Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Antonio Valencia
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #286
RE: Antonio Valencia
Ruuuuuuuuuud napisał(a):Nie wiem skąd ten mit o jego dobrych dośrodkowaniach, przecież to prawie zawsze było pierdolnięcie w pole karne, a dośrodkowania górą często mu nie wychodziły.

Nie zgodzę się. Jeszcze w zeszłym sezonie mimo, że był już słaby to dogrywał wiele piłek na nos, wiele razy miał świetne wyczucie, aby wbić ją na chama po ziemi. Ciekaw jestem jakiś statystyk, których nie umiem szukać, ale sądzę, że akurat dośrodkowania to to, czym można było go wyróżnić przez te wszystkie lata w United.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
05-01-2014 23:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #287
RE: Antonio Valencia
Lubię gościa. Nie jest jego winą, że na obecną chwilę Moyes uparcie na niego stawia. Jak ma swój dzień, to może zagrać świetny mecz nawet mając naprzeciwko klasowego rywala. Nie jest jednak na tyle klasowym zawodnikiem, aby stanowić o sile tego zespołu. Niestety, każdy liczył na jego progres po obiecujących początkach ale Ekwadorczyk zanotował regres. Szkoda, ale jako zawodnika do rotacji warto go mieć.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
05-01-2014 23:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #288
RE: Antonio Valencia
Antonio w kadrze zawze się przyda. I tak za niego więcej niż paczkę gruszek byśmy nie dostali. Co innego Nani czy Young. Ich można wymienić na niezłych grajków.


Fan United od 1992 roku
05-01-2014 23:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #289
RE: Antonio Valencia
RedLucas napisał(a):wiele razy miał świetne wyczucie, aby wbić ją na chama po ziemi.

Toć właśnie o tym pisałem, że jego dośrodkowania zawsze opierały się głównie na walnięciu po ziemi. Nie ma w tym nic finezyjnego Big Grin Teraz najlepiej to widać, wrzutki po ziemi nie tworzą żadnego zagrożenia, a niestety na tym wachlarz zagrań i dośrodkowań Antonio się kończy.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
06-01-2014 10:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #290
RE: Antonio Valencia
Nani jak dośrodkowuje to tylko finezyjnie a i tak potrzebuje kozła by mieć z tego asyste. Zespoły PL zbyt dobrze nauczyły się bronić przed dośrodkowaniami czy strzałami z dystansu, to nie tylko u nas. Taka gra raczej nie prowadzi do strzelania mnóstwa goli.

Gadanie że nic nie potrafi to taki typowy Pchela. Antek potrafi sporo w defensywie i ofensywie ale wydaje sie że chwilowo to jest out of data w tym zespole.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-01-2014 11:50 przez Cepilek.)
06-01-2014 11:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #291
RE: Antonio Valencia
Zle to ujalem. Nic nie pokazuje. Co nam obecnie daje Valencia, oprocz tego, ze jest silny? Nic. Zadnego zagrozenia. Jest czytelny, nikt juz na niego sie nie nabiera. A w Mistrzu Anglii pewny plac.
06-01-2014 15:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #292
RE: Antonio Valencia
RedLucas napisał(a):Ale tak naprawdę nie spierdoli niczego jakoś spektakularnie, no bo niby kurwa jak?

Z totkami spierdolił sprawę z kryciem podajże Eriksena przy drugiej bramce. Antonio nie nadaje się już do gry na miarę United, nawet zmienników powinniśmy mieć lepszych bo co ten Valencia wniesie do gry? kółeczka i dośrodkowania po ziemi do pierwszego obrońcy przeciwnika? Obecnie nie mamy żadnego klasowego pomocnika. Kiedyś był CR7 i Nani, a teraz nie ma skrzydeł i ta gra wygląda tak jak wygląda bo kto ma ciągnąć grę.
08-01-2014 13:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #293
RE: Antonio Valencia
[Obrazek: Bez_nazwy.jpg]

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
20-03-2014 13:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #294
RE: Antonio Valencia
Antek i tak wrzuca na ślepo, a bieg wzdłuż linii ma opanowany do perfekcji, więc nawet z dwoma takimi śliwami by sobie poradził Wink
20-03-2014 15:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #295
RE: Antonio Valencia
No niestety, chwała mu za to, że dotrwał ze śliwą pod okiem, aczkolwiek nie powoduje to, że zmienia się jego status w drużynie. A ten status to ławka / wyjazd z klubu.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
21-03-2014 06:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #296
RE: Antonio Valencia
Jak czytam, że Antek nie jest zadowolony z ilości minut które spędza na boisku i że w jego opinii nie otrzymał odpowiedniej szansy to ogarnia mnie śmiech... Przez większość sezonu prezentował się bardzo słabo, a mimo to ciągle grał w pierwszym składzie. A on jeszcze teraz powie, że nie otrzymał odpowiedniej szansy.

Abstrahując od tego powyżej. W mojej opinii powinniśmy pożegnać się z Ekwadorczykiem. Jeśli byśmy mieli przejść na stałe do systemu jakim gramy ostatnio, to nie będzie wtedy miejsca dla takich zawodników jak Valencia. Jeśli chcemy by było ona skuteczne to musimy mieć zawodników elastyczny, którzy potrafią zaskoczyć. Wolałbym by szanse w pierwszym składzie dostał Lingard.
Jako prawego obrońce Antka nie widzę, ponieważ niezbyt się do tego nadaje. O ile na pozycji prawego pomocnika nieźle (do czasu) wspierał defensywę, o tyle jako prawy obrońca wypada blado.

Skoro chce pełnić większą rolę w zespole, to niech odejdzie do takiego, który odpowiada jego umiejętnościom.



Mój Blog: Pod presją czasu
13-04-2014 13:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #297
RE: Antonio Valencia
Jak przeczytałem ten wywiad, to myślałem, że dziś mamy 1 kwietnia Big Grin Kurwa, co za bezczelność. Po tak chujowym sezonie narzekać, że gra się za mało... Brak słów.

Ja bym go jednak nie sprzedawał. Sporo wydatków nam się szykuje latem, tak więc na prawego obrońce pewnie nie starczy. Nie wierzę też jakoś, że nagle szansę dostanie Michael Keane, choć właśnie tego sobie bym życzył. No ale, że tak pewnie nie będzie, to ja bym zrobił z niego prawego obrońcę, bo IMO poza meczami na szczycie resztę sobie spokojnie ogarnie na tej pozycji.

Niemniej wstyd panie Valencia, wstyd.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
13-04-2014 16:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #298
RE: Antonio Valencia
Jeśli faktycznie będzie chciał być ważną częścią zespołu to trzeba mu będzie podziękowac. W innym przypadku - nie widzę sensu. Nawet jeśli dojdzie do zmiany filozofii gry na stałe, to warto mieć na ławce kogoś dającego zupełnie inne opcje. Nawet tylko po to, żeby mieć plan B. Już nie mówiąc o tym, że podoba mi się pomysł z doszkoleniem go na pozycji DR Wink

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
13-04-2014 16:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #299
RE: Antonio Valencia
Oglądaliście w ogóle jego mecze na prawej obronie? Prezentuje się na tej pozycji fatalnie.
Słaby piłkarz zawsze będzie słabym piłkarzem. Jego miejsce jest w Sunderlandzie czy innym Norwich.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
13-04-2014 16:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #300
RE: Antonio Valencia
Undermine napisał(a):Słaby piłkarz zawsze będzie słabym piłkarzem. Jego miejsce jest w Sunderlandzie czy innym Norwich.
takim słabym nie jest wcale. Może już tej szybkości i formy z najlepszych lat nie ma lecz jako zawodnik na ławkę bądź na rotację wystarcza
13-04-2014 18:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości