Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 2009/2010
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #331
Re: Premier League 2009/2010
Chudy napisał(a):Zhirkov nie jest nominalnym obrońcą, może dlatego sobie średnio radzi..

O ile sobie dobrze przypominam to na EURO 08 grał na lewej obronie. W CSKA (przynajmniej w CL) również grał jako defensor, ofensywnie usposobiony, ale defensor. Tak więc to nie może być powód jego słabszej dyspozycji.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
24-03-2010 15:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #332
Re: Premier League 2009/2010
Grał na lewej obronie, ale został kupiony z myślą o wzmocnieniu drugiej linii jako drugi skrzydłowy. A co do Riery to słyszałem jednak, że ma iść do Villareal ( tak bynajmniej twierdzą eksperci C+).
Wracając do Chelsea to londyńczycy zmietli dzisiaj Portsmouth wygrywając 0:4, co zresztą było przewidywane już przed spotkaniem, bacząc na sytuację boiskową ( ostatnie miejsce) oraz pozaboiskową Pompeys. Dwie bramki zdobyli Malouda i Giguś Drogba, który mocno depcze po piętach Wazzy w wyścigu o koronę króla strzelców. Na obecną chwilę obu snajperów dzielą 2 bramki na korzyść Anglika. Wydaje mi się, że sytuację rozstrzygną najbliższe miesiące. Drogbuś ma wizyty na Anfield, White Hart Lane, czy OT, gdzie o gola nie jest tak łatwo jak na Fratton. Wazza ma z kolei za zadanie pokonać golkiperów Boltonu, Stoke, Sunderlandu, czy Blackburn, co powinno ułatwić mu zadanie w zdobyciu korony króla strzelców i Złotego Buta, chyba , że Messi utrzyma taką formę jak w zeszłym tygodniu.

E: A jednak jebani jeszcze jedną wcisnęli - 0:5

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
24-03-2010 22:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #333
Re: Premier League 2009/2010
Niestety po kryzysie Chelsea nie ma już śladu. Po środowym zwycięstwie nad Portsmouth 5:0, Londyńczycy pokonali Aston Villę na Stamford Bridge aż 7:1. obie pokonane drużyny nie są w najwyższej formie, lecz zwycięstwa w takim stosunku mogą robić niezłe wrażenie.

Na pocieszenie Arsenal zremisował z Birmingham 1:1.
27-03-2010 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #334
Re: Premier League 2009/2010
Burnley - Manchester City 1:6

Wczoraj MC rozgromiło albo i zmiotło Burnley z boiska. Po 7 minutach było 3:0, po 19 4:0 a po 57 6:0 na pocieszenie Burnley strzeliło pięknego honorowego gola w samo okienko Tongue Przypominam, że derby z nimi gramy zaraz po meczu z Blackburn Rovers. Z tego co wczoraj zobaczyłem nie będzie łatwo...dawano nie widziałem MC w takiej formie. W tabeli wyprzedzają looserpool.

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
04-04-2010 07:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #335
Re: Premier League 2010/2011
Newcastle już są z powrotem w najwyższej klasie rozgrywkowej. I bardzo dobrze.
Może się jeszcze uda awansować Nottingham.


Fan United od 1992 roku
06-04-2010 06:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #336
Re: Premier League 2009/2010
Cytat:Budzący spore kontrowersje, sędzia Mike Dean został relegowany z Premier League
(...)
Simon Beck, sędzia liniowy, który nie dopatrzył się pozycji spalonej Didiera Drogby, podzielił los Deana i będzie jego asystentem w meczu Bristol City - Swansea.

Szkoda, że nie podjęto tej decyzji tydzień temu :roll:
07-04-2010 17:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #337
Re: Premier League 2009/2010
oby zostali tam na wieki.
07-04-2010 17:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #338
Re: Premier League 2009/2010
Genialny mecz (przynajmniej w drugiej połowie, bo tylko tą oglądałem) Tottenhamu z Arsenalem :shock: Co prawda, można było się spodziewać dobrego widowiska, ale Koguty grały naprawde świetny futbol.Chociaż można sie doczepić, że Arsenal na to pozwolił, ale szybkośc akcji gospodarzy porażała :shock: Mam nadzieje, że nie zagrają tak na OT.I jeszcze kilka słów o dwóch zawodnikach.
Po pierwsze Gomes.To co robił w bramce w drugiej połowie to jest niepojęte.Wyjmował takie strzały, że rece same składały sie do oklasków, refleks to chłopak ma.Nawiasem mówiąc Almunia znowu zaliczył, moze nie klops, ale błąd, a jak na bramkarza w takim klubie to troche za dużo sie ich nazbierało w tym sezonie.
Dwa=Van Persie.Wenger porównywał go ostatnio do Messiego, Ronaldo i Rooneya.Wydaje mi się jednak, że to nie ta klasa, ale różnice na boisku bez wątpienia robi.Bardzo chciałbym zobaczyć go na OT, ale to raczej niemożliwe :/

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
15-04-2010 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #339
Re: Premier League 2009/2010
Dla odmiany ja widziałem tylko pierwszą połowę, której ozdobą była piękna bramka Rose'a. Do przerwy równie dobrze mogło być 2-0 albo 1-1, ale Tottenham uważnie bronił i w pewnym momenie byli nastawieni jedynie na kontry.

Ponadto miło się słuchało buczenia kibiców, kiedy do piłki dochodził Campbell i to go chyba trochę speszyło, choć był blisko trafienia do bramki już na samym początku. Na 2 tygodnie wypadł Vermallen i Wenger po meczu oznajmił, że nie dla nich w tym roku mistrz.

Oby Tottenham był w stanie powtórzyć taki wyczyn w sobotę i urwał punkty Chelsea.
15-04-2010 16:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #340
Re: Premier League 2009/2010
Tottenham

Pomogli nam, pomogli sobie, co również jest nam na rękę.

W ciągu 4 dni rozegrali dwa hardkorowe mecze i oba wygrali. Tym razem z Chelsea.

Bale znowu błysnął, jechał z Ferreirą, jak z gnojem po polu, strzelił gola. Tak właściwie to nie można się przyczepić do któregokolwiek z zawodników Kogutów. No, ale jeśli już, to do Kaboula, który miał kilka słabszych momentów. Natomiast jeśli idzie o gości, to Anelka chyba wziął już sobie urlop, Deco odpoczął w drugiej połowie, a Cole po dobrym wejściu z Boltonem, nie pokazał zupełnie nic, co mogłoby mu zapewnić nowy kontrakt. I oczywiście Ferreira także na minusie.

Czas na obiektywne oko. Czerwonej być nie powinno, a co do karnego, to mam wątpliwości.
17-04-2010 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #341
Re: Premier League 2009/2010
Imho czerwo powinno być jak najbardziej. Terry jeśli w ogóle musnął piłkę to niezauważalnie, sędzia nie miał prawa podjąć innej decyzji. Zresztą imho czerwo należało mu się już za pierwszy faul.

Co do karnego to też mam wątpliwości.

Szkoda, że w 2 połowie Totki tak seryjnie marnowały okazje bo spokojnie mogło się skończyć 4/5-1 (a może nawet 4/5-0 bo przy 3-0 Chelsea pewnie by tak nie cisnęła). To co odwalił Pawluczenko woła o pomstę do nieba. Przecież gdyby podał to drugi gracz Tottenhamu (nie pamiętam kto tam stał) by miałprzed sobą jedynie pusta bramkę).

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
17-04-2010 20:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #342
Re: Premier League 2009/2010
fidain napisał(a):Imho czerwo powinno być jak najbardziej. Terry jeśli w ogóle musnął piłkę to niezauważalnie, sędzia nie miał prawa podjąć innej decyzji.
Mie się zdawało, przynajmniej taki obrazek zapamiętałem, że Terry wykonał ostry, ale czysty wślizg. Najpierw wybił piłkę, a potem Bale natknął się na nogi stopera Chelsea i upadł na murawę.

Ale mogę się mylić :roll:
17-04-2010 20:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #343
Re: Premier League 2009/2010
fidain napisał(a):Szkoda, że w 2 połowie Totki tak seryjnie marnowały okazje bo spokojnie mogło się skończyć 4/5-1 (a może nawet 4/5-0 bo przy 3-0 Chelsea pewnie by tak nie cisnęła). To co odwalił Pawluczenko woła o pomstę do nieba. Przecież gdyby podał to drugi gracz Tottenhamu (nie pamiętam kto tam stał) by miałprzed sobą jedynie pusta bramkę).

Nie wspomnę o tej sytuacji "sam na sam" na samym początku drugiej połowy gdzie Defoe mógł definitywnie rozwiać nadzieje Smerfów, a tak to niepotrzebna nerwówka w końcówce była.

Cały zespół Tottenhamu spisał się świetnie. Wyróżniał się Bale, Modrić i Dawson, zaś irytował mnie strasznie Pavlyuchenko, który kilka razy zagrał zbyt samolubnie.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
17-04-2010 23:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #344
Re: Premier League 2009/2010
Kwas napisał(a):
fidain napisał(a):Imho czerwo powinno być jak najbardziej. Terry jeśli w ogóle musnął piłkę to niezauważalnie, sędzia nie miał prawa podjąć innej decyzji.
Mie się zdawało, przynajmniej taki obrazek zapamiętałem, że Terry wykonał ostry, ale czysty wślizg. Najpierw wybił piłkę, a potem Bale natknął się na nogi stopera Chelsea i upadł na murawę.

Ale mogę się mylić :roll:

http://www.soccerblog.com/2010/04/video ... m-high.htm

6:55 - jak dla mnie absolutnie zasłużone żółtko.

Karnego faktycznie w tej sytuacji nie powinno być ale powinien być wcześniej za faul na Bale'u (też jest na tej kompilacji) imho więc wyszło na jedno.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
18-04-2010 14:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #345
Re: Premier League 2009/2010
Ale jaja. W meczu Wigan vs. Arsenal goście do 80 minuty prowadzili pewnie, 2:0, po bramkach Wallcotta i byłego Diabła Silvestrea. Wtedy bramkę kontaktową strzelił Watson. Osiem minut później po błędzie Fabiańskiego, gola zdobył Bramble. W doliczonym czasie gości dobił N'Zogbia, pokonując bramkarza Londyńczyków, tym samym ustalając wynik spotkania na 3:2.

Teraz Arsenal ma 5 punktów straty do United i 6 do Chelsea, więc raczej już się nie będą liczyli w walce o mistrza, bo do końca sezonu pozostały już tylko 3 kolejki.
18-04-2010 17:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości