Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podsumowanie sezonu Premier League 08/09
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #4
Re: Podsumowanie sezonu Premier League 08/09
Ciekawy pomysł chociaż podejrzewam, że większość z nas ogląda głównie United więc ciężko będzie obiektywnie oceniać. Mimo wszystko spróbuję.

1.Najlepszy zawodnik Mimo wszystko Vidić. Jeden słaby mecz nie może przekreślać całego sezonu. To głównie dzięki jego kapitalnej grze w defensywie zdobyliśmy majstra.
2.Najlepszy młody zawodnik Ashley Young. Świetny skrzydłowy, w dużej mierze przyczynił się do sukcesów AV w pierwszej części sezonu.
3.Najlepszy bramkarz Edwin van der Sar. 1311 i wszystko jasne Big Grin
4.Najlepszy obrońca Nemanja, j.w.
5.Najlepszy pomocnik Kurde, miało być obiektywnie... więc chyba mimo wszystko jednak Stevie Me Sad
6.Najlepszy napastnik Jeśli przyjąć, że napastnika rozlicza się z bramek to Anelka. Jednak imho w tym sezonie nie było nikogo zasługującego na to wyróżnienie. Żaden napastnik nie miał wybitnego sezonu.
7.Mecz sezonu Manchester United - Tottenham 5:2. Pewnie mi zarzucicie, że nieobiektywnie ale prawda jest taka, że nie umiem sobie przypomnieć lepszego meczu. Masa emocji, sporo bramek, dużo groźnych akcji i przede wszystkim wielki powrót wielkiego zespołu.
8.Jedenastka sezonu EPL
VdS
Bosingwa - Rio - Vidić - Aurelio
Ronaldo - Alonso - Gerrard - Young
Anelka - Torres

9.Rozczarowanie sezonu (drużyna) Newcastle. Chyba nie trzeba tłumaczyć Big Grin
10.Objawienie sezonu (drużyna) Fulham. Miejsce premiowane grą w Lidze Europejskiej to duże, pozytywne zaskoczenie. Przecież jeszcze niedawno walczyli o utrzymanie.
11.Rozczarowanie sezonu (zawodnik) Adebayor/Fabregas Ex Aequo. Obaj mieli świetny poprzedni sezon i obaj zawalili kompletnie obecny.
12.Objawienie sezonu (zawodnik) Fletcher. Wiedziałem, że jest niezłym grajkiem ale nie wiedziałem, ze potrafi grać tak dobrze i równo przez cały sezon.
13.Najlepszy transfer Robbie Keane :lol: Na poważnie to chyba jednak Robinho. Myślałem, że nic z niego nie będzie w EPL a on jednak pokazał się z dobrej strony i strzelił sporo ważnych bramek dla City.
14.Niewypał transferowy Tu za to Robbie pasuje jak ulał Tongue
15.Najlepszy trener Only Rafa "The Fact" Benitez <niesforny> A tak na poważnie to dla mnie zawsze najlepszy jest zwycięzca. Bez względu na daremne tłumaczenia, że ma więcej kasy, lepszy skład czy bogowie/sędziowie mu sprzyjają. Także SAF. Ale jako, że Fergie jest poza konkurencją to przyznam jeszcze drugie miejsce. I tą nagrodę otrzymuje... Roy Hodgson. Naprawdę to co osiągnął z Fulham jest olbrzymim sukcesem patrząc na to jaką drużynę prowadził.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
02-06-2009 20:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Podsumowanie sezonu Premier League 08/09 - Lasq - 02-06-2009 20:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości