Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michael Owen
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #91
Re: Michael Owen
Cytat:Michael Owen oświadczył, że z pewnością będzie celebrować bramkę zdobytą w meczu przeciwko Liverpoolowi i nie będzie miał z tym żadnych problemów.

Anglik to wychowanek "The Reds", w drużynie których grał przez osiem lat, występując 297 razy i zdobywając 158 bramek. Już jutro będzie miał kolejną okazję do zmierzenia się ze swoim dawnym klubem, gdyż Manchester United będzie podejmował Liverpool w ramach III rundy FA Cup.

"Oczywiście, że będę celebrował gola, co to w ogóle za retoryczne pytanie?" - powiedział Owen. "To tak jakbym miał problem i nie chciał go rozwiązać, choć spokojnie mógłbym to zrobić."

"Nie jestem fanem tych piłkarzy, którzy grając ze swoim dawnym zespołem nie celebrują goli. Oczywiście, chcą strzelić, przecież nie wykopaliby piłki z linii bramkowej przeciwników. Dziwi mnie więc strasznie ich niechęć do świętowania z resztą klubowych kolegów."

Kawał chama z niego, żeby nie powiedzieć brzydziej. Niemniej jednak chciałbym, żeby strzelił i śmiał się w twarz całemu Liverpoolowi :mrgreen:

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
08-01-2011 15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #92
Re: Michael Owen
Sorry, ale to tłumaczenie jest po prostu katastrofalne.

Tutaj daję oryginał:
Cytat:“I will certainly celebrate, that’s not a question,” said Owen. “Let’s hope I have that problem, that I get a chance and that I put it away. I’m not really a fan of players going to their old teams and not celebrating. Of course they want to score – they wouldn’t have put the ball in the back of the net in the first place if they didn’t want to score, so why not celebrate with your team-mates?”

A jeżeli ktoś nie rozumie angielskiego to podaję tłumaczenie z mufca (moje).
Cytat:Z pewnością będę celebrował, jeśli zdobędę gola, nie mam co do tego wątpliwości. Miejmy nadzieję, że będę miał ten problem, dostając okazję do gry i umieszczając piłkę w siatce. Nie utożsamiam się z piłkarzami, którzy nie celebrują bramek przeciwko swoim byłym drużynom. To oczywiste, że chcą zdobyć gola. Gdyby tak nie było, to przy pierwszej lepszej okazji nie trafialiby do siatki. Dlaczego więc miałbym nie cieszyć się wraz z kolegami z drużyny?

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
08-01-2011 16:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #93
Re: Michael Owen
W każdym razie, chce celebrować bramkę. To tak jakby Becks przyjechał na Old Trafford i cieszył się z bramki, byłbyś zadowolony?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
08-01-2011 16:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #94
Re: Michael Owen
Są różnice między celebrować, a celebrować. Celebracja w zwykłym stylu Antka Walencji nie równa się celebracji Adebayora w meczu z Arsenalem na stadionie Shitty - pamiętać trzeba i o tym.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
08-01-2011 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #95
Re: Michael Owen
Ja nie sugeruję, że przez złe tłumaczenie zmienia się kontekst. Kontekst jest prosty - Owen jak strzeli to się będzie cieszył.

Chciałem tylko zwrócić uwagę na beznadziejnie przetłumaczone fragmenty wypowiedzi Owena, które autor chyba sobie sam wymyślił. Nie wiem skąd wziąłeś to tłumaczenie, ale jak masz podawać coś takiego, to już lepiej zapodaj oryginał. Podejrzewam, że większość ludzi przynajmniej w minimalnym stopniu zna angielski.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
08-01-2011 16:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #96
Re: Michael Owen
Wiesz co, szczerze przyznam, że nawet nie sprawdzałem tego z oryginałem, tylko wziąłem z pewnego (Tongue) portalu, ale racja wygląda to troszkę śmiesznie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
08-01-2011 16:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #97
Re: Michael Owen
http://twitter.com/#!/themichaelowen
Cytat:The Manager informed me after our testimonial match on Tuesday that the club would not be offering me a new contract

To żegnamy się Owenem i Berbatovem. Pytanie, czy Ferguson zechce w takim przypadku jakiegoś napadziora ściągnąć czy też włączy do składu młodego Keane'a i styka...

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
17-05-2012 10:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #98
Re: Michael Owen
Na moje oko wszystko będzie zależało od systemu w jakim będziemy grać.
Tylko, że znając nasze szczęście to teraz jak napastników będziemy mieć 3 tylko to teraz tą formację pewnie będą łapały urazy najczęściej.
17-05-2012 10:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #99
Re: Michael Owen
Dziękujmy Michaelowi za czas spędzony u nas Smile właśnie oglądałem kompilację z meczu Utd-City i jak bramkę strzelił Owen to aż mnie ciarki przeszły Smile

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
17-05-2012 11:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #100
Re: Michael Owen
Trzeba dziękować, trzeba. Smile Tylko ciekawe co teraz postanowi SAF? Czy zakupi jakiegoś napadziora czy też postanowi, że starczą 3 + młody Keane? Pewnie to drugie. Wink

E: No to fajnie, że nie zwróciłem uwagi, iż na tym samym Lukas się rozwodził... :plask:

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
18-05-2012 15:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #101
Re: Michael Owen
Owen nie jest już zawodnikiem United. Do dalszej dyskusji na temat byłego napastnika Czerwonych Diabłów zapraszam tutaj



Mój Blog: Pod presją czasu
13-07-2012 14:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości