Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
United - stałe fragmenty gry
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #1
United - stałe fragmenty gry
Założyłem temat, żeby się dowiedzieć jakie jest wasze zdanie w kwestii piłkarzy, którzy będą wykonywać w nadchodzącym sezonie rzuty wolne dla United. Jak wiadomo przez kilka ostatnich lat panem i władcą tegoż podwórka był Cristiano Ronaldo. Nie był to moim zdaniem jakiś wybitny specjalista w tym fachu, ale szczerze mówiąc lepszych kandydatów nie było. A i Portugalczyk nieraz pokazał, że warto na niego stawiać. Kilka bramek w jego wykonaniu zapisze się do historii, a gol przeciwko Portsmouth był piłkarskim majstersztykiem.
Ale kto będzie to robił w tym sezonie. Z bliższej odległości na pewno potrafią uderzyć Owen Hargreaves- który jednak ma poważne problemy ze zdrowiem i Ryan Giggs.
Z dalsza? Tu chyba zaczną się eksperymenty.

Podobnie rzecz ma się z rzutami karnymi. Ja w tym elemencie stawiam na Michaela Carricka.

Jak uważacie?


Fan United od 1992 roku
16-07-2009 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #2
Re: Kto powinien wykonywać rzuty wolne i karne
Jeśli chodzi o karne, to ja sądzę, że będzie je wykonywał Rooney. A wolne, trudno powiedzieć, na pewno Giggs. Może Owen w którejś działce spróbuje sił?

sebos_krk napisał(a):gol przeciwko Portsmouth

Prosiłbym o wideo, tak międzyczasie Smile :oops:

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
16-07-2009 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Kto powinien wykonywać rzuty wolne i karne
W rzutach wolnych stawiam na łamliwego Hargo, później Giggsa którego wszystkie ostatnie próby szły ponad bramkę...
W karnych na Carricka, ewentualnie Andersona.
Poza tym Darron Gibson i Nani mają niezłego kopa, dlatego mogliby popróbować wolne, a nóż widelec by coś z tego wyszło Wink

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
16-07-2009 21:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Kto powinien wykonywać rzuty wolne i karne
Nie jest to facet z podstawowej jedenastki, więc etatowym wykonawcą nie będzie, ale potrafi huknąć z odległości - Anderson. Jednak tyleż ma on pięknych uderzeń na swoim koncie, co bocianich głów na ścianach w domu.

Karne to zdecydowanie Carrick.

Ale faktycznie - problem jest i to niemały. Z dalszej odległości można by też zaufać Rooney'owi, ale nie wiadomo jak to wyjdzie. JEdnak na moje to dziś nie ma lepszego z podstawowego składu do dalekich wolniaków...

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
16-07-2009 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #5
Re: Kto powinien wykonywać rzuty wolne i karne
Tomassen napisał(a):Prosiłbym o wideo, tak międzyczasie Smile :oops:
[flash=425,344]http://www.youtube.com/watch/v/E-DjTdND53o[/flash]


Fan United od 1992 roku
16-07-2009 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #6
Re: Kto powinien wykonywać rzuty wolne i karne
http://www.youtube.com/watch?v=dRHGQlIvPHs i tyle w tym temacie Wink

Natomiast jeśli Hargreaves zaleczy kontuzję, to dla mnie on. Ewentualnie Giggs, ale on raczej w tym sezonie sobie zbyt dużo nie pogra.

Co do karnych. Zobaczcie jak Hargreaves strzelił w finale LM z Chelsea. Jeśli strzelałby tak perfekcyjnie, to mamy kandydata. Poza tym myślę, że Rooney, ewentualnie Carrick.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
16-07-2009 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Kto powinien wykonywać rzuty wolne i karne
Ja też jestem za tym, żeby rzuty wolne bił Wayne. Szczególnie z dalszej odległości, bo z bliższych próbować może Giggs.

Jeśli chodzi o karne to Anderson/Carrick.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
16-07-2009 22:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
berba fan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Kto powinien wykonywać rzuty wolne i karne
karne? - Berbatow Big Grin nie, poważnie,przestrzelony przeciwko Evertonie był chyba pierwszy jaki przestrzelił w swoej zawodowej karierze, zresztą nie wyobrażam sobie w sytuacji gdyby został faulowany i sędzia daje karnego, ktoś inny miałby go wykonać :oops: A wolne też potrafi wykonywać (miał taki bardzo ładny gdy grał w Tottenhamie przeciwko West Ham)
16-07-2009 22:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #9
Re: Kto powinien wykonywać rzuty wolne i karne
dsw_MUszyna napisał(a):W karnych na Carricka, ewentualnie Andersona.
Tylko, że nie wiadomo jak będzie wyglądała sprawa z grą w pierwszej jedenastce Brazylijczyka. Jeśli już stawiać to na piłkarza, który ma niepodważalną pozycję w drużynie. A takim jest na pewno Carrick Wink

dsw_MUszyna napisał(a):Poza tym Darron Gibson i Nani mają niezłego kopa, dlatego mogliby popróbować wolne
Niech najpierw wywalczą miejsce w składzie, a na razie bardzo im do tego daleko.

Moim numerem jeden jest/byłby Hargreaves, ale kiedy on wróci? :? Najbardziej mi do tej roli pasuje, zarówno do uderzenia z wolnego jak i z wapna. Dysponuje nie tylko mocnym uderzeniem, ale nie jest pozbawiony także techniki uderzenia, co udowodnił bramkami z Fulham i Arsenalem.

Mówiliście też o Giggsie, ale kiedy ostatni raz zdobył on gola ze stałego fragmentu gry? Chyba w sierpniu 2003 roku z Boltonem, a przeciec próbował potem wiele razy.
16-07-2009 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #10
Re: Kto powinien wykonywać rzuty wolne i karne
Richard napisał(a):Mówiliście też o Giggsie, ale kiedy ostatni raz zdobył on gola ze stałego fragmentu gry? Chyba w sierpniu 2003 roku z Boltonem, a przeciec próbował potem wiele razy.

Ja pamiętam bramkę z Lille w lidze mistrzów. Z tym, że to byl trochę oszukany gol Big Grin

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
16-07-2009 22:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #11
Re: Kto powinien wykonywać rzuty wolne i karne
Pewnie oryginalny nie będę, bo z bliższych odległości widzi mi się OH, bądź Rooney. Za to z dalszych... Ja tu nie widzę nikogo, kto mógłby z dalszej odległości choćby sprawić trudności bramkarzowi. Dalekie wolne, powinniśmy zagrywać w pole karne na Vidica Smile

Jeśli chodzi o karne to - jeśli przebije się do podstawowego składu - widziałbym Andersona. Jeśli nie on, to nie wiem, może Rooney.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
17-07-2009 07:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #12
Re: Kto powinien wykonywać rzuty wolne i karne
berba fan napisał(a):karne? - Berbatow Big Grin nie, poważnie,przestrzelony przeciwko Evertonie był chyba pierwszy jaki przestrzelił w swoej zawodowej karierze, zresztą nie wyobrażam sobie w sytuacji gdyby został faulowany i sędzia daje karnego, ktoś inny miałby go wykonać :oops: A wolne też potrafi wykonywać (miał taki bardzo ładny gdy grał w Tottenhamie przeciwko West Ham)

Hmm, patrząc na Twój nick, to chyba innego kandydata być nie mogło..

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
17-07-2009 08:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
berba fan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Kto powinien wykonywać rzuty wolne i karne
Tomassen napisał(a):Hmm, patrząc na Twój nick, to chyba innego kandydata być nie mogło..
Ale się nie zgadzasz z tym co napisałem, czy po prosto próbowałeś być ironiczny :geek:
17-07-2009 09:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #14
Re: Kto powinien wykonywać rzuty wolne i karne
Ja, podobnie jak większość z was, chciałbym Hargreavesa. Niestety - Hargo zbyt często odnosi kontuzje, i trzeba sobie jasno powiedzieć - to nie jest odpowiedni kandydat. Jest Giggs, którego kariera niestety zbliża się do końca, Rooney (pamiętacie gola z Fenerbahce?), Scholes, tyle, że on nie gra zbyt często w pierwszej jedenastce, no i może Anderson...

A karne? Tutaj, podobnie jak w przypadku wolnych, jest Hargreaves. No, ale Hargo łamliwy jest, więc trzeba poszukać rezerwowego wykonawcę. Rooney ma psychikę prawdziwego diabła, więc nie powinien nawalić, Carrick jest zawsze opanowany, co też pomaga. I Anderson z mocnym uderzeniem, ale tutaj na przeszkodzie stoi nieregularna gra w pierwszym składzie.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
17-07-2009 10:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #15
Re: Kto powinien wykonywać rzuty wolne i karne
Kandydatura Berbatowa, ktora zostala tu przytoczona jest pod jednym względem na pewno idealna- nikt w całej lidze nie ma takiego spokoju jak on Smile


Fan United od 1992 roku
17-07-2009 11:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości