Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Phil Jones
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #76
RE: Phil Jones
Coś te wirusy sobie upodobały United. Najpierw Fletcher, teraz Jones. Przypadek? Wątpię.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
05-02-2013 16:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #77
RE: Phil Jones
mat.ka napisał(a):Coś te wirusy sobie upodobały United. Najpierw Fletcher, teraz Jones. Przypadek? Wątpię.

Znaczy, że o co chodzi, wietrzysz spisek? Big Grin Ktoś specjalnie go zaraził?

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-02-2013 08:46 przez Silvan.)
06-02-2013 08:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #78
RE: Phil Jones
Spiseg! To jest, proszę państwa, klątwa!

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
06-02-2013 12:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #79
RE: Phil Jones
Fenomenalny zawodnik. W tym sezonie nie ważne na jakiej gra pozycji, bo na każdej spisuje się rewelacyjnie. Coraz bardziej podoba mi się wizja Phila pomocnika. Jones jest jeszcze młody, niech pracuje dużo z Carrickiem. Gdyby udało nam się go nauczyć choć trochę rozgrywać, to mielibyśmy kapitalnego zawodnika w środku pola.
Ogromnie jestem ciekaw jaką rolę w przyszłości będzie pełnił Anglik. Pewny jestem, że niezależnie od tego, gdzie będzie grał, to będzie kluczowym elementem zespołu. Jestem pod wrażeniem jego determinacji i zadziorności. On ma dopiero 21 lat (no za parę dni będzie miał), a nie patyczkował się bądź co bądź jednym z dwóch najlepszych zawodników na świecie. Dla mnie to idealny materiał na kapitana.



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-02-2013 16:48 przez Foster.)
14-02-2013 16:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #80
RE: Phil Jones
Najlepsze jest to, że wczoraj bardzo CZYSTO odbierał piłki, gra bardzo mądrze, nie fauluje w głupi sposób i jest baardzo szybki i do tego wysoki. Myślę, że środek pola to obowiązek od biedy stoper, natomiast rzucanie go na prawą obronę nie powinno mieć miejsca.
14-02-2013 16:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #81
RE: Phil Jones
Może późno bo późno, ale tylko ja zobaczyłem w nim wczoraj tego wybieganego murzyna do środka pola o którego prosi chyba całe Redcafe?

Niesamowity jest i nawet nie mówię tu tylko o umiejętnościach, choć i te ogromne, ale przede wszystkim o mentalności! Żelazne jaja ma, wypluwa flaki na boisku, niewiarygodny zadziora. Dla mnie też przyszły kapitan. Oby jak najszybciej wyrobił sobie silną pozycję wśród kolegów, bo IMO w przyszłości ten gość będzie ustawiał wszystkich dookoła.

Pozostaje jeszcze przy nim kwestia pozycji. Tak jak długo za chuja nie mogłem wymyślić, co z tym gościem zrobić, tak dziś mi się wydaje, że wiem. IMO powinien być nominalnym środkowym obrońcą, a w meczach takich jak ten z Realem robić za zabijakę, plastra w środku pola. Czemu tak? Długo biłem się z myślami, że to będzie ten wybiegany murzyn w środku pola, który też co nieco będzie umiał do przodu, może nie tyle co Carrick ale sporo (nawet ten post tak zacząłem Wink ), ale nie ukrywajmy Phil ma duże braki w technice użytkowej, w operowaniu piłką, w wyprowadzaniu jej. I o ile wyprowadzanie piłki i kontrolowanie tempa gry można się w miarę prosto nauczyć, to nie jestem pewien, czy tą technikę jest w stanie nadrobić. Z drugiej strony gość zaskakuje z każdym miesiącem i na pewno nie zamierzam na nim stawiać krzyżyka jeśli chodzi o grę w środku pola, ale IMO tak to wygląda na tą chwilę Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
14-02-2013 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #82
RE: Phil Jones
Czyli coś jak Pepe w Realu? Smile A z tym kapitanem nie przesadzajmy, proszę.
14-02-2013 22:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #83
RE: Phil Jones
Ok... przekonywania się do statystyk ciąg dalszy. Dopiero teraz zauważyłem, Phil Jones został młodym graczem miesiąca października według serwisu squawka.com. Miał 100% (!) skuteczność w próbach odbioru piłki ("tackle" nie wiem czy dobrze tłumaczę), jego głównymi rywalami do wyróżnienia byli Januzaj i Lukaku. Jones miał też w październiku skuteczność podań na poziomie 92%. Oczywiście w poprzednim miesiącu Jones grał na środku obrony, gdzie jak widać czuje się najlepiej. Oby grał w tym sezonie jak najwięcej właśnie na środku obrony.

http://squawka.com/news/2013/10/31/squaw...3103130837

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2013 10:08 przez Silvan.)
05-11-2013 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #84
RE: Phil Jones
http://m.lep.co.uk/news/phil-was-kicking...-1-6455739

Fajna rzecz, polecam poczytać dla samej przyjemności.
22-04-2014 17:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #85
RE: Phil Jones
Cytat:Jones is the best U23 CB in the top five European leagues this season, according to CIES Football Observatory. Ahead of Varane & Marquinhos.

A tak nawiasem, to jestem w niemałym szoku, bowiem byłem przekonany, że Jones ma już 25/26 lat ;o nie wiem co mi się ubzdurało...



Mój Blog: Pod presją czasu
05-05-2015 14:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #86
RE: Phil Jones
jest jakiś dłuższy artykuł o tym?

Chociaż kto to pisał widać że się nie zna, Jones jest dobry ale nie aż tak dobry, bez jaj. Jest kilka lepszych i to nie tylko Varane i Marquinhos
Widzę że w tym rankingu Michael Keane wyprzedził Laporte czy Mustafiego. jaja
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-05-2015 16:26 przez samcro.)
05-05-2015 14:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #87
RE: Phil Jones
Jak to bodaj 92 rocznik jest Smile
Pamiętam bo to pierwszy z tych piłkarzy, którzy młodsi ode mnie są a wchodzili do drużyny.
05-05-2015 14:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości