz sezonu. Sezon się skończył, a my jesteśmy w czarnej dupie.
Jeżeli dla Ciebie EPL,FIFA WC i CC to czarna dupa to masz troszkę zbyt wysokie oczekiwania? Co ma powiedzieć L'pool po 3 latach bez żadnego trofeum? Naprawdę, odczuwam takie dziwne wrażenie, że nie widzicie, że od jakichś 3 sezonów United jako jedyna w Anglii tak naprawdę rozpieszcza kibiców swoją grą. Dorównuje nam tylko Chelsea (FA Cup i CC), a tak to przelicz sobie ile zdobyliśmy i po jakiej grze. Nazywanie tych sukcesów "czarną dupą" jest najzwyczajniej zniewagą dla całej drużyny, ich wysiłku, który włożyli by znaleźć się tam, gdzie teraz są.

A jeśli chodzi o odbudowę psychiczną, to myślę, że jednak dadzą radę. Nie takie mecze przegrywali i do następnego sezonu podchodzili jeszcze silniejsi. Przykład: porażka z Milanem (3:0), w finale FA Cup z Chelsea. To jest jednak United, a nie Celuloza Kostrzyń. Ci ludzie mają mentalność zwycięzców i mimo, że piszę to przez łzy, to damy radę i się odbudujemy. A "Wielka Barca" pokaże ile tak naprawde jest warta w starciu z dobrze dysponowanym przeciwnikiem. My takim nie byliśmy i tyle. Niestety, ale jesteś "tak dobry jak twój ostatni mecz", więc Barca była lepsza. Koniec tematu.

ryba napisał(a):Dlatego przegraliśmy ten mecz, ale czemu nie przegraliśmy z honorem? Po pięknej walce? Po optymalnej grze United, a nie po jakimś piachu ...

O ile się nie mylę to pucharu za przegraną z honorem nie ma. Wątpię, że kibice Chelsea czuli się lepiej jak mieli świadomość, że przegrali z nami z honorem w zeszłym roku. Przegrana to przegrana. Football is football .BTW, oglądałem świetny film, który trafił w mój aktualny stan ducha. "Shot of glory" z McCoistem, Duvallem i Keatonem o małej szkockiej drużynie, która dochodzi do finału Pucharu Szkocji.
KLIK!
Końcówka filmu, a szczególnie jedno zdanie wypowiedziane przez trenera tej drużyny od razu podnioslo mnie na duchu. Raz sie cieszysz, raz nie. Dzisiaj oni się cieszą, jutro my będziemy i tyle.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
28-05-2009 20:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: FC Barcelona 2-0 Manchester United (27.05.2009) - truered - 28-05-2009 20:32

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości