Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gabriel Obertan
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #46
Re: Gabriel Obertan
Obertan po prostu po dobrym początku zdecydowanie spuścił z tonu.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
08-04-2010 21:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #47
Re: Gabriel Obertan
Właśnie przeczytałem, że strzelił gola w meczu rezerw z Hull.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
09-04-2010 09:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jakub T Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #48
Re: Gabriel Obertan
A wczoraj kolejnego, z LFC, i to jakiego:
http://www.youtube.com/watch?v=Tpmlzj7Iq6c
14-04-2010 09:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #49
Re: Gabriel Obertan
Bo ten chłopak ma mega potencjał, tylko w pierwszym zespole sobie nie radził najlepiej
Mam wrażenie, że on jest z takich jak Fletchu - rozwijać się będzie dłużej, ale będziemy mieć z niego jeszcze sporo pożytku.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
14-04-2010 12:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
atenats Offline
Member
***

Liczba postów: 102
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #50
Re: Gabriel Obertan
A moim zdaniem talent z niego żaden Smile Jeśli będziecie mili przyjemność/nieprzyjemność oglądania jego meczu na WYSOKIM poziomie spójrzcie jak zachowuje się w porównaniu z resztą drużyny. Krycie, ruchy, bieganie - patrzcie na wszystko. Dostrzeżecie, że Obertan nie robi NIC.
Najlepszym jego zagraniem w naszych barwach jest spacerek z Wolfsburgiem, a najśmiejszniejszym wyjście z piłką za boisko, gdy nikt go nie atakował Smile

"Nie należy mylić prawdy z opinią większości. "
15-04-2010 21:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #51
Re: Gabriel Obertan
To proponuję przypomnij sobie jak jeszcze niedawno grał Nani i jak grał Ronaldo jak przyszedł do United, jak strasznie wszystkich irytował, jak idiotycznie się zachowywał, ale jak widac było, że ma wielki talent. Po Obertanie też to widać, tylko jest jeszcze bardziej niesforny. Ale trafił pod skrzydła najlepszego trenera na świecie i wierze, że zrobi z niego wysokiej klasy skrzydłowego.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
15-04-2010 21:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #52
Re: Gabriel Obertan
atenats napisał(a):A moim zdaniem talent z niego żaden Smile Jeśli będziecie mili przyjemność/nieprzyjemność oglądania jego meczu na WYSOKIM poziomie spójrzcie jak zachowuje się w porównaniu z resztą drużyny. Krycie, ruchy, bieganie - patrzcie na wszystko. Dostrzeżecie, że Obertan nie robi NIC.
Najlepszym jego zagraniem w naszych barwach jest spacerek z Wolfsburgiem, a najśmiejszniejszym wyjście z piłką za boisko, gdy nikt go nie atakował Smile


NIestety, nie mogę się zgodzić z Tobą, chłopak jak na swój wiek. Gra dosyć dojrzale, rozważnie. Widać że się stara, jego dryblingi nie są totalnie bezużyteczne. Jest bardzo młody, kompletnie nie ogarny, i patrząc obiektywnie wypada dosyć dobrze. Cięzko go nazwać diamentem futbolu, ale to co pokazał pozwala oczekiwać od niego w przyszłości solidnej gry.
16-04-2010 00:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
atenats Offline
Member
***

Liczba postów: 102
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #53
Re: Gabriel Obertan
Chudy napisał(a):(...)Gra dosyć dojrzale, rozważnie. Widać że się stara, jego dryblingi nie są totalnie bezużyteczne.(...)

Druga część ok, pierwsza no cóż... Od kiedy Francuz przybył do Manchesteru myślałem: podobno wielki talent. No ale jeśli zawodnik grał ogony w Bordeux(kurcze, trzeba nadrobić znajomość francuskich nazwisk piłkarzy i nazw klubów...), a później w Lorient to raczej nie będzie grał niesamowicie w United.

Jest to zawodnik(kolejny zresztą), który może pochwalić się tylko jednym atutem: szybkością. Mamy Gibsona - strzał z dystansu, Parka - bieganie... Czy potrzebny nam jeszcze chłopak z marsjańską głową? Moim zdaniem nie. On nie będzie nigdy zawodnikiem na miarę United. Już niedługo Fergie uzna go za "nietrafiony transfer" i sprzeda go za kilka milionów do francuskiej ekstraklasy... Zapamiętajcie moje słowa.( A może lepiej gdybym się mylił...)

"Nie należy mylić prawdy z opinią większości. "
16-04-2010 06:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #54
Re: Gabriel Obertan
Ja twierdzę, że to jest naprawdę wielki talent.

Cytat:Jest to zawodnik(kolejny zresztą), który może pochwalić się tylko jednym atutem: szybkością

Nieprawda, nigdy się z tym nie zgodzę. Drybling ekstra, chociażby ten z meczu z Chelsea (czyli przeciwnik silny) czy Wolfsburgiem. Strzał - zobaczcie gola z meczu rezerw vs Liverpool. Przypomnijmy sobie Ronaldo, który na początku też zachowywał się na boisku podobnie - przebłysków wiele, ale stałości brak. Ja naprawdę w niego wierzę- jak mu się coś nie stanie z głową w sensie równowagi psychicznej (o co w tym wieku bardzo łatwo), to CO NAJMNIEJ solidny skrzydłowy będzie z niego, ale wg mnie będzie kimś więcej.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
31-05-2010 19:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pavllik Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 39
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #55
Re: Gabriel Obertan
Nie no ja też jestem tego zdania ,że zawodnik jest już z niego dobry na pewno zasługujący na częstsze występy w PL jak nie u nas to może warty go wypożyczyć?
31-05-2010 19:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #56
Re: Gabriel Obertan
Co z Gabim? Dalej ma kontuzję?

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
02-09-2010 10:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #57
Re: Gabriel Obertan
Tak.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
02-09-2010 16:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #58
Re: Gabriel Obertan
Mógłbym się nie wiadomo, jak rozpisywać. Mógłbym wywodzić o nadziejach, jakie w Gabim pokładaliśmy. Mógłbym napisać, że właśnie następca Giggsa by się przydał.
Ale to wiedza wszyscy.

Natomiast nie wszyscy są zgodni co do tego, co z nim należy zrobić po sezonie.
Ja bym go sprzedał w cholerę. Nie żebym był niecierpliwy, ale ten gość się po prostu nie rozwija. Podacie przykład Naniego - ale Nani przychodząc do nas miał jakieś tam podstawy, a ten jegomość nieraz kopie się po czole, że głowa mała.
Przypominam, że grającego (czy to w sparingach, czy na wypożyczeniu) imo lepiej Tosicia pozbyliśmy się bez mrugnięcia okiem. Jeśli nic się nie zmieni, to Oberka powinniśmy pożegnać.

Gdzie jest Groszek?
20-02-2011 23:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #59
Re: Gabriel Obertan
A ja bym stał z nahajką przy linii i lał go po plecach, może wtedy by zaczął grać. A wg mnie grać umie, tylko albo mu się mało chce, albo go zżera trema.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
21-02-2011 06:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #60
Re: Gabriel Obertan
Pomysł dobry ale Giggs coś ostatnio wspominał, że piłkarze są teraz delikatniejsi i nawet Ferguson to zauważył dlatego stosuje mniej "suszarki", więc takie coś zdecydowanie odpada Wink Zresztą jeśli któryś z powodów, które podałeś jest prawdziwy to i tak nic się nie zrobi i chyba sprzedaż byłaby najlepsza. Chociaż to tłumaczenie, że mu się nie chce jakoś do mnie nie trafia- jak komuś kto jest w takiej drużynie może nie chcieć się grać, przebić się do pierwszego składu itp. :shock:
21-02-2011 10:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości