Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 2009/2010
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #286
Re: Premier League 2009/2010
Niby Arsenal zagrał dobrze, ale nie ma odzwierciedlenia tego w wyniku. Tam po prostu nie ma człowieka, który mógłby kończyć te akcje i jeśli Fabregas czegoś nie ustrzeli to wygląda to tak, jak wyglądało wczoraj. Mieli dwie 100% sytuacje, to najpierw Arszawin strzelił prosto w bramkarza, a potem Nasriemu zachciało się bawić w Zidane'a. Zachowanie Clichy'ego lepiej pozostawić bez komentarza. Chelsea zagrała dobrze, nie oszałamiająco, ale wykorzystali, co mieli i zasłużenie wygrali.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
08-02-2010 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #287
Re: Premier League 2009/2010
Ale odjebali z terminarzem. Jutro nic ciekawego, a w środę trzy naprawdę warte obejrzenia mecze: Aston Villa - United, Arsenal - Liverpool, Everton - Chelsea. Nie można było dać chociaż jednego meczu z tych we wtorek? :?

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
08-02-2010 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #288
Re: Premier League 2009/2010
Ale co odjebali, to chyba komputer losuje?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
08-02-2010 17:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #289
Re: Premier League 2009/2010
Przecież na kosmetyczne zmiany ma wpływ telewizja, więc z tych trzech spotkań nasz mecz z Villą faktycznie mógłby być przesunięty na wtorek. Mecz Arsenalu czy Chelsea, niekoniecznie, bo oni grali w niedzielę.


Fan United od 1992 roku
08-02-2010 17:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #290
Re: Premier League 2009/2010
sport.pl napisał(a):Obrońca reprezentacji Anglii i Chelsea Londyn Ashley Cole złamał lewą kostkę u nogi. Jeden z najlepszych angielskich piłkarzy wróci do gry dopiero za trzy miesiące.

Więcej tu:
http://www.sport.pl/pilka/1,65080,75523 ... _trzy.html

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
11-02-2010 19:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #291
Re: Premier League 2009/2010
Koniec sezonu dla Fellainiego:

Cytat:Marouane Fellaini może już powoli myśleć o przyszłym sezonie. David Moyes potwierdził, że Belg będzie musiał poddać się operacji kontuzjowanej kostki i w tym sezonie na boisku już go nie zobaczymy.

Fellaini doznał urazu podczas Derby Merseyside, gdy po faulu na nim z boiska wyleciał Sotirios Kyrgiakos. Marouane nie zagra przez około 6 miesięcy, więc w najlepszym wypadku wróci na start rozgrywek 2010/11. Luty staje się powoli czarnym miesiącem jeśli chodzi o kontuzje dla Evertonu, w ubiegłym roku to właśnie w lutym na 12 miesięcy wypadli Mikel Arteta i Victor Anichebe.

Coś pecha mają do tego lutego Toffiki. Szkoda zawodnika, bo jest bardzo dobrym grajkiem, którego chętnie bym widział w naszym zespole. Trzymaj się Marouane.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
16-02-2010 23:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #292
Re: Premier League 2009/2010
Kiedy nasi ulubieńcy toczyli zacięty bój z Milanem w lidze odbyło się jedno zaległe spotkanie, Stoke podejmowało u siebie City, mecz zakończył się remisem 1:1

Emocje zaczęły się po przerwie, w 53. wylatuje gracz gospodarzy, ale to oni otwierają wynik spotkania i bronią się dzielnie aż do 85.minuty, kiedy to wyrównał Barry. Sędzia doliczył całkiem sporo, a w jednej z ostatnich akcji Stoke wywalczyło aut na wysokości pola karnego, wrzut Delapa i Ryan Shawcross trafia do siatki, jednak sędzia niesłusznie dopatrzył się faulu byłego gracza United na Given'ie.
17-02-2010 19:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #293
Re: Premier League 2009/2010
Vieira zaznaczył swój powrót do EPL chamskim zagraniem za które dostał zawieszenie na 3 mecze. Zawodnik postanowił się odwołać od tej decyzji FA, ale znając życie skończy się to kolejnym meczem zawieszenia.

[Obrazek: a095b62ba601cdf2e9b5ff3d0e9c8069_vierakick.gif]

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
17-02-2010 19:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #294
Re: Premier League 2009/2010
Osz, srogie. Mam nadzieję, że FA zwiększy mu karę, bo to przecież kop w jaja.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
17-02-2010 20:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #295
Re: Premier League 2009/2010
Nie dość, że wywalił się jak panienka to jeszcze gościa w jaja uderzył. Kozak.
Jeśli złożył odwołanie to jestem pewien, że odpocznie sobie nie 3 a 4 mecze.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
17-02-2010 20:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
axid Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #296
Re: Premier League 2009/2010
rzeczywiście, cała sytuacja żenująca. widać, że wszystkim udziela się "duch" city.
jak na razie prawie wszyscy przechodzący tam piłkarze stają się z miejsca chamami...
też mam nadzieję, że odpocznie sobie od piłki na dłużej.
17-02-2010 23:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #297
Re: Premier League 2009/2010
Cytat:Władze Premier League ukarały Wolves grzywną w wysokości 25 tysięcy funtów brytyjskich za niewystawienie najsilniejszego składu w starciu z Czerwonymi Diabłami, co ich zdaniem było złamaniem punktu B13 regulaminu rozgrywek
:lol: :shock:
Dla mnie jest to kompromitacja władz. Myślałem, że mnie już nic nie zdziwi, a jednak. A sama wiadomość mnie mocno wkurzyła, bo nie lubię takich wymysłów. Nic mnie bardziej nie denerwuje niż szukanie dziury w całym. Gorzej, że taki regulamin obowiązuje w lidze, którą kocham. Kto się na takie pomysły zgodził przy starcie rozgrywek. Może po prostu trochę zapomniany to paragraf.
Fajnie by było, żeby wilki się utrzymały przed ostatnią kolejką i w ostatniej wystawiły rezerwy, komunikując wszem i wobec, że robią to specjalnie, bo chcą, żeby takie, a nie inne były wyniki w sezonie. Dla zasady


Fan United od 1992 roku
19-02-2010 12:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #298
Re: Premier League 2009/2010
Generalnie to cała ta sytuacja jest śmiechu warta. Z tego co się orientuje, w przepisach jest nakaz grania "najsilniejszym składem". Problem w tym, że nikt, poza samym trenerem, nie powinien mieć prawa do określania tego, jak wygląda najsilniejszy skład W DANYM MOMENCIE.

Sytuacja z Wolves miała miejsce w okresie, kiedy grano mecz co 3 dni. Po nas, Wilki grały z Burnley, czyli potencjalnym rywalem o utrzymanie. Wcześniej zagrali również ciężki mecz, stąd - słuszna wg mnie - decyzja trenera o oszczędzaniu kluczowych zawodników na mecz, który może mieć kolosalne znaczenie w perspektywie potencjalnego utrzymania się w lidze. Gdyby wystawił ten sam skład co 3-4 dni wcześniej, panowie mogliby nie dać rady pod względem kondycyjnym i dodatkowo postawić drużynę na straconej pozycji za kolejne 3 dni w meczu z Burnley.

Zresztą, tutaj wpis, który doskonale ilustruje kretynizm całego wydarzenia i wybiórcze traktowanie "problemu" przez "obiektywną" FA:

http://therepublikofmancunia.com/sticki ... -decision/
19-02-2010 13:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #299
Re: Premier League 2009/2010
Ja uważam, że nawet nie ma sensu się tłumaczyć dlaczego trener wystawił taki, a nie inny skład, tym bardziej usprawiedliwiać.
Piłkarze byli uprawnieni do gry i nie może być tak, że ktokolwiek za zielonym stolikiem decyduje o tym, kto jest piłkarzem lepszym, a kto gorszym. Czy oni tam mają skille jak w FM'ie i liczą jakąś średnią poniżej której nie można zejść? Ciekawe czy każdy klub dostaje przed sezonem minimum... <ściana>


Fan United od 1992 roku
19-02-2010 14:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #300
Re: Premier League 2009/2010
Kiedy na koniec zeszłego sezonu przed meczem United z Hull wspominano o tej zasadzie to nie brałem tego na poważnie, bo czemu władze ligi mają narzucać menadżerowi grę takim, a nie innym składem?

Nierzadko zdarza się, że w Anglii trzeba w ciągu tygodnia rozegrać 3 spotkania i oczywiste jest to, że niektórych graczy trenerzy wolą oszczędzić na ważniejsze mecze.
19-02-2010 14:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości