Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Newsy transferowe
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #61
Re: Newsy transferowe
W przypadku skorzystania z prawa Webstera, trzeba zapłacić tylko pozostałe pensje gracza, odstępne nie ma tu nic do rzeczy.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
07-06-2008 11:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #62
Re: Newsy transferowe
Ciekawy kierunek obrał król strzelców primera division
Cytat:Daniel Guiza będzie występował w nadchodzącym sezonie w tureckiej Superlidze. Były już gracz RCD Mallorca zasilił ekipę Fenerbahce Stambuł, co potwierdziły hiszpańskie media.


Fan United od 1992 roku
21-06-2008 15:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #63
Re: Newsy transferowe
manusite.pl napisał(a):W Anglii pojawiły się doniesienia o możliwym transferze Piłkarza Roku Ameryki Południowej Salvadora Cabañasa do Manchesteru United.

Paragwajski napastnik, który obecnie gra w meksykańskim Club América, zdobył w 2007 roku 33 bramki, co według FIFA było drugim osiągnięciem na świecie. Ponadto, na Copa América zdobył 3 bramki w 4 meczach. Pomogło mu to w przyznaniu przez El Pais tytułu Piłkarza Roku 2007.

Takie osiągnięcia przykuły podobno uwagę skautów Czerwonych Diabłów, którzy mają teraz za zadanie skontaktować się z klubem 27-latka.

Cabañas, który nosi przydomek "Chava", nie wiąże swojej przyszłości z obecnym klubem. Jego kontrakt wygasa za 12 miesięcy, a agent zawodnika José María González potwierdził, że United wyrazili zainteresowanie jego klientem.

"Otrzymałem telefon w sprawie Salvadora. By przekonać się, czy to poważne zainteresowanie, wysłałem faks do tego klubu, a oni pozwolili temu człowiekowi rozmawiać w ich imieniu" - powiedział González.

"Rozmawialiśmy chwilę, po czym powiedziałem, by zadzwonili do mnie po 5 maja, gdyż na wtedy miałem zaplanowane spotkanie z zarządem Club América w sprawie nowe kontraktu Chavy."

"Do grudnia spodziewamy się większego zainteresowania, gdyż FIFA pozwala na negocjowanie wstępnego kontraktu 6 miesięcy przed datą zakończenia obowiązującej umowy."

Cabañas karierę zaczynał w paragwajskim klubie 12 de Octubre (12 goli w 28 meczach), a następnie kontynuował ją w chilijskim Audax Italiano (29 trafień w 53 meczach) oraz meksykańskim Jaguares de Chiapas, gdzie zdobył 59 bramek w 103 występach. Od dwóch lat reprezentuje barwy Club América, dla której strzelił 33 bramki w 68 meczach.

"Kto wie, gdzie będę grał? Nie mam pojęcia, co będzie dalej" - powiedział Cabañas.

dla mnie to plota jakich wiele w lecie <śpi>
22-06-2008 09:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #64
Re: Newsy transferowe
Kolejny piłkarz południowoamerykański w United? Raczej wątpię. Według mnie będzie to drugi Veron. Wydamy na niego kase, a on się nie sprawdzi w lidze angielskiej i sprzedamy go o wiele taniej do innej drużyny/ligi.
22-06-2008 09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #65
Re: Newsy transferowe
No, no Barcelona po kupnie Daniego Alvesa, Carcaresa (jakoś tak) sprowadziła Adebayora, który ponoć niebawem ma podpisać kontrakt. A Gregory Coupet wylądował w Atletico!

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
22-06-2008 17:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #66
Re: Newsy transferowe
Co do Adebayora (o ile to jest prawda) to jestem niesamowicie zaskoczony :shock: Jeszcze jakiś czas temu czytałem jak Togijczyk mówił, że Arsene Wenger może na niego polegać w przyszłym sezonie, a tu proszę proszę. Skoro Arsenal nie potrafi zatrzymać swoim największych gwiazd to na razie mogą zapomnieć o jakichkolwiek triumfach.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
22-06-2008 18:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #67
Re: Newsy transferowe
Cytat:15. drużyna Ligue 1 potwierdza, że pozyskała 25-letniego reprezentanta Polski Dariusza Dudkę. Dudka podpisał kontrakt na cztery lata. Były już piłkarz Wisły Kraków kosztował Auxerre około 2,5 mln euro. Oba kluby nie chcą ujawnić kwoty transferu
A jednak nie serie A. Na pewno dobre miejsce do wypromowania się jeszcze wyżej. Ciekawe jak się ułoży kariera Darka, bo Francja wydaje się niezłym kierunkiem dla takiego piłkarza. To już kolejny polak w klubie z Abbé-Deschamps.


Fan United od 1992 roku
26-06-2008 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
BartiMU Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #68
Re: Newsy transferowe
Transfery.info napisał(a):Olimpique Marsylia potwierdziła, że osiągneła porozumienie z Olimpiqe Lyonnais w sprawie transferu Hatema Ben Arfa. Wartość transferu nie została podana, ale najprawdopodobniej nie była wyższa niż €20 mln.

A pamiętacie jak bylo głośno że jest łączony z United? Możw to i dobrze że nie przyszedł na Old Trafford, choć talentu troche ma.

Manchester United
26-06-2008 14:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #69
Re: Newsy transferowe
No to ja zawsze Wisła awansuje do LM....były szumne zapowiedzi że tym razem już napewno się uda, kupimy kilku dobrych graczy i awansujemy. Już to widze. Odszedł Dudka i odchodzi Kokoszka, który skorzystał z tego prawa Webstera (jeśli się pomyliłem to poprawcie) a kupili.... no właśnie nikgo.
Dla Dudki Auxerre to dobry klub, nie są najlepsi ale tez nie są najgorsi, typowy średniak. Mysle ze będzie miał szanse dzięki temu transferowi wskoczyć gdzieś jeszcze wyżej. No i nie będzie sam tam w tym klubie, pamietajmy przecież że gra tam Jeleń Smile

Ben Arfa - przyznam się szczerze że jestem zaskoczony, z Lyonu przeszedł do Marsyli a przecież był łączony z wielomo bardzo dobrymi klubami w tym z United jak już wspomniał Barti Smile wg mnie to już lepiej było zostać w drużynie mistrza Francji ....



Mój Blog: Pod presją czasu
26-06-2008 15:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #70
Re: Newsy transferowe
Kokoszka, z tego co słyszałem, ciągle jest w Wiśle.

Już myślałem że w Legii nie będzie żadnych sensownych wzmocnień (łatanie dziury po Rogerze to nie jest wzmocnienie). A okazuje się że kupują jakiegoś młodego napadacza.
http://sport.onet.pl/0,1248675,1776974,wiadomosc.html
Podobno jest dobry.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
26-06-2008 15:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #71
Re: Newsy transferowe
Foster26 napisał(a):Ben Arfa - przyznam się szczerze że jestem zaskoczony, z Lyonu przeszedł do Marsyli a przecież był łączony z wielomo bardzo dobrymi klubami w tym z United jak już wspomniał Barti Smile wg mnie to już lepiej było zostać w drużynie mistrza Francji ....

W Lyonie musiał też walczyć o miejsce w składzie, natomiast OM szukała pomocnika, który załata dziurę po Nasrim (odszedł do Arsenalu).

Do Wisły ma wrócić Kosowski. Ten to ma w ogóle karierę Smile
26-06-2008 16:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #72
Re: Newsy transferowe
Ostatnimi czasy Dudka wiązany był z Rzymskim Lazio ale jak to w świecie futbolu bywa nic z tego nie wyszło . Auxerre może wreszcie powalczy w zbliżającym się sezonie powolnymi krokami o cos więcej niż utrzymanie . Na pewno teraz zwiększy się zainteresowanie tą ligą a na bank samym klubem , przecież to już bd drugi polak we Francji i drugi w Auxerre . Może wreszcie wysyłając powołanie Leo dostrzeże Irka Jelenia , chciałoby się powiedzieć wreszcie ale czy do tego dojdzie ...

Kokoszka też podobno odchodzi , z drugiej strony ile mógł grzać ławę i czekać uparcie na szanse której nie dostawał . Wybiegając w przyszłość i oceniając szanse Wisły w przejściu el.LM wygląda to gorzej niż źle ... Chwilowo zero wzmocnień (chyba że za takie można uznać rzekomy powrót Kosy) zaś pozbycie się jednego z kluczowych graczy nie napawa optymizmem . Zapewne skończy się jak zwykle , wielka nadzieja a jeszcze większe rozczarowanie ;/

Legioniści zaś trochę zainwestowali kasy w sprowadzenie Maćka Iwańskiego . Chłopak ma nie przeciętne umiejętności jak na Polskie realia , do tego dołączył jeszcze obrońca z Groclinu Kumbev (przeszedł za free) . Może L zyskała pod względem ofensywnym ale na pewno straciła i to sporo w defensywnie , wrócił niestety Astiz do Osasuny ;/
Jeśli chcą zwojować puchar UEFA(czyt.faza grupowa) to muszą nadal szukać wzmocnień albo powtórzyć passe z przed roku kilku zwycięstw pod rząd.
Do boju (L)egio!

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
26-06-2008 17:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #73
Re: Newsy transferowe
Legia nie próżnuje, a póki co to oficjalna oferta wpłynęłą tylko z Borussi. transfery Legii:
-Giza (wykupiony, do tej pory wypożyczony)
-Chiniyama (-||-)
-Rocki (wolny transfer)
-Kumbev (Groclin, 300 tys E)
-Iwański (650 tys E, rekord wewnętrzny OE).
-Arruabarrena (CD Tenerife, nei pamiętam ceny Tongue).
Do tego kupiony został 19-letni ukraiński bramkarz (sorry, ale nie pamiętam nazwiska), a na testach są: Serb Dalibor Vaselinović, a także 21-letni obrońca AS Nancy, Yamoudu Camara.

Oficjalnie: Dariusz Dudka w Auxerre

Kokoszka, póki co, jest piłkarzem Wisły, ale już zapowiedział, że skorzysta z prawa Webstera.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
26-06-2008 17:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #74
Re: Newsy transferowe
Szczerze przyznam, iż myślałem, że Dudka trafi gdzieś do Italii, albo Anglii- nic nawet nie słyszałem o zainteresowaniu francuskiej drużyny. Ale skoro wykazali najwięcej determinacji w sprowadzeniu naszego kadrowicza to ok. Na pewno w aklimatyzacji pomoże mu Ireneusz Jeleń Wink Miejmy nadzieję, że będzie mu się tam dobrze wiodło.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
26-06-2008 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #75
Re: Newsy transferowe
W Auxarre są teżKamil Oziemczuk i Mateusz Szczepaniak. Ten drugi ma 17 lat i pozyskano go z Zagłębia Lubin w tym tygodniu.

Ludzie! Wisła przypomniała sobie, że rynek transferowy jest też od kupowania
klik!

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
26-06-2008 18:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości