Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podsumowanie sezonu Premier League 08/09
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1
Podsumowanie sezonu Premier League 08/09
Podsumowanie sezonu Premier League 08/09 wg użytkowników redcafe.pl

Panie i panowie zachęcam do oddawania głosów oraz krótkiego uzasadnienia odnośnie swojego typu.

Oto kategorie:

1.Najlepszy zawodnik
2.Najlepszy młody zawodnik
3.Najlepszy bramkarz
4.Najlepszy obrońca
5.Najlepszy pomocnik
6.Najlepszy napastnik
7.Mecz sezonu
8.Jedenastka sezonu EPL
9.Rozczarowanie sezonu (drużyna)
10.Objawienie sezonu (drużyna)
11.Rozczarowanie sezonu (zawodnik)
12.Objawienie sezonu (zawodnik)
13.Najlepszy transfer
14.Niewypał transferowy
15.Najlepszy trener


Kategorie przygotowane zostały przez użytkownika Czary . Dzięki.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
02-06-2009 19:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Podsumowanie sezonu Premier League 08/09
1. Gerrard
2. Ireland
3. VdS
4. Vidić
5. Gerrard
6. Agbonlahor
7. United - AV
8. VdS- G.Johnson,Vidić,Ferdinand,Evra-Ronaldo,Ireland,Gerrard,Fletcher,Young-Agbonlahor
9. Newcastle
10. Fulham
11. Deco
12. Fletcher
13. Schwarzer
14. Robbie Keane :lol:
15. SAF

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
02-06-2009 19:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Podsumowanie sezonu Premier League 08/09
1.Wayne Rooney- kawał pracy wykonany w tym sezonie, gdyby nie jego ofiarność w defensywie to spokojnie strzelałby te 16 bramek na sezon.Choć przyznam, że Gerrard mocno naciska Wazzę.

2.Jonny Evans- w PL bez zarzutu, godnie zastępował to Rio to Vidica i uniknął poważniejszych błędów. Z początku dałem Younga, ale stwierdzam, iż Ashley już kilka sezonów w EPL gra, a Irlandczyk to dopiero "młodziak", stąd też taka decyzja.

3.Edwin van der Sar i długo,długo nic. Najdłuższa passa bez utraty gola, pewny w swoich interwencjach, troszkę regres formy na koniec sezonu, ale dla mnie bezkonkurencyjny na tej pozycji.

4.Nemanja Vidic- czy komuś to jeszcze trzeba tłumaczyć. Do meczu z Poolem dla mnie najlepszy obrońca na świecie, potem zdarzyło się kilka wpadek, ale ogólnie trzeba przyznać, że sezon miał doskonały. Mocno naciskał go John Terry, ale ostatecznie Anglik poległ.

5.Steven Gerrard- z nim Liverpool w składzie zyskiwal 70% swojej siły ofensywnej, rozdzielał piłki , odbierał i harował jak wół na skrzydłach. Drugie miejsce dla Lamparda, a trzecie dla Carricka.

6.Nicolas Anelka. Pierwszy zdobył koronę króla strzelców, strzelił 19 bramek i należy mu się za to pochwała, gdyż młodziakiem już nie jest. Drugi Rooney, ze względu na to, że często był przesuwany do pomocy, no i zdobył tylko 10 bramek. Jak już mówiłem harował jak wół, ale napastnika rozlicza się z bramek.

7.Liverpool 4-4 Arsenal, bo ten mecz chyba pozbawił marzeń o mistrzostwie Liverpool,a ponadto pokazali kawał dobrej piłki. Genialny mecz Ruska, no i poza tym niezły Fabiańskiego. Świetny mecz, trzymał w emocjach do samego końca. Na podium również Arsenal 4-4 Tottenham i MUFC 5-2 Tottenham.

8.van der Sar- Bosingwa,Terry,Vidic,Evra-Ronaldo,Gerrard,Lampard,Young-Anelka,Rooney

9. Newcastle United- taki klub, taki stadion, tacy kibice, taka drużyna i wszystko w pizdu. Zasłużenie, aczkolwiek niespodziewanie.

10.Aston Villa- koniec sezonu fatalny, ale przez większość mocno pukali do bram Wielkiej Czwórki.

11. Stuart Downing- miał być liderem drużyny,prowadzić ją do kolejnych zwycięstw, ale reprezentant Anglii był praktycznie niewidoczny w większosci występów Boro w tym sezonie.

12. Darren Fletcher- dotychczas niedoceniany, uważany wyłącznie za solidnego ligowca, dla mnie zyskał miano jednego z najlepszych defensywnych pomocników w Anglii. Miał genialny początek sezonu, kiedy zdobył 3 bramki.Przez resztę sezonu grał wyśmienicie i tylko Rzymu żal.Sad

13.Andrey Arshavin- 6 bramek, 7 asyst. Dzięki niemu Arsenal odzyskał płynność i szybkość gry. Bez Ruska byli mało efektywni(patrz: mecz z niejakim Manchesterem United F.C w półfinale Ligi Mistrzów)

14.Ricardo Quaresma.- ... i na tym zakończmy ten wpis, bo niewiele więcej można powiedzieć o jego występach. Szkoda, bo dużo sobie obiecywałem po tym zawodniku, ale jednak liga angielska weryfikuje twoje umiejętności.

15. Stary lis Ferguson znowu upolował złotą kaczkę. Wprowadził młodzież do drużyny- Macheda,Welbeck,Rafael,Fabio,Gibson, Evans, oprócz tego świetnie ustawiał drużyne i dokonywał logicznych zmian. Potrafił osiągnąć sukcesy na wielu frontach, no i pomimo swojego wieku na ławce trenerskiej jest żywotny jak 20-latek.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
02-06-2009 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #4
Re: Podsumowanie sezonu Premier League 08/09
Ciekawy pomysł chociaż podejrzewam, że większość z nas ogląda głównie United więc ciężko będzie obiektywnie oceniać. Mimo wszystko spróbuję.

1.Najlepszy zawodnik Mimo wszystko Vidić. Jeden słaby mecz nie może przekreślać całego sezonu. To głównie dzięki jego kapitalnej grze w defensywie zdobyliśmy majstra.
2.Najlepszy młody zawodnik Ashley Young. Świetny skrzydłowy, w dużej mierze przyczynił się do sukcesów AV w pierwszej części sezonu.
3.Najlepszy bramkarz Edwin van der Sar. 1311 i wszystko jasne Big Grin
4.Najlepszy obrońca Nemanja, j.w.
5.Najlepszy pomocnik Kurde, miało być obiektywnie... więc chyba mimo wszystko jednak Stevie Me Sad
6.Najlepszy napastnik Jeśli przyjąć, że napastnika rozlicza się z bramek to Anelka. Jednak imho w tym sezonie nie było nikogo zasługującego na to wyróżnienie. Żaden napastnik nie miał wybitnego sezonu.
7.Mecz sezonu Manchester United - Tottenham 5:2. Pewnie mi zarzucicie, że nieobiektywnie ale prawda jest taka, że nie umiem sobie przypomnieć lepszego meczu. Masa emocji, sporo bramek, dużo groźnych akcji i przede wszystkim wielki powrót wielkiego zespołu.
8.Jedenastka sezonu EPL
VdS
Bosingwa - Rio - Vidić - Aurelio
Ronaldo - Alonso - Gerrard - Young
Anelka - Torres

9.Rozczarowanie sezonu (drużyna) Newcastle. Chyba nie trzeba tłumaczyć Big Grin
10.Objawienie sezonu (drużyna) Fulham. Miejsce premiowane grą w Lidze Europejskiej to duże, pozytywne zaskoczenie. Przecież jeszcze niedawno walczyli o utrzymanie.
11.Rozczarowanie sezonu (zawodnik) Adebayor/Fabregas Ex Aequo. Obaj mieli świetny poprzedni sezon i obaj zawalili kompletnie obecny.
12.Objawienie sezonu (zawodnik) Fletcher. Wiedziałem, że jest niezłym grajkiem ale nie wiedziałem, ze potrafi grać tak dobrze i równo przez cały sezon.
13.Najlepszy transfer Robbie Keane :lol: Na poważnie to chyba jednak Robinho. Myślałem, że nic z niego nie będzie w EPL a on jednak pokazał się z dobrej strony i strzelił sporo ważnych bramek dla City.
14.Niewypał transferowy Tu za to Robbie pasuje jak ulał Tongue
15.Najlepszy trener Only Rafa "The Fact" Benitez A tak na poważnie to dla mnie zawsze najlepszy jest zwycięzca. Bez względu na daremne tłumaczenia, że ma więcej kasy, lepszy skład czy bogowie/sędziowie mu sprzyjają. Także SAF. Ale jako, że Fergie jest poza konkurencją to przyznam jeszcze drugie miejsce. I tą nagrodę otrzymuje... Roy Hodgson. Naprawdę to co osiągnął z Fulham jest olbrzymim sukcesem patrząc na to jaką drużynę prowadził.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
02-06-2009 20:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #5
Re: Podsumowanie sezonu Premier League 08/09
1.Najlepszy zawodnik
Nemanja Vidic - Serbska skała,
2.Najlepszy młody zawodnik
Stephen Ireland - bez wątpienia najlepszy zawodnik The Citizens, solidny ofensywny pomocnik i co ciekawe wcale nie został kupiony za xxx milionów funtów przez szejków. Wink
3.Najlepszy bramkarz
Edvin Van der Sar - wspaniała seria 1311' bez straty gola, do tego nagroda 'Golden gloves'
4.Najlepszy obrońca
Nemanja Vidic - świetny rok Serba, początek sezonu wprost fenomenalny, rysą na szkle jest jedynie występ przeciwko Liverpoolowi na OT,
5.Najlepszy pomocnik
Frank Lampard - 12 goli, 10 asyst, kolejny dobry sezon lidera The Blues.
6.Najlepszy napastnik
Ronaldo - wahałem się gdzie umieścić Portugalczyka czy jako pomocnika czy napadziora, wybrałem jak widać. Napastnika podobno rozlicza się ze strzelonych bramek - 18, otarł się o koronę króla strzelców po raz drugi z rzędu.
7.Mecz sezonu
Liverpool 4 - 4 Arshavin (Liverpool - Arsenal) z 33 kolejki Premier League. Niesamowita dramaturgia, dla fanów obydwu drużyn (a także dla fanów United, którzy kibicowali Arsenalowi) ogromna huśtawka nastrojów, dużo bramek. Tak zdecydowanie ten mecz zasłużył na miano meczu sezonu.
8.Jedenastka sezonu EPL
Edvin Van Der Sar - Jagielka, Vidic, Ferdinand, Evra - Young, Gerrard, Lampard - Anelka, Ronaldo, Rooney
9.Rozczarowanie sezonu (drużyna)
Newcastle United - wydawało się, że ciekawy zespół paru dobrych zawodników, a tymczasem czeka ich gra w Championship,
10.Objawienie sezonu (drużyna)
Fulham Londyn - przed sezonem zespół typowany jako pierwszy w kolejności do spadku, a tu niespodzianka i awans do LE,
11.Rozczarowanie sezonu (zawodnik)
Deco - sam początek sezonu bodaj pierwsze 2 mecze obiecujące, a co było potem ten zawodnik wolałby chyba zapomnieć.
12.Objawienie sezonu (zawodnik)
Darren Fletcher - zawodnik przez wielu niedoceniany, wykonujący 'czarną robotę' pokazał jak ważnym jest ogniwem zespołu United.
13.Najlepszy transfer
Schwarzer - przyszedł do Fulham jako wolny zawodnik, ma za sobą świetny sezon,
14.Niewypał transferowy
Akcja Liverpoolu z Robbie Keanem, chyba nic więcej nie trzeba dodawać. Wink
15.Najlepszy trener
Sir Alex Ferguson - za 18 tytuł Mistrza Anglii dla United, 11 tytuł w swojej karierze i ogólnie za całokształt.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
02-06-2009 20:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
rooney77 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Podsumowanie sezonu Premier League 08/09
1. Najlepszy zawodnik - Wayne Rooney
Nie przesadzę, mówiąc, że Rooney to jeden z najlepszych zawodników na świecie. Swoim zaangażowaniem, walką o każdą piłkę i mocnym charakterem nie raz dawał znać rywalom.

2. Najlepszy młody zawodnik - Jonny Evans
Nie Rafael, nie Welbeck, nie Macheda! Nikt z nich! To właśnie Evans zasłużył na miano "najlepszego młodego zawodnika". Młody obrońca Manchesteru United godnie zastępował to kontuzjowanego Ferdinanda, to zawieszonego za kartki Vidicia. Jako rezerwowy obrońca rozegrał 34 spotkania i uważam, że w przyszłości ta liczba powinna się podwoić.

3. Najlepszy bramkarz - Edwin Van der Sar
Van der Sar nie bez powodu jest w tym sezonie najlepszym bramkarzem (według mnie, was i wielu wielu innych ludzi). Swoja liczba 1311 minut bez straty gola, dała o sobie znać.

4. Najlepszy obrońca - Nemanja Vidić
Serb na Old Trafford przebywa już czwarty rok i jak mało, który obrońca - zdobywa bramki. Vidić zaliczył w tym sezonie 55 występów (3 z ławki), zdobywając 7 bramek. Jest 5-tym najlepszym strzelcem Manchesteru United w tym sezonie. W obronie radził sobie najlepiej.

5. Najlepszy pomocnik - Steven Gerrard
Co prawda, nie poprowadził drużyny do 19. mistrzostwa Anglii, ale miał bardzo udany sezon. Był, jest i będzie siłą napędową Liverpoolu. Oczywiście liczymy po cichu, że Gerrard będzie grał dobrze tylko w reprezentacji, nie w klubie.

6. Najlepszy napastnik - Nicolas Anelka
Liczba strzelonych bramek dała o sobie znać. Anelka jest obecnie jednym z kilku najlepszych napastników Premier League. Zastanawiałem się jeszcze nad Rooneyem, ale stwierdził, że, co za dużo, to nie zdrowo.

7. Mecz sezonu - Liverpool - Arsenal (4:4) / Manchester United - Tottenham Hotspur (5:2)
Do wyboru, do koloru. Gdybym miał wybierać najlepszy mecz sezonu w Premier League, to wybrałbym właśnie spotkanie Liverpoolu z Arsenalem Londyn, zakończone remisem 4:4. Jednak, gdybym miał wybierać najlepszy mecz Manchester United, to wybrał był cudowną drugą połowę spotkania z Tottenhamem Hotspur. Poza tym, rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie z Chelsea Londyn (3:0).

8. Jedenastka sezonu EPL - składające się z 11 zawodników (1-3-4-3)
Van der Sar - Bosingwa, Ferdinand, Vidić - Ronaldo, Gerrard, Lampard, Alonso - Torres, Anelka, Rooney

9. Rozczarowanie sezonu (drużyna) - Newcastle United
Jest to drużyna, którą bardzo cenie. Spotkania między Czerwonymi Diabłami, a właśnie Newcastle United były bardzo ciekawe. To właśnie Newcastle w 1. kolejce Premier League zatrzymało Manchester United, remisując z nim 1:1.

10. Objawienie sezonu (drużyna) - Fulham Londyn
Drużyna.. która mogła spaść! Jednak udało im się pozostać w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii. W następnym sezonie zagrają w Lidze Europejskiej i mam nadzieję, że sprawią w niej dużą niespodziankę.

11. Rozczarowanie sezonu (zawodnik) - Deco
Tutaj jest podobnie jak z najlepszym transferem do ligi. Czytałem Wasze komentarze, stwierdziłem, że to właśnie Deco zasłużył na miano "rozczarowania sezonu". Co prawda, zastanawiałem się jeszcze nad Nanim, jednak stwierdziłem, że jest to Czerwony Diabeł i trzeba dać mu drugą szansę.

12. Objawienie sezonu (zawodnik) - Darren Fletcher
To będzie chyba Fletcher.. nie! Stawiam na Fletchera, który nie raz w tym sezonie zaliczył bardzo udany występ. Spotkanie z Arsenalem Londyn (3:1) w półfinale Ligi Mistrzów trzeba puścić w niepamięć. Trzeba pamiętać jego dobre spotkania.

13. Najlepszy transfer - Andrey Arshavin
Ogólnie to nie wiedziałem, na kogo mógłbym tutaj postawić. Czytając powyższe komentarze, stwierdziłem, iż będzie to Andrey Arshavin. Napastnik ten dołączył w Arsenalu i pokazał, co potrafi. Cztery bramki w jednym spotkaniu, w swoim pierwszym sezonie w Premier League - palce lizać.

14. Niewypał transferowy - Robbie Keane
Kompletna klapa Liverpoolu, ale z drugiej strony dobrze dla nas. The Reds za czasów, kiedy to grał u nich Keane - wygrywali mecze i zajmowali pozycję lidera. Po jego odejściu Liverpool zaczął grać słabiej i nie zdobył mistrzostwa.

15. Najlepszy trener - Sir Alex Ferguson
Mistrzostwo Anglii, Puchar.. ale, co ja tam będę wymieniać. Sami doskonale wiecie, co Ferguson zrobił w tym sezonie. Co prawda, nie udało się mu zdobyć mistrzostwa Europy, ale zdobył kilka innych trofeów, między innymi mistrzostwo Anglii, po raz 11 z drużyną.
02-06-2009 21:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #7
Re: Podsumowanie sezonu Premier League 08/09
1.Najlepszy zawodnik - Nemanja Vidic. Fantastyczny sezon w jego wykonaniu, cztery gole w Premiership, nieprawdopodobny występ przeciwko Chelsea na Old Trafford.

2.Najlepszy młody zawodnik - Rafael da Silva. Miał niesamowite wejście w meczu z Arsenalem. Do tego piękne wyłączenie z gry Robinho na City of Manchester Stadium.

3.Najlepszy bramkarz - Shay Given. Mimo, iż grał w ostatecznie zdegradowanym Newcastle a później średnim City, to wielokrotnie pokazywał klasę. Wspaniały bramkarz, którego chętnie widziałbym na Old Trafford. Brak wzrostu nadrabia niebywałym refleksem i gibkością.

4.Najlepszy obrońca - Nemanja Vidic

5.Najlepszy pomocnik - Steven Gerrard. Mimo, iż szczerze go nienawidzę, to muszę mu oddać to co jego. Dyrygent drugiej linii Liverpoolu, lider, fenomenalny łącznik między pomocą a atakiem.

6.Najlepszy napastnik - Cristiano Ronaldo - Klasyfikuję go jako napastnika, bo na tej pozycji również grał bardzo często, a raczej - schodził na nią ze skrzydła. Zdobył osiemnaście goli, wielokrotnie ratował United, w moim mniemaniu był zdecydowanie bardziej równy i solidny niż Anelka.

7.Mecz sezonu - FC Liverpool 4:4 Arsenal Londyn. Niezwykłe emocje, cztery gole Arszawina, olbrzymia wola walki Scousersów. Takich batalii się nie zapomina.

8.Jedenastka sezonu EPL -

Given - Bosingwa, Carragher, Vidic, Evra - Gerrard, Carrick, Lampard - Ronaldo, Anelka, Torres.

9.Rozczarowanie sezonu (drużyna) - Spadek Newcastle i Middlesbrough. Tragedia obu klubów, które jeszcze niedawno sprawiały tak wiele problemów nawet Czerwonym Diabłom.

10.Objawienie sezonu (drużyna) - Aston Villa. O mały włos, a wpadliby do Wielkiej Czwórki. Szkoda tej fatalnej końcówki, zwłaszcza blamażu z Liverpoolem 0:5.

11.Rozczarowanie sezonu (zawodnik) - Nani. Przykro mi to pisać, ale Portugalczyk zawiódł totalnie. Gdy grał, był z reguły najsłabszy na boisku. Miejmy nadzieję, że w przyszłym sezonie się obudzi, bo po tym należy mu się solidna bura.

12.Objawienie sezonu (zawodnik) - Rafael da Silva

13.Najlepszy transfer - Robinho do Manchesteru City. Mimo, iż Brazylijczyk nie okazał się jakimś wybitnym liderem drużyny, to nadał grze naszych ukochanych sąsiadów styl. Fakt, że często zawodził, ale mimo wszystko okazał się transferem bardzo dobrym, takim, który zmienia oblicze drużyny.

14.Niewypał transferowy - Ricardo Quaresma. Wielokrotnie to powtarzałem; słaby, bezproduktywny, wykreowany przez filmiki na youtube. Ciekaw jestem, co zrobi z nim Mourinho, gdy wróci do Interu. Podobno teraz ma grać w jakimś średniaku ligi włoskiej...

15.Najlepszy trener - sir Alex Ferguson. Po raz kolejny utarł nosa i Wengerowi i Benitezowi i... trenerom Chelsea Smile Nie raz pokazywał, że umie także zmienić ustawienie czy wyjściową jedenastkę tak, by rywale nie wiedzieli co się dzieje.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
02-06-2009 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Podsumowanie sezonu Premier League 08/09
1.Vidic
2.Rafael da Silva
3.Van Der Sar
4.Vidic
5.Alonso
6.Ronaldo
7.4:4 Arsenal - Liverpool
8.VDS-Evra,Vidic,Ferdinand,Bosingwa - Young,Carrick,Xavi Alonso,Lampard, -,Berbatov,Ronaldo.
9.Newcastle
10.Fulham
11.Deco
12.Fletcher
13.Berbatov
14.Keane
15.Sir Alex Ferguson

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
03-06-2009 07:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #9
Re: Podsumowanie sezonu Premier League 08/09
1. Vidić
2. Irealand
3. VDS
4. Vidić
5. Gerrard
6. Anelka
7. Liverpool 4:4 Arsenal
8. VDS - Bosingwa, Vidić, Ferdinand, Evra - Ronaldo, Gerrard, Lampard, Young - Anelka, Torres
9.Newcatle
10. Fulham
11. Deco
12. Fletcher
13. Arszawin
14. Robbie Keane
15. Sir Alex Ferguson

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
03-06-2009 08:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Duras Offline
Member
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Podsumowanie sezonu Premier League 08/09
1.Najlepszy zawodnik: Nemanja Vidic
2.Najlepszy młody zawodnik: Johny Evans
3.Najlepszy bramkarz: Edwin Van der Sar
4.Najlepszy obrońca: Nemanja Vidic
5.Najlepszy pomocnik: Steven Gerrard
6.Najlepszy napastnik: Nicolas Anelka
7.Mecz sezonu: Liverpool 4 - 4 Arsenal oraz Manchester United 5 - 2 Tottenham
8.Jedenastka sezonu EPL:

VdS
Bosingwa - Terry - Vidic - Evra
Ronaldo - Lampard - Gerrard - Young
Torres - Anelka


9.Rozczarowanie sezonu (drużyna): Zdecydowanie Newcastle
10.Objawienie sezonu (drużyna): Fulham
11.Rozczarowanie sezonu (zawodnik): Deco
12.Objawienie sezonu (zawodnik): Darren Fletcher
13.Najlepszy transfer: Zastanawiałem się pomiędzy Arszawinem, a Robinho zdecydowanie wybieram tego pierwszego
14.Niewypał transferowy: Ricardo Quaresma - poprostu przereklamowany
15.Najlepszy trener: Oczywiście SAF za pojęcie walki na tylu frontach i całokształt

Manchester United | Champions 1908, 1911, 1952, 1956, 1957, 1965, 1967, 1993, 1994, 1996, 1997, 1999, 2000, 2001, 2003, 2007, 2008, 2009 & Kings of Europe 1968, 1999, 2008
03-06-2009 10:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #11
Re: Podsumowanie sezonu Premier League 08/09
1.Najlepszy zawodnik
Gerrard walczył do końca, ale sorry - Nemanja Vidić zdecydowanie! Strzelał, bronił... A robił to niewątpliwie dobrze.
2.Najlepszy młody zawodnik
Evans, Rafael czy Ireland? Choć muszę pochwalić Irelanda, pogratulować Rafaelowi, muszę też wręczyć ten tytuł Evansowi. Awansował do czołówki najlepszych obrońców Anglii, jest niewiele gorszy od Terry'ego, a lepszy od Jamie'ego "Samobój" Carraghera. Nie dość, że lepiej broni, to nie strzela głową. Do własnej bramki.
3.Najlepszy bramkarz
Rekord mówi sam za siebie - Edwin van der Sar!
4.Najlepszy obrońca
Skoro Nemanja Vidić był najlepszym zawodnikiem, to czemu miałby nie być najlepszym obrońcą?
5.Najlepszy pomocnik
Steven Gerrard zaliczył znakomity sezon. Niestety...
6.Najlepszy napastnik
Cristiano Ronaldo. Choć strzelił mniej, to grał lepiej, dawał więcej drużynie.
7.Mecz sezonu
Liverpool 4-4 Arsenal. Niesamowite spotkanie Arshavina, wielkie emocje, remis Liverpoolu i dużo bramek.
8.Jedenastka sezonu EPL
Van der Sar - Bosingwa, Vidić, Ferdinand, Evra - Ronaldo, Gerrard, Xabi Alonso, Young - Anelka, Robinho
9.Rozczarowanie sezonu (drużyna)
Newcastle United bezwzględnie. Mieli grać o puchary, a przynajmniej o środek tabeli. Skończyło się na spadku.
10.Objawienie sezonu (drużyna)
Fulham. W zeszłym sezonie rzutem na taśmę się utrzymali, w tym - awansowali do pucharów. Co w przyszłym?
11.Rozczarowanie sezonu (zawodnik)
Deco. Gdy większość ludzi myślała, że podbije ligę, on znalazł się na pochyłej. I to po świetnym początku sezonu.
12.Objawienie sezonu (zawodnik)
Fletcher. Najpierw świetnie zastąpił Ronaldo na prawej stronie (2 gole), później był niezwykle ważną postacią w środku pola. A wydawałoby się, że to co najwyżej przeciętny grajek. Muszę się przyznać - przed sezonem uważałem, że kariery tu nie zrobi. W ówczesnej mojej opinii byłby czołowym piłkarzem Wigan lub Boltonu.
13.Najlepszy transfer
Robinho czy Bosingwa? Bosingwa - tańszy, a wypełnił swoją rolę może nawet lepiej niż Brazyijczyk.
14.Niewypał transferowy
Robbie Keane.
15.Najlepszy trener
Roy Hodgson - czemu? Zapraszam do punktu 10.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
03-06-2009 13:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Podsumowanie sezonu Premier League 08/09
1. Gerrard
2. Evans
3. VDS
4. Vidić
5. Gerrard
6. Anelka
7. LFC vs Arsenal
8. VDS-Johnson, Rio, Vidić, Evra - Ronaldo, Lampard, Gerrard, Young - Anelka, Rooney
9. Newcastle
10. Fulham
11. Deco
12. Fletcher
13. Arszawin
14. Keane
15. SAF

Pele good, Maradona better, George Best
03-06-2009 15:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #13
Re: Podsumowanie sezonu Premier League 08/09
1.Najlepszy zawodnik
raczej Gerrard, bo mimo wszystko Vidić miał słabsze momenty
2.Najlepszy młody zawodnik
Ireland, znakomite postępy w tym sezonie, wybrałem go a nie Evansa, bo on w większym stopniu decydował o grze swojego klubu
3.Najlepszy bramkarz
Edwin van der Sar
4.Najlepszy obrońca
Nemanja Vidić
5.Najlepszy pomocnik
Steven Gerrard
6.Najlepszy napastnik
No cóż, bramki mówią same za siebie - Anelka Wink
7.Mecz sezonu
Liverpool 4-4 Arsenal
8.Jedenastka sezonu EPL
Van der Sar - Bosingwa, Vidic, Ferdinand, Evra - Gerrard, Alonso, Lampard, Ronaldo - Anelka, Torres
9.Rozczarowanie sezonu (drużyna)
Newcastle United
10.Objawienie sezonu (drużyna)
Fulham
11.Rozczarowanie sezonu (zawodnik)
Berbatow, miał zbawić nasz atak... cóż, nie zbawił, bramki dalej strzelał Ronaldo
12.Objawienie sezonu (zawodnik)
Fletcher, nikt nie spodziewał się takiego postępu u Szkota
13.Najlepszy transfer
Ciężko typować, bo nie ma z czego wybrać. Niech będzie Bosingwa.
14.Niewypał transferowy
Robbie Keane
15.Najlepszy trener
Ferguson.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
03-06-2009 21:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Podsumowanie sezonu Premier League 08/09
1.Lampard
2.Young
3.VDS
4.Vidić
5.Ronaldo
6.Anelka
7.Live 4-4 Arsenal
8.VDS - Bosingwa, Vidić, Rio, Evra - Ronaldo, Lampard, Ireland, Young - Kuyt, Anelka
9.Newcastle
10.Fulham
11.Pavlyuchenko
12.Fuller
13.Mendy
14.Keane
15.Hodgson

E: lepiej?

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
04-06-2009 09:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #15
Re: Podsumowanie sezonu Premier League 08/09
maju napisał(a):12.Young

Nie pomyliły ci sie sezony? Przecież Young w poprzednim sezonie został juz wybrany do najlepszej jedenastki Premier League i ogólnie grał lepiej niz w tym sezonie.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
04-06-2009 09:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości