Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 2009/2010
grzesiek32p Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #376
Re: Premier League 2009/2010
M4nCh napisał(a):Jak widzicie mecz Liv-Smerfy ? Wkońcu wczoraj loosers odpadli więc teraz muszą walczyć. Nasze szanse wzrosły.

No wlasnie nie musza walczyc Sad Na 4 miejce szanse maja tylko matematyczne a prawo gry w LE daje im nawet 7 miejsce.

37 kolejka:
City - AV
Tott - Bolton

38 kolejka:
AV - Blackburn
Burley - Tott
WH - City

Jeszcze jest mecz zalegly:
City - Tott

Nawet jezeli liverpool wygra oba mecze to bardzo prawdopodobne ze City i Tottenham i tak znajda sie przed nimi, a jest jeszcze AV. LFC o 7 miejsce raczej martwic sie nie musza, nawet jak Everton wygra oba swoje mecze to LFC wystarczy pkt w wyjazdowym meczu z Hull, ktore i tak juz spadlo z ligi.

Niestety ale nie wierze w LFC i mysle ze sie podloza, choc oficjalnie sie do tego nikt nie przyzna, bardziej licze na to ze Smerfy moga zlekcewazyc Wigan i byli koledzy Antka moga zalatwic nam tytul remisem na SB. Chelsea nie raz juz pokazywala ze brakuje im koncentracji w ostatnich minutach i licze ze tym razem tez tak bedzieBig Grin

Ach coz to bylby za piekny widok - puchar na SB, przygotowania do wielkiego swieta (przypomina sie srodowe Camp Nou) a tu nagle koncowe minuty spotkania i CFC traci gola dajacego Wigan remis - BEZCENNE Big Grin

Podsumowujac - w LFC nie wierze ale jak to mowia LEPIEJ SIE MILE ZASKOCZYC NIZ NIEMILE ROZCZAROWACBig Grin
01-05-2010 10:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #377
Re: Premier League 2009/2010
Oj nie wierzyłbym w takie teorie spiskowe. Zawodnicy w LFC to mimo wszystko profesjonaliści i siódme miejsce będzie dla nich kompromitacją. Gucio ich będzie obchodzić liga dla MU czy CFC. Z Chelsea też się nie kochają namiętnie. Rafa tym bardziej, jeszcze nie sfiksował aż tak, by podkładać się w takim spotkaniu.

Niesnaski międzyklubowe są bardziej dla kibiców. Kluby grają o grubą kasę, która Liverpoolczykom jest potrzebna jak powietrze.

Większym niebezpieczeństwem raczej będzie to, że niebiescy najzwyczajniej w świecie okażą się lepsi na boisku. Ja tam po cichutku liczę na magię Anfield.

P.S.
Jakim cudem można z siódmego miejsca znaleźć się w LE? Intertoto, czy jak to tam teraz się zwie?

grzesiek32p:
Piszesz, że lepiej się mile zaskoczyć niż rozczarować, a liczysz na kosmiczny wynik z Wigan zamiast bardziej realnego z Liverpoolem?

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
01-05-2010 23:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #378
Re: Premier League 2009/2010
Breakthru napisał(a):Jakim cudem można z siódmego miejsca znaleźć się w LE? Intertoto, czy jak to tam teraz się zwie?
Zamiast Portsmouth mają grać w LE.


Fan United od 1992 roku
02-05-2010 06:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
atenats Offline
Member
***

Liczba postów: 102
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #379
Re: Premier League 2009/2010
Zawsze coś takiego się Liverpoolowi przydarza Big Grin Jak wygrali LM w 2005 to według przepisów nie mogli wystartować w następnej edycji, bo nie zajeli 4 miejsca. W takim razie FIFA dała im grę na licencji walijskiej. W tym roku zamiast walczyć po męsku o miejsce dające promocję do LE to ci pojadą na licencji Portsmouth, która nie może wziąć w tej Lidze udziału! Cyrk panowie.

"Nie należy mylić prawdy z opinią większości. "
02-05-2010 08:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
M4nCh Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #380
Re: Premier League 2009/2010
Dziś się wszystko okarze. Jeśli my wyrgamy a na AR będzie remis to naprawdę jest genialnie. REMIS nam wystarczy Wink
02-05-2010 09:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
grzesiek32p Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #381
Re: Premier League 2009/2010
Breakthru - WIgan pokonalo CFC u siebie, pokazali sie z dobrej storny z Arsenalm, a Chelsea juz 2 lata temu pokazala ze nie potrafi utrzymac koncentracji do konca tracac gola na SB z boltonem w ostatniej minucie. MU wtedy wygralo swoj mecz ale gdybysmy nie pokonali Wigan na wyjezdzie to CFC mogla zgarnac mistrzostwo (mecze byly rozgrywane o tej samej godzinie wiec musieli grac do konca) Licze na wlasnie taka "zgubną" pewnosc siebie CFC. Do konca zostaly 2 mecze wiec jesli nie wierze w liverpool MUSZE wierzyc w Wigan - innej opcji po prostu nie mam

A co do "mile zakoczyc...." to odnosi sie tylko do ewentualnego wyniku meczu LFC - CFC. Marzy mi sie remis ale nie bardzo w to wierze
02-05-2010 10:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #382
Re: Premier League 2009/2010
No to pozostaje nam już tylko Wigan, które gra na wyjeździe więc o ile nie zdarzy się cud to 19 tytuł odpływa. Braku koncentracji u niebieskich się nie spodziewam, bo to przecież decydujący moment dla całego sezonu.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
02-05-2010 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #383
Re: Premier League 2009/2010
Chelsea nie spierdoli tak komfortowej sytuacji, zejdzmy na ziemię. Looserpool dzisiejszym meczem pokazał obraz całego sezonu, grali jak pizdy. Asysta Gerrarda, palce lizać. Pajac jebany. Jak mówi przysłowie - umiesz liczyć, licz na siebie. Zajebaliśmy sami, trudno. Pozostaje jeszcze ostatnia kolejka ale emocje u mnie opadły praktycznie do zera.
02-05-2010 18:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #384
Re: Premier League 2009/2010
grzesiek32p napisał(a):Breakthru - WIgan pokonalo CFC u siebie, pokazali sie z dobrej storny z Arsenalm
Właśnie - u siebie. Nie odbieram szans Wigan, ale nie ma co podwyższać szans gości na zwycięstwo przypominając, że ograli oni Kanonierów, którzy przecież zanotowali wtedy frajerską końcówkę.

grzesiek32p napisał(a):a Chelsea juz 2 lata temu pokazala ze nie potrafi utrzymac koncentracji do konca tracac gola na SB z boltonem w ostatniej minucie.
Chelsea straciła bramkę, gdy Giggsy strzelił na 2-0, także pewnie uszło z nich powietrze.

Liczyłem na pomoc liverpoolu i skończyło się tylko na ślepej wierze w drużynę, która nie potrafi sklecić jednej dobrej akcji. Ale jak tą ofensywę ma tworzyć ktoś tak panujący nad piłką jak Aquilani, to na co ja do cholery liczyłem ?

Już jak zobaczyłem linię obrony to mnie zmuliło...

Nie będę przelewał swoich myśli, żalów co do tego meczu, bo mi się już nie chce.
02-05-2010 18:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #385
Re: Premier League 2009/2010
zajebał sędzia, który zaliczył bramkę Drogby w ostatnim naszym bezpośrednim starciu... Jeśli ten na górze istnieje to niech wprowadzi sprawiedliwość i da nam remis na SB.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
02-05-2010 18:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #386
Re: Premier League 2009/2010
Przecież Wigan tam pojedzie na wycieczkę, utrzymanie pewne, to już widzę, jak będą umierać na boisku kosztem choćby remisu. Będzie pogrom.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
02-05-2010 18:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #387
Re: Premier League 2009/2010
matys napisał(a):Przecież Wigan tam pojedzie na wycieczkę, utrzymanie pewne, to już widzę, jak będą umierać na boisku kosztem choćby remisu. Będzie pogrom.
Pozostaje wierzyć, że Valencia był w Wigan lubiany i piłkarze z Atletic będą chcieli sprawić Antosiowi przyjemną niespodziankę Big Grin
02-05-2010 19:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #388
Re: Premier League 2009/2010
Trzeba cały sezon grać równo i nie oglądać sie na innych, później dochodzi do chorendalnej sytuacji kiedy trzyma się kciuki za Loosersów <ściana>
Generalnie ten sezon nie był taki zły, odeszło dwóch ofensywnie usposobionych graczy z czego jeden zaliczany jest do graczy wybitnych, brak znaczących wzmocnień, niestety kolejny raz uzależnienie się od jednego zawodnika, który w najmniej odpowiednim momencie złapał kontuzje. Nie ma zatem co popadać w manie wszechzajebistości jak to sie ma w przypadku kibiców bracelony, i tak przez ostatnie lata drużyna osiągnęła naprawde wiele, tym razem kończy się na 2 miejscu i pucharze CC, szkoda jest tylko tego podwójnego rekordu, który mogliśmy osiągnąć kończąc pięknie pierwszą dekadę XXI wieku

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
02-05-2010 19:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #389
Re: Premier League 2009/2010
maju napisał(a):zajebał sędzia, który zaliczył bramkę Drogby w ostatnim naszym bezpośrednim starciu... Jeśli ten na górze istnieje to niech wprowadzi sprawiedliwość i da nam remis na SB.

Ta, to napewno jest decydującym czynnikiem przez który przegramy tytuł(tzn.prawdopodobnie). Skończ z takimi mongolskimi teoriami, ten sam sędzia uznał bramkę Machedy, strzeloną ręką.
02-05-2010 22:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
atenats Offline
Member
***

Liczba postów: 102
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #390
Re: Premier League 2009/2010
Dobra, wyładowałem jakąś tam flustrację, zarazem zwracając uwagę koledze. Koniec tematu.

Po wczorajszej wygranej Chelsea doszedłem do wniosku, że musimy przegrać to mistrzostwo(nie mówię, że nie chcę 4. z rzędu!!!). Ferguson musi przejrzeć na oczy. Potrzebujemy nowej krwi, a zawodnikom typu Berbatov trzeba podziękować. No i oczywiście zastanowić się czy Welbeck, Diouf i inne superprzyszłegwiazdy są naprawdę takimi wielkimi talentami.

"Nie należy mylić prawdy z opinią większości. "
03-05-2010 08:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości