Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Antonio Valencia
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1
Antonio Valencia
25. ANTONIO VALENCIA

Data urodzenia: 4 sierpnia 1985
Miejsce urodzenia: Nueva Loja, Ekwador
Narodowość: Ekwadorczyk
Pozycja: pomocnik
Wzrost: 181 cm

Poprzedni klub: Wigan Athletic
Debiut w MU: 9 sierpnia 2009 v Chelsea (N)

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2017 16:47 przez Intel.)
30-06-2009 19:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Antonio Valencia
Wydaje mi się, że jest to dobry transfer.Mam nadzieję, że ekwadorczyk dobrze i szybko wpasuje się w zespół i będzie mocnym ogniwem United w nadchodzącym sezonie.
30-06-2009 21:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #3
Re: Antonio Valencia
Witamy!

Obyś za 6 lat nie odchodził za 80 milionów do Realu! Z drugiej strony... obyś był warty tych 80 milionów za 6 lat Wink

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
30-06-2009 21:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #4
Re: Antonio Valencia
Poniżej daję link do kompilacji o Valencii.

http://www.youtube.com/watch?v=I9tyg7p0AvY

Można z niej wywnioskować, że koleś jest megaszybki, ma świetny drybling i solidne przyjebanie. Oby sobie poradził i jeszcze bardziej rozwinął sie pod skrzydłami Fergusona.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
30-06-2009 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BartiMU Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Antonio Valencia
muszeq napisał(a):Można z niej wywnioskować, że koleś jest megaszybki, ma świetny drybling i solidne przyjebanie.

Jakby ktoś niemiał YT to tutaj wszystko opisane Smile Szczerze mówiąc gdy przechodził do nas nie wiedziałem kto to jest (dalej nie wiem jak gra :roll: ), ale po takiej kompilacji myślę że mogą być z niego ludzie. OBY Big Grin

Manchester United
01-07-2009 07:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #6
Re: Antonio Valencia
Zapewne Ferguson też się kierował kompilacją na youtube.


Fan United od 1992 roku
01-07-2009 07:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BartiMU Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Antonio Valencia
sebos_krk napisał(a):Zapewne Ferguson też się kierował kompilacją na youtube.

Nie mówię o tym że po obejrzeniu tej jednej kompilacji można powiedzieć że to bardzo dobry gracz, wręcz przeciwnie, wszystko okaże się w sezonie. A ja mam tylko nadzieję że SAF postąpił słusznie Smile

Manchester United
01-07-2009 08:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Antonio Valencia
No i pierwszy transfer tego sezonu jest już znany Big Grin Transfer został dokonany kilka dni po powrocie Sir Alexa z wakacji. Antonio jest bardzo szybki i ma dobry zwód, mam wielką nadzieję, że u Nas rozwinie się jeszcze bardziej. Wie ktoś kiedy będzie prezentacja tego zawodnika?

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
01-07-2009 08:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #9
Re: Antonio Valencia
Valencia na pewno nie uniknie porównań do Ronaldo, w końcu przychodzić załatać po nim lukę, więc jest to zrozumiałe. Ma 23 lata, czyli jest w świetnym wieku i tylko, żeby obyło się bez gwiazdorzeń jak miało to miejsce z Tevezem. W Wigan był jednym z najważniejszych (o ile nie najważniejszym) zawodników, w United będzie jednym z wielu i będzie musiał udowodnić swoją przydatność i to, że kasa na niego nie została zmarnowana.

Wiadomo już jaki będzie miał numer?
01-07-2009 08:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BartiMU Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Antonio Valencia
Tomek91 napisał(a):Wiadomo już jaki będzie miał numer?

Jeszcze nie. Apropo to przydałoby się kilka fotek Valenci w MU, posiada ktoś takie?

PS. Obstawiam że dostanie 20 bo 7 raczej poczeka no chyba że :roll:

Manchester United
01-07-2009 08:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Antonio Valencia
Jego ulubionym numerem jest 16, której u nas nie dostanie. Numer może zostać przedstawiony na prezentacji.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
01-07-2009 09:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #12
Re: Antonio Valencia
[Obrazek: picsrvmanutdcomy.jpg]
[Obrazek: 88760959.jpg?v=1&c=NewsMaker&k=2...0B0D811297]


Fan United od 1992 roku
01-07-2009 09:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ejdrens Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Antonio Valencia
Valencia jest dobrym zawodnikiem. Nie można się kierować statystykami, ponieważ on nie ma zastąpić Ronaldo tylko uzupełnić lukę powstałą po jego odejściu w kadrze meczowej. On nie będzie strzelał tylko podawał, a od zdobywania bramek mamy Roo i Berbe.
01-07-2009 09:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #14
Re: Antonio Valencia
PepePanDziobak napisał(a):Valencia naprawdę umie grać.Jest szybki, ma dobry zwód, wrzutki, gra z głową.Nie jest geniuszem w Wigan? W Wigan trudno nim być. To młody, utalentowany chłopak i może nie jest to poziom Ronaldo, ale gwarant pewnej przyzwoitości.
Tak czytam twój post i wreszcie sobie przypomniałem, że ktoś na pewnym forum napisał dokładnie to samo co ty, tylko że to było dwa dni temu... Nie wiem, jaki jest sens w kopiowaniu czyiś postów i wklejaniu je na inną stronę <świr>

To co, witamy w piekle Antonio. Bardzo na niego liczę. Koledzy napisali już o jego atutach, od dwóch lat prezentuje w Anglii wysoki poziom, a w United może on jeszcze iść w górę. Umiejętności ma, doświadczenie ma, jest w wieku bardzo dobrym do gry w piłkę - tak więc powodzenia.

Post dziobaka został oczywiście wykasowany/ sebos
01-07-2009 10:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #15
Re: Antonio Valencia
Wreszcie mamy pierwszy transfer tego lata. Antonio Valencia zawitał do piekła. Szczerze powiedziawszy to nie widziałem go zbyt wiele razy w akcji, jednakże skoro SAF obserwował go już od dłuższego czasu i zdecydował się go sprowadzić to znaczy, że nie jest to tuzinkowy piłkarz. Liczę, że szybko wkomponuje się w zespół i pokaże się u nas z jak najlepszej strony

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
01-07-2009 11:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości