Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Newsy transferowe
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #556
Re: Newsy transferowe
it.violachannel.tv napisał(a):ACF Fiorentina announced they have reached an agreement with Celtic for the acquisition of the player Artur Boruc. The negotiation will be formalized after the results of medical examinations.
(tłumaczenie z włoskiego -> angielski Tłumacz Google)

Ciekawe czy Frey odejdzie w takim razie. Dla Artura na pewno dobra decyzja, zmiana otoczenia mu się przyda, brakowało mu już chyba motywacji do dalszej gry dla Celtiku.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
12-07-2010 18:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #557
Re: Newsy transferowe
Świetny ruch Boruca, ale pod warunkiem, że odejdzie Frey. Jeśli Sebastian zostanie w Violi to Artur cały rok przesiedzi na ławce...



Mój Blog: Pod presją czasu
12-07-2010 19:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #558
Re: Newsy transferowe
Adriano Correia w Barcelonie do 2014 roku, kwota transferu nie jest jeszcze znana.
Mario Mandzukić przeszedł za około 7 mln ojro z Dinama Zagrzeb do Wolfsburga.
Obafemi Martins za około 8 mln ojro zamienił VFL na Rubin Kazań.

Utalentowany Loic Remy jedną nogą w Liverpoolu.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
17-07-2010 14:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #559
Re: Newsy transferowe
Rodzime portale tyczące o United srają newsem jakoby widziano Huntelaara na lotnisku w Manchesterze. Oczywiście od razu powstały spekulacje czy będzie to nowy 17 napastnik Szity czy nasz 15 <ściana>

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
20-07-2010 21:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #560
Re: Newsy transferowe
City będzie grać formacją 1-1-8 więc całkiem prawdopodobnie, iż zawita w niebieskiej części Mcr Wink

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
20-07-2010 21:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #561
Re: Newsy transferowe
Danny Wilson podpisał kontrakt z Liverpoolem. Wilson w poprzednim sezonie grał w Rangersach. Kwota transferu to około 2 mln funtów i może ona wzrosnąć do 5.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
21-07-2010 01:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kunegunda Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #562
Re: Newsy transferowe
Podobno Balotelli doszedł do porozumienia z City, które zaoferowało za niego 27 mln euro. Fergie dawał o 3 mln więcej.
21-07-2010 14:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #563
Re: Newsy transferowe
A co, powiedział, że daje 30 milionów?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
21-07-2010 15:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kunegunda Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #564
Re: Newsy transferowe
Sorry, źle sprecyzowałam swoją wypowiedź. Chodzą pogłoski że Ferguson chciał dać 30 mln euro. Sam boss nie mówił nic na ten temat. Na razie w mediach piszą o tym że Inter przyjął ofertę City, a zważywszy na to, jaką politykę transferową prowadzą Szejkowie nikt chyba nie będzie zdziwiony jeżeli do takiego transferu dojdzie.
21-07-2010 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #565
Re: Newsy transferowe
W Madrycie skończyła się pewna era. Na konferencji prasowej z kibicami pożegnał się Raul- legenda zespołu z Santiago Bernabeu.
Co myślicie o polityce Realu? Nie można było jeszcze tego sezonu, dwóch potrzymać Hiszpana w kadrze? Jak można potraktować w ten sposób kogoś kto przez tyle lat bez żadnej skazy był podporą zespołu. Dla mnie to smutne...


Fan United od 1992 roku
26-07-2010 19:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #566
Re: Newsy transferowe
Nie znam kulis sprawy, nie interesowałem się ale z tego co czytałem to nie była decyzja Realu a samego zawodnika, który chciał grać w pierwszym składzie. Klub właśnie przez szacunek dla niego nie robił mu problemów. Wiadomo, że to smutne ale skoro tak zdecydował to jego wola - przecież nikt nie będzie go wystawiał w pierwszym składzie tylko dlatego, że jest legendą.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
26-07-2010 19:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #567
Re: Newsy transferowe
Myślisz, że nie było nacisków? Po prostu uniósł się honorem, co mnie nie dziwi. Nie chce mi się wierzyć, że chodziło tylko o to, że Raul chciał grać w pierwszym składzie.
Chętny na numer 7 już jest. Kibice też pewno się zapisują, żeby kupić koszulkę Ronaldo 7, bo ta z 9 będzie nieaktualna.


Fan United od 1992 roku
26-07-2010 19:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #568
Re: Newsy transferowe
Przede wszystkim chyba każdy z kibiców lubił a jak nie lubił to co najmniej szanował Raula. Wzór profesjonalisty, człowieka w porządku także poza boiskiem.

Opinia kibiców United o Realu chyba ogólnie jest znana, więc od siebie mogę tylko powiedzieć, że to jest dopiero niewdzięczność w najczystszej postaci. Człowiek, który z Realem kojarzy się jak mało kto. Sezon w sezon oddawał serce na boisku. Ale tak to jest jak się ma ignoranta na stanowisku prezesa. Nie ma szans na wygraną rywalizację z Higuainem, Ronaldo to na aut. Raul nie pasuje do tego Realu. Jest za bardzo.. ludzki (?). A już szczytem obłudy jest utwierdzanie kibiców w tym, że klub nadal szanuje Raula i na pewno w przyszłości będzie miał miejsce w strukturach klubu ale już nie jako piłkarz.

Ale są kluby i klubiki. Chyba wszyscy pamiętamy co było jak prasa spekulowała o możliwości odejścia Giggsa do Cardiff.. Nikt z nas nie brał tego poważnie i wiedzieliśmy, że na OT legendy się szanuje niczym trenera. A trenerzy i zarząd szanują graczy wielce zasłużonych.

Ja mam tylko nadzieję, że Real w tej formie rozpadnie się jak najszybciej. Bo taka polityka klubu jest dla mnie nie do pomyślenia. A sam Raul poradzi sobie w nowym klubie, bo jest graczem świetnym a przede wszystkim o wiele lepiej wiedzący na czym polegają wartości, które niesie ta piękna dyscyplina sportu jaką jest piłka nożna.

Tyle ode mnie. Podsumowując: keep on going, Florentino. Wink
26-07-2010 19:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #569
Re: Newsy transferowe
Z tego co czytałem również Guti opuszcza klub z Santiago Bernabeu, ale w jego przypadku to bodaj koniec kariery. A co do Raula to rzeczywiście szkoda, w końcu był, jest ikoną Realu. Podobno przenosi się do Schalke 04.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
26-07-2010 20:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #570
Re: Newsy transferowe
Guti przechodzi do Besiktasu, Paolo.


Fan United od 1992 roku
26-07-2010 20:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości