Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Antonio Valencia
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #46
Re: Antonio Valencia
Mubinio napisał(a):wszyscy wiedzieli, że jak Giggs strzela lewą nogą to sam gola nie strzeli

Ja nie wiedziałem.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
27-04-2010 10:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #47
Re: Antonio Valencia
Co się dzieje z Antkiem? Jak tam wygląda ta jego kostka? SAF na konferencji prasowej wspominał o Garym i Owenie, jednak nic nie mówił o Valenci... Wiadomo kiedy wróci do treningów? A może już trenuje w Carrington?



Mój Blog: Pod presją czasu
25-07-2010 10:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #48
Re: Antonio Valencia
Ponoć ma być gotowy na mecz z Newcastle - info z redcafe.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
25-07-2010 10:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #49
Re: Antonio Valencia
Cytat:Antonio Valencia is likely to miss the rest of the season after suffering a broken leg and a dislocated ankle

Złamanie plus przemieszczenie, no wypas. Strasznie szkoda mi Antonio bo to skromny i pracowity chłopak, zanim trafił do United bez dużego nazwiska stał się ledwie w sezon jednym z najlepszych skrzydłowych PL.
Swoją drogą jak to jest z nami, że tracimy JEDNEGO (ale jak się okazuje jakże ważnego) zawodnika i zaczynamy panicznie myśleć jak to teraz będzie w tym sezonie?

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
15-09-2010 13:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #50
Re: Antonio Valencia
Może wróci Hargreaves, kiedy grywał na prawym skrzydle potrafił miażdżyć...


Fan United od 1992 roku
15-09-2010 13:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #51
Re: Antonio Valencia
Zobaczysz, że Antek do gry wróci szybciej jak Hargo Tongue

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
15-09-2010 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #52
Re: Antonio Valencia
Według pierwszych diagnoz Valencia nie będzie grał 6 miesięcy. To byłaby świetna wiadomość, ale na razie nie da się powiedzieć, czy to jest możliwe.
15-09-2010 14:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #53
Re: Antonio Valencia
Będzie popierdalał o kuli, przecież i tak lewa noga służyła mu tylko do podpierania się. Niektórzy nawet twierdzili, że jej nie ma.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
16-09-2010 11:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #54
Re: Antonio Valencia
Mam nadzieję, że ujrzymy go jeszcze w tym sezonie. Lubię gościa, jest skromny jak zauważył Daniel i nie pcha się do mediów. Oczywiście nie jest to coś złego, ale podoba mi się ta jego cecha. Skupia się na dobrej postawie na murawie i tak trzymać. Kuruj się, Antoś.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
16-09-2010 20:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #55
Re: Antonio Valencia
Cytat:Manchester United boss Sir Alex Ferguson has revealed Antonio Valencia could be back in action by the end of February.

It was feared Valencia might be ruled out of the rest of the season after he was stretchered off against Rangers in midweek with a serious ankle injury.

Valencia has undergone surgery on the injury and it now appears the damage is not quite as bad as the United boss feared.

"You can never be 100% accurate in these situations and it is a bad injury, but we are looking at the end of February, which is better than we thought on Tuesday," said Ferguson.

Ferguson declared the operation was successful and he is confident Valencia will make a full recovery.

"The operation has been successful and the break was clean, which was the major concern for us at the time," added Ferguson.

"He is a strong boy, who is very positive about it.

"Being positive helps you in these situations, so we are very hopeful we will get him back then."

Valencia back by February

:tuptup:

Można być niemal pewnym, że jeszcze w tym sezonie Antek na boisko wyjdzie. Uff, bałem się, że będzie gorzej.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
17-09-2010 11:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #56
Re: Antonio Valencia
Cytat:Antonio Valencia po trzytygodniowym pobycie w Ekwadorze powrócił do Manchesteru i dzisiaj uczestniczył w treningu "Czerwonych Diabłów" - podał dziennikarz "Telegraph", Mark Ogden. 25-latka od powrotu na boisko dzieli zatem kilka tygodni wytężonych ćwiczeń, dzięki którym odzyska on pełnię sił.

Czytaj dalej: http://mufc.pl/aktualnosci/15775/antoni ... z1ABbiL2EG

Świetna wiadomość. Byleby tylko nie wrócił do gry zbyt szybko, bo to może owocować kolejnymi urazami.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
05-01-2011 19:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #57
Re: Antonio Valencia
Ferguson powiedział dzisiaj, że Valencia ma wrócić do gry w pierwszym składzie pod koniec lutego czyli za miesiąc. Przyda się, niech wraca cały i zdrów Smile

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
21-01-2011 12:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #58
Re: Antonio Valencia
Mówi się, że Antoś potrzebuje jeszcze około dwa tygodnie. Być może zobaczymy go w meczu FA CUP. Już niedługo ma też zagrać w rezerwach. Mam tylko nadzieję, że z powodu naszych braków na skrzydłach, jego powrót nie jest na siłę przyspieszany, gdyż mogło to by się okazać tragiczne w skutkach.



Mój Blog: Pod presją czasu
06-02-2011 15:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #59
Re: Antonio Valencia
Bardzo dobra wiadomość. Tylko patrzeć jak na skrzydłach będzie szalała dwójka Nani i Valencia chociaż potrzeba będzie pewnie trochę czasu na powrót do odpowiedniej dyspozycji Ekwadorczyka. Niemniej trzeba się tylko cieszyć.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
06-02-2011 20:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #60
Re: Antonio Valencia
Hmmm ciekawe jak to teraz będzie wyglądało. Jak Park zachował swoją formę, a Giggs ostatnio przecież też gra dobrze, to oni mogą rządzić na lewym skrzydle. A wtedy powracającemu do formy Antkowi może przypaść rola zmiennika dla Naniego na prawym. No bo możemy być raczej na 100% pewni, że tak od razu nie będzie grał tak jak przed kontuzją - kwestia motoryki, bariery psychologicznej i tym podobnych rzeczy. Sam jestem aż ciekaw, co to będzie. :?

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
06-02-2011 20:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości