Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Newsy transferowe
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #16
Re: Newsy transferowe
Stefan1555 napisał(a):Sprzątnęli nam Huttona i Defoe
Jakiego Defoe? A po cóż nam kolejny napastnik podobny do Teveza i Rooney'a.
Temat Defoe to był przede wszystkim wtedy, gdy argentyńczyka nie było w zespole.
A Hutton to co innego. Szkoda, że poszedł do kogutów.


Fan United od 1992 roku
01-02-2008 15:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #17
Re: Newsy transferowe
Ktoś tu w ogóle wierzy w to, że Hutton wybrał ofertę Tottenhamu? Widocznie nie złożyliśmy oferty. Przecież każdy głupi poszedłby do MU biorąc pod uwagę, że zwalnia się miejsce na prawej obronie. Może Fergie chciał obrońcę, który mógłby zagrać w Lidze Mistrzów? Moim zdaniem nie przegraliśmy rywalizacji o niego, bo jej zwyczajnie nie było, a oficjalnie o złożeniu oferty przez nas nie słyszałem.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
01-02-2008 15:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Newsy transferowe
sebos-->
No w sumie to masz trochę racji ale mi głównie chodziło o Huttona. Defoe się tak nie przejąłem.

muszeq-->
No racja, takowa oferta wcale nie miała miejsca, a szkoda, bo on na pewno by się przydał.
01-02-2008 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Piootrek Offline
Member
***

Liczba postów: 78
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Newsy transferowe
Ewidentnie widać walkę o utrzymanie Derby które kupiło aż 6 zawodników i wypożyczyło. Przeszedł tam m.in. były diabeł Roy Carroll. M'brough też zrobiło ciekawy ruch sprowadzając Daniego Alvesa. Portsmouth z Lassan'em Diarra. No i Bolton który wypożyczył jak dobrze nam znanego Rasiaka. Tylko pytanie czy aby wszystkie ruchy były słuszne?
01-02-2008 18:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Newsy transferowe
[list]
Piootrek napisał(a):Daniego Alvesa.
[/list:u] :?: :!: :?: :!:
Ktoś cię w błąd wprowadził...Afonso Alves z Heerenveen to już rozumiem, kwota zawodnika nie została ujawniona.
Czy ruchy słuszne, z 1 wypowiedziami należy się skłaniać dopiero w maju, nie raz Hity okazywały się "Kitami".
01-02-2008 18:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Piootrek Offline
Member
***

Liczba postów: 78
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: Newsy transferowe
No pomyliłem się. Chodziło mi o Alfonso Alvesa ale jakoś napisałem Dani. No i jeszcze Gilberto z Herty sprowadzony w ostatniej chwili. Widać, że Tottenham ma duże aspiracje ale w tym sezonie już nic raczej nie ugrają.
01-02-2008 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #22
Re: Newsy transferowe
Piootrek napisał(a):Ewidentnie widać walkę o utrzymanie Derby które kupiło aż 6 zawodników i wypożyczyło. Przeszedł tam m.in. były diabeł Roy Carroll.
Derby to już nawet z tymi wzmocnieniami ma niewielkie szanse na utrzymanie. Do bezpiecznej strefy brakuje aż 12 punktów.
Piootrek napisał(a):Alfonso Alvesa
Wszyscy mylą. Afonso Alves Wink


Fan United od 1992 roku
01-02-2008 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Freds Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: Newsy transferowe
http://www.sport.pl/sport/1,65025,4891066.html

Żuraw w Larissie, może strzeli gola Malarzowi Wink
01-02-2008 19:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #24
Re: Newsy transferowe
Freds napisał(a):Żuraw w Larissie
Cóż można napisać. Coraz niżej się stacza. Jak widzę jakie nasi gwiazdorzy porobili kariery na zachodzie to jestem blisko załamania. Aż dziw, że ta reprezentacja naprawdę nieźle sobie poczyna :?


Fan United od 1992 roku
01-02-2008 20:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: Newsy transferowe
Żuraw miał się okazać królem Szkocji, Boruc miał być tylko na dostawkę ( i jak się okazało..), i po jednym sezonie czar prysł, a tak czekałem na gola "króla ekstraklasy" w Champions League, trzeba liczyć w takim razie że Kuszczak bądź Boruc wyręczą naszych napastników, może jakiś porządny wykop z bramki do bramki, może wleci...
01-02-2008 20:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
McLaren Offline
Member
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #26
Re: Newsy transferowe
Larissa, aż śmiać mi się chcę. Co to jest za klub dla kapitana reprezentacji. Skoro Żurawski będzie dostawał powołania z takiego klubu, to szansę powinni dostać też Malarz, Sosin, Sznaucner i Olisadebe. Źle się dzieję. Krzynówek się przymierzał do trzech klubów, a zostaje w Wolfsburgu bez szans na grę. Wraca wielki Matusiak, który miał robić superkarierę, a tymczasem był żenujący na obczyźnie. No i na koniec temat Rasiaka. Zaskoczenie spore, Grzesio na pewno uwierzył znowu w swojego skilla i może coś tam mu wyjdzie. Ja bym się nie napalał na jego miejscu, choć byłoby miło widzieć jakiegoś strzelającego Polaka w najsilniejszej lidze świata. Co by to było, jakby zastąpił godnie Anelkę i jako bohater pojechał na Euro. Wink

Prawda jest taka, że nie mamy teraz napastników, więc dobrze byłoby dla naszej piłki, żeby Gregory miał przed sobą życiową formę.

Jestem ciekaw co na to Leo Beenhakker, może w końcu trzeba wypróbować Jelenia? Wierzę, że recepta jakaś będzie i Żurawski oraz Krzynówek będą dobrze przygotowani do europejskiego czempionatu. No, chyba, że Holender zaskoczy wszystkich... i nie powoła tego duetu na turniej.
01-02-2008 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pablo Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Newsy transferowe
Żuraw jak dla mnie poprostu krok w tył tylko aby grać i załapać się na Euro. Nie wiem co czuje taki piłkarz kiedy wśród półgwiazd nie łapie się do pierwszego składu i przechodzi do klubowego zera (no nie oszukujmy się, czy ktoś zna jakiegoś piłkarza Larissy?) aby tam być grywać w wyjsciowej "11".
Już chyba bym wolał ten MLS...

If you're going to San Francisco be sure to wear some flowers in your hair ...
01-02-2008 22:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Leszczu Offline
Member
***

Liczba postów: 65
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: Newsy transferowe
Żurawski zrobił krok do przodu aby pojechać na EURO 2008 ale jeśli chodzi o karierę sportową to jak dla mnie zrobił nawet dwa kroki wstecz... Uważam że po mistrzostwach Europy słuch o nim zaginie tak jak się to stało z Olisadebem... no cóż to jego wybór i trzeba to uszanować Smile do młodzików to Żuraw już nie należy.

"We Are The Pride of All Europe"
01-02-2008 22:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: Newsy transferowe
Tak samo zrobił Matusiak. Krążył po Europie i w końcu ponownie będzie reprezentował barwy Bełchatowa aby zagrać na EURO.
02-02-2008 17:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #30
Re: Newsy transferowe
Stefan1555 napisał(a):ak samo zrobił Matusiak. Krążył po Europie i w końcu ponownie będzie reprezentował barwy Bełchatowa aby zagrać na EURO.

Mnie to nie dziwi, taka prawda, że rodzima liga, zespoły zawsze milszym okiem patrzą jak piłkarz jedzie na zgrupowanie/mecz reprezentacji własnego kraju (mam na myśli przypadek - polska liga, polski zawodnik, polska reprezentacja). Wtedy zazwyczaj mecze w lidze są wstrzymane no i jednak bliżej etc. No i ciężko marudzić "nie puścimy bo mamy ważne mecze i się boimy" bo kibice by chyba coś im zrobili Big Grin.

O wiele gorzej jak Polak gra w innym kraju, wtedy już nie zawsze tak łagodnie na to patrzą (w Europie raczej problemu nie ma, ale co swoje to swoje Tongue), ale może sobie taki piłkarz dużo w takiej drużynie nie pograć i kicha. Co innego taki Dudek (jak grał pierwsze skrzypce w bramce L'poolu) czy teraz Boruc...

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
02-02-2008 17:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości