Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eliminacje Champions League 2009/2010
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #31
Re: Eliminacje Champions League 2009/2010
fidain napisał(a):A co mnie obchodzą jakieś zjeby z warszawki?

To po chuj cały czas piszesz o Legii?

fidain napisał(a):Na razie to Ty się napinasz na każdego kto coś powie o legii więc z tymi kompleksami bym uważał.

Ostatnio tylko ty wypisujesz swoje mądrości, nie wiem sprawia ci radość że dojedziesz sobie Legie?

fidain napisał(a):Ja to tam mam dobry ubaw z tej bandy niedorozwojów.

I kto się napina

Pele good, Maradona better, George Best
11-08-2009 21:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #32
Re: Eliminacje Champions League 2009/2010
Czy ja dojeżdżam legie czy tylko co poniektórych jej kibiców? Tongue

Aaa... i tak, sprawia mi to przyjemność tak samo jak sprawie mi przyjemność (i Wam pewnie też) nabijanie się z liverpoolu czy innych zespołów, których nie lubię

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
11-08-2009 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #33
Re: Eliminacje Champions League 2009/2010
Dobra facio, nikt ci nie każe lubić Legii, ale ostatnio trochę przeginasz w okazywaniu swojej niechęci do nas.

Pele good, Maradona better, George Best
11-08-2009 22:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: Eliminacje Champions League 2009/2010
to forum United, dlatego przeginka na temat Legii to raczej rzecz względna.
Dla mnie na przykład przegięciem było umieszczenie żydowskiego filmiku "o kibicach Widzewa".
Jeśli nie jesteś w stanie tego pojąć to zmień forum. Najlepiej na takie gdzie są tylko kibice Legii oraz United.

I to by było na tyle, każdy kolejny taki post ląduje w koszu// matys

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
11-08-2009 23:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
David Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 1
Post: #35
Re: Eliminacje Champions League 2009/2010
Jak dla mnie, trochę szkoda że Celtic trafił właśnie na Arsenal, bo już teraz z LM odpadnie jeden duży, dobry klub.
12-08-2009 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #36
Re: Eliminacje Champions League 2009/2010
No ale za to będziesz miał (wątpliwą) przyjemność oglądać zmagania w fazie grupowej takich firm jak np. FC Salzburg lub Maccabi Hajfa, FK Ventspils lub FC Zurich, FC Kopenhaga lub APOEL Nikozja, VSC Debreczyn lub Levski Sofia :lol:

Niech żyje socjalizm! Hip, hip! Hurra!

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
12-08-2009 16:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #37
Re: Eliminacje Champions League 2009/2010
fidain napisał(a):Maccabi Hajfa :lol:
Rok 2002. Maccabi Hajfa - Manchester United 3:0
Wynik poszedł w świat, kto pamięta, że nasi odpuścili ten mecz.


Fan United od 1992 roku
12-08-2009 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Eliminacje Champions League 2009/2010
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dzisiaj przepaść (finansowa, której następstwem jest ta sportowa) między zachodnim a wschodnim futbolem jest ogromna. Ktoś mi powie, że na Ukrainie czy w Rosji tego problemu nie ma. Ale tam kolejnośc jest inna. To dzięki pieniądzom pojawiła się wielka piłka (jak wiemy, dzięki pieniądzom pojedynczych bogatych ludzi).

Powracając do głownej myśli: Dzisiaj piłkarz United zarabia dziennie tyle, ile piłkarz Levadii rocznie. Platiniemu chodziło, aby dzięki LM ta różnica się zmniejszyła i aby kluby wschodnie rozwijały się również sportowo. Z jednej strony wygląda to bardzo ciekawie, ale z drugiej...

...W fazie grupowej LM będą anonimowe zespoły i nie będzie emocji. Tylko, że...

...Jeśli te zespoły będą za słabe na LM to odpadną w fazie grupowej i w fazie play-off pozostaną tylko ci najlepsi nie pozostawiając w pokonanym polu innych wielkich firm (w poprzednich latach bywało często tak, że wielkie kluby odpadały już w grupie, bo namnożyły siętrzy wielkie kluby w grupie). JEdnak gdy z grupy awansuje jedna ze wschodnich ekip to znaczy, że jednak nie jest taka cienka w uszach, jak by się mogło wydawać. Czyli, jeśli to przeanalizujemy, pomysł Platiniego jest dobry, bo ułatwia drogę do elity tym, którzy nie przeszliby wcześniej trudnych eliminacji, bo w dwumeczu trafili na trudnego rywala. Sami pamiętamy sezon 06/07, kiedy wcale nei byliśmy gorsi w 1/2 od Milanu a jednak odprawili nas z kwitkiem 3-0. That's the point!

WYpowiedź nieco chaotyczna, wiem, ale spróbujcie dostrzec jej sedno Wink

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
12-08-2009 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #39
Re: Eliminacje Champions League 2009/2010
Zgadzam się z przedmówcą. Moim zdaniem dobrze zrobił Platini, dając trochę większe szanse klubom mniej zamożnym i nieco słabszym, które mimo niskich budżetów zostają mistrzami swojego kraju i należy im się nieco więcej niż nawet czwartemu zespołowi Premier League czy La Ligi. Jak sama nazwa wskazuje jest to LIGA MISTRZÓW, a nie liga krezusów finansowych.
Oczywiście poza nielicznymi wyjątkami w decydujących fazach na wiosnę będą zostawały europejskie potęgi piłkarskie ale w pełnii popieram zmiany w sposobie eliminacji do LM, wprowadzone przez Platiniego. Zespoły teoretycznie słabsze mogą nabrać jakże potrzebnego doświadczenia w starciach z najlepszymi w Europie, zarobić niemałe pieniadze z tytułu praw telewizyjnych, awansu czy nawet punktowania juz w grupie.Nie zobaczymy Celticu lub Arsenalu?Trudno, ich problem. Mogli odpowiednio zdobyć mistrza lub osiągnąć pierwszą trójkę i wtedy nie mieli by problemu.
Z pewnością te zmiany są równiez korzystne dla mistrza naszego kraju, ale patrząc rok rocznie na wystepy naszych ekip, to nie wiem jakie jeszcze zmiany musiałby wprowadzić Francuz abyśmy mogli zobaczyć naszego mistrza w tych elitarnych rozgrywkach.
12-08-2009 18:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #40
Re: Eliminacje Champions League 2009/2010
Jutro na polsacie Panathinaikos vs Atletico Madryt. W rewanżach pokazują Celtów z The Gunners.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
18-08-2009 15:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #41
Re: Eliminacje Champions League 2009/2010
Mata napisał(a):W rewanżach pokazują Celtów z The Gunners.

I bardzo dobrze, cała Polska zobaczy jak Arsenal dostaje wpierdol od Celticu 8-)

Pele good, Maradona better, George Best
18-08-2009 15:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #42
Re: Eliminacje Champions League 2009/2010
dende napisał(a):
Mata napisał(a):W rewanżach pokazują Celtów z The Gunners.

I bardzo dobrze, cała Polska zobaczy jak Arsenal dostaje wpierdol od Celticu 8-)
Chętnie zobaczyłbym takie coś, ale co by nie mówić to Arsenal jest faworytem w tej konfrontacji :?
Dzisiaj jest ich pierwsze spotkanie. Grają w Szkocji- obstawiam remis

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
18-08-2009 15:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #43
Re: Eliminacje Champions League 2009/2010
Ale co dziwne oba kluby w swojej już ponad 100-u letniej historii jeszcze nie spotkały się nigdy w oficjalnym meczu!

W poprzedniej rundzie Celtowie polegli u siebie 1-0 aby na wyjeździe pokonać Moskiewskie Dynamo 2-0. Zapowiada się naprawdę ciekawa rywalizacja. Stawiam na Szkotów w końcowej rywalizacji!

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
18-08-2009 17:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #44
Re: Eliminacje Champions League 2009/2010
A ja stawiam na wyspiarzy :lol:

Jeśli Boruc zachowa swojąformę na mecze eliminacyjne, a obrona nie będzie dziurawa, jak ser szwajcarski to Celtic może realnie myśleć o awansie. Gorzej jeśli jeden z tych warunków nie zostanie spełniony.

A Arsenal? Drużyna równorzędna, ale nie lepsza. Powoli się sypie, o ile się nie mylę to już chyba tylko Almunia pamięta ostatni tytuł mistrzowski... Wszystko może sięz darzyć, bo bramka jest okrągła a piłki są dwie.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
18-08-2009 18:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #45
Re: Eliminacje Champions League 2009/2010
Bardzo bym chciał aby Celtic wyeliminował Arsenal ale jestem realistą i patrząc na siłę i obecną formę obu ekip, stawiam zdecydowanie na Anglików. Są zwyczajnie dużo lepsi i nie działa już na mnie stwierdzenie typu, że na Celtic Park jest kocioł, publiczność to 12 zawodnik itp. Przykładem jest Dynamo Zagrzeb, które zawaliło mi kupon gdy u siebie poległo z Salzburgiem, wywożąc z Austrii dobre 1-1. Też miał być fanatyczny doping ale jak ktoś jest zwyczajnie słabszy piłkarsko to w dwumeczu odpada i tyle.
Jutrzejszy meczyk w Atenach też będzie ciekawym widowiskiem, fajnie że polsat pokaże to spotkanie.
18-08-2009 18:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości