Ankieta: Wymiana zawodnika
Ankieta jest zamknięta.
tak 73.33% 11 73.33%
nie 26.67% 4 26.67%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Draft-lato 2009!
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #181
Re: Draft-lato 2009!
Tylko, że osoby mające 7-miu piłkarzy w składzie łamią regulamin... Chuj, albo mają mieć ośmiu albo ja to pierdolę i się wycofuję bo robią się równi i równiejsi. Bo ci, którzy przespali swoją kolejkę w drafcie mogli dobrać zawodników, a idąc typ tropem myślenia nie powinni dobierać, bo zaprzepaścili swoją kolej. Tak samo teraz, to jest zwykły pech, że ktoś tam zmienił klub. Powinni mieć prawo zastąpienia ich. No ludzie regulamin to regulamin. Mieliśmy w tym sezonie doprowadzić piłkarzyki do perfekcji a znów robi się burdel, jak rok temu!

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
13-08-2009 19:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #182
Re: Draft-lato 2009!
Powinno to być ustalone przed draftem ale nie było niestety. Dla mnie oczywiste było, że skoro idziemy na kompromis i robimy draft w czasie okienka transferowego (przypominam, że po się nie dało) to trzeba pójść na pewne ustępstwa i dać graczom możliwość takiej wymiany bo nikt nie jest w stanie przewidzieć co zrobi jego piłkarz za miesiąc. Widać myliłem się i teraz widzę, że chujowo, że nie nalegałem wtedy, żeby to ustalić bezsprzecznie.

Ale powtarzam się a mam wrażenie, że nikt i tak nie czyta tych moich wypocin Big Grin

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
13-08-2009 19:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #183
Re: Draft-lato 2009!
Dobra, powiem tak, w niedzielę będzie ostateczna decyzja. Maju, Twój szantaż może nic nie dać, a do PZPnRC i tak Cię nie zabierzemy. Trzymamy się stołków jak w PZPNie. 8-)
13-08-2009 20:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #184
Re: Draft-lato 2009!
Nie chodzi o żaden szantaż, tylko o to, aby pokazać, że robi się tu bajzel, którego nikt nie chce ogarnąć. Już dawno o tym wspomniałem i nikomu chyba nawet nie chciało się przeczytać tego postu...

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
13-08-2009 20:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #185
Re: Draft-lato 2009!
Zrobiłem ankietę. Proszę o głosowanie tylko użytkowników, którzy biorą udział w piłkarzykach. Jeśli większość będzie na tak możemy porozmawiać z organizatorami o tym Wink
13-08-2009 21:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #186
Re: Draft-lato 2009!
Ahhh.. tak.. Wyjasni sie w niedziele - czyli po pierwszej kolejce. Bede w plecy, bo nie mam pomocnika do gry w tej kolejce...

amor patriae nostra lex
13-08-2009 21:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #187
Re: Draft-lato 2009!
Po wydawało Ci się, że Chrapek to pomocnik.
13-08-2009 23:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #188
Re: Draft-lato 2009!
Przecież nie będziemy utrudniać gry. Ja jestem 3x na TAK. Pogada się z Mikusiem , a z Fosterem jak wróci. Wraca on w niedzielę więc Zashi wybacz ale nie da się nic załatwić tego wcześniej. Pierwsza kolejka nie będzie miała zapewne większego znaczenia , spokojnie Wink

Fidain ja czytam :!:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
14-08-2009 06:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #189
Re: Draft-lato 2009!
Jesli wiekszosc jest na tak, to mozna...


Cytat:W skład każdej drużyny wchodzi 8 piłkarzy.
Pokaz mi gdzie w regulaminie pisze ze musisz miec 8 zawodnikow



Mój Blog: Pod presją czasu
14-08-2009 09:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #190
Re: Draft-lato 2009!
Obecnie 9 osób jest na TAK i 3 na NIE, czyli głosy pozostałych czterech graczy i tak nic nie zmienią, więc jedziemy.

Zasady takie jak tu: <!-- l -->pilkarzyki/draft-lato-2009-t1305-120.html#p75025<!-- l -->

Paolo (1)
Zashi (1)
Buri (1)

--
KS Hardcore
David Clarkson out
Benny McCarthy in

Zashi masz czas do 11:03.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
14-08-2009 10:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #191
Re: Draft-lato 2009!
maju napisał(a):O ile się nie mylę to w przepisach piłkarzyków jest, że kadra ma mieć ośmiu piłkarzy... Tak więc zgodnie z regulaminem powinniśmy albo wypierdolić te osoby (nie bierzcie tego do siebie, to tylko tak teoretycznie) albo dać im możliwość znalezienia jakiegoś piłkarza w ich miejsce.

Albo od drugiej strony:
Skoro paolo czy Zashi mają pecha, bo ktoś im wypadł poprzez transfery to czemu pozwoliliśmy "dobierać" piłkarzy tym, którzy opuścili swoją kolejkę na drafcie? Mieli pecha... (ja też byłem w tym gronie)

E:
regulamin napisał(a):Skład drużyny.
a)W skład każdej drużyny wchodzi 8 piłkarzy.

Tak więc, jak mówiłem; wypierdolić te osoby, bo łamią regulamin. Inna sprawa, że regulamin każą im łmać admini piłkarzyków nie pozwalając im wziąć kogoś "w zastaw".

Mój post, który napisałem sporo wcześniej...

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
14-08-2009 10:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #192
Re: Draft-lato 2009!
Bruno Aguiar out
Sławek Peszko in

buri czas do 20:48 14 sierpnia



Miko napisał(a):Po wydawało Ci się, że Chrapek to pomocnik.

Włodarze Kolejorza zapowiadali, ze na te pozycje go sciagaja. Chrapek miał byc alternatywą dla trenera Zielińskiego na oba skrzydła - za Peszke lub Wilka. Tymczasem po transferze (i moim wybraniu Krzysztofa) okazuje się, ze w Lechu został on przedstawiony jako napastnik. W meczu ligowym widziałem to raz - grał jakies 20 z czego 15 na lewym skrzydle, a te 5 jako taki fałszywy napastnik za Lewandowskim. Mimo tego na oficjalnej stronie poznańskiego klubu jest w kadrze jako napadzior. Ehh..

amor patriae nostra lex
14-08-2009 11:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
buri Offline
Member
***

Liczba postów: 239
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #193
Re: Draft-lato 2009!
Elano out
Adrian Paluchowski in
14-08-2009 12:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #194
Re: Draft-lato 2009!
Czy dalej można dokonywać transferów?
18-08-2009 08:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #195
Re: Draft-lato 2009!
Można do końca miesiąca. Chcesz kogoś kupić ode mnie? Sad

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
18-08-2009 08:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości