Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mame Biram Diouf
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Mame Biram Diouf
[Obrazek: Mame-Biram-Diouf-Manchester-United-Profile_2655223.jpg]

32. MAME BIRAM DIOUF

Data urodzenia: 16 Grudzień 1987
Miejsce urodzenia: Dakar, Senegal
Narodowość: Senegalczyk
Pozycja: Napastnik
Wzrost: 185 cm

Poprzedni klub: Molde FK
Debiut w MU: 9 Styczeń 2010 v Birmingham (A)

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
17-07-2009 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #2
Re: Mame Biram Diouf
Campbell >>> jakikolwiek napastnik z ligi norweskiej

Kto rozumie ostatnie decyzje Fergusona musi mieć łeb jak Tesco Wink

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
17-07-2009 12:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Mame Biram Diouf
W życiu jego gry nie widziałeś, a już stwierdzasz, że Campbell jest lepszy. Fajnie. 8-)
17-07-2009 12:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #4
Re: Mame Biram Diouf
Ja na pewno nie mam łba jak Tesco... Kompletnie ostatnio nie rozumiem decyzji Fergusona. No okej, kupujemy starszego zawodnika (Owena), żeby nie blokować Welbeckowi i Machedzie drogi do pierwszego zespołu. W dodatku mamy jeszcze Manucho - który wobec tego transferu na pewno odejdzie - oraz Ljajicia, który niebawem ma do nas dołączyć.

No i w tym momencie pytam się, po kiego nam kolejny "dobrze zapowiadający się" napastnik? Nie wiem, to jakaś teraz taka moda jest. Jedno jest pewne, jeden z trójki Welbeck, Macheda, Diouf odpadnie z walki o regularną grę w pierwszym zespole i boję się, że to może być Welbeck. Jednak przyznaje, że jeszcze nic nie wiem o tym "nowym".

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
17-07-2009 13:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Mame Biram Diouf
Ferguson powiedział, że tego zawodnika obserwowaliśmy od dwóch lat i pewnie kupiłby go dopiero w zimowym okienku transferowym, ale "swoje oferty zaczęły przedstawiać inne kluby". Póki co Mame Biram nadal będzie grał w Molde FK, gdyż włodarze United zdecydowali się na wypożyczenie go do byłego klubu. Na Old Trafford zawita w styczniu 2010 roku.

IMO chłopak ma całkiem niezłą skuteczność - w 62 meczach zdobył 30 bramek. Nie kojarzę go i nigdy nie widziałem jak gra, ale musi mieć talent, skoro w ubiegłym roku interesował się nim m.in. Arsenal, Feynoord czy Red Bull Salzburg. Z kompilacji o nim można wywnioskować, iż dobrze gra głową, ale wiadomo, "na youtube każdy wygląda jak drugi Maradona". No i przypomnę, że z Molde FK przychodził do nas Ole Gunnar Solskjaer. Może Diouf będzie jego zastępcą? Czemu nie. Byleby nie okazał się drugim Manucho.

Senegalczyk rozegrał 18 meczów w kadrze U-20 i strzelił 5 goli. Nie musimy się martwić o numer, ponieważ w Molde występował z '32'. Wink Warto dodać, że całkiem niedawno zdobył hat-tricka w przeciągu pierwszych 9 minut meczu, a w 27. minucie dołożył 4 trafienie. Oto bramki z tego spotkania:

[flash=425,344]http://www.youtube.com/watch/v/knwLaO1YCn0[/flash]

A tu kompilacja, o której wcześniej wspominałem:

[flash=425,344]http://www.youtube.com/watch/v/C1gr6I5W1pM&feature=related[/flash]

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
17-07-2009 13:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #6
Re: Mame Biram Diouf
michal85 napisał(a):Campbell >>> jakikolwiek napastnik z ligi norweskiej

Np. Solskjaer, Larsson.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
18-07-2009 18:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #7
Re: Mame Biram Diouf
Wytłumacz mi proszę co ma Solskjaer, czy Larsson do obecnego kształtu ligi norweskiej? Chyba, że nie mówisz o zawodnikach, których mam na myśli Wink

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
18-07-2009 18:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Mame Biram Diouf
pomijając fakt że Larsson gra czy tam grał w Szwecji.
18-07-2009 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #9
Re: Mame Biram Diouf
michal85 napisał(a):Campbell >>> jakikolwiek napastnik z ligi norweskiej
A oglądasz ligę norweską ?

michal85 napisał(a):Kto rozumie ostatnie decyzje Fergusona musi mieć łeb jak Tesco Wink
Ja rozumiem.

Blog
18-07-2009 22:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Mame Biram Diouf
No to podziel się wiedzą z innymi.
18-07-2009 22:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Mame Biram Diouf
Wróg Arsenalu napisał(a):A oglądasz ligę norweską ?

A to trzeba oglądać, żeby napisać, że lepiej mieć solidnego zmiennika - Campbella, który jest już zadrapany w bojach w Championship i w Premier League niż Dioufa, który może być drugim Manucho?

Wróg Arsenalu napisał(a):Ja rozumiem.

A ja nie, wg mnie mógł już oszczędzić tego Dioufa, bo jednak mamy WELBECKA i MACHEDĘ. No chyba, że liczy na zysk ze sprzedaży byłego zawodnika Molde.
18-07-2009 22:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Mame Biram Diouf
To może Wy powiedzcie co jest w ruchach SAFa takie dziwne ? Że nie sprowadził wielkiej gwiazdy w miejsce Teveza czy Ronaldo ?

Cytat:A to trzeba oglądać, żeby napisać, że lepiej mieć solidnego zmiennika - Campbella, który jest już zadrapany w bojach w Championship i w Premier League niż Dioufa, który może być drugim Manucho?
Ale jeśli go nigdy nie widziałeś w akcji to skąd wiesz że to będzie drugi Manucho ? A może Rooney ? Z resztą michal85 napisał że każdy napastnik z Norwegii jest gorszy od Campbella co dla mnie wskazuje, że doskonale się orientuje w tamtejszym futbolu.

Miko napisał(a):A ja nie, wg mnie mógł już oszczędzić tego Dioufa, bo jednak mamy WELBECKA i MACHEDĘ. No chyba, że liczy na zysk ze sprzedaży byłego zawodnika Molde.
Przecież Diouf i tak do końca tego roku będzie grać w Molde. Jak przyjdzie w styczniu to prawdopodobnie będzie występować w rezerwach. Nie widzę więc nic dziwnego.

Blog
18-07-2009 22:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #13
Re: Mame Biram Diouf
Cytat:A oglądasz ligę norweską ?
Nie oglądam, bo nie ma na kogo popatrzeć. Ów Diouf nawet nie jest jakąś wielką gwiazdą tamtejszej ligi, która wiemy przecież, że stoi na żenującym poziomie. Dlatego też z dużą dozą prawdopodobieństwa mogę stwierdzić, że napastnik, który upokorzył Liverpool, strzelał bramki dla jednej z najlepszych młodzieżowych drużyn na Kontynencie, jest lepszy niż Senegalczyk z Molde. A na pewno wydaje się być lepszą inwestycją, szczególnie, że to nasz wychowanek i wystarczyło tylko dać mu szansę.

Cytat:To może Wy powiedzcie co jest w ruchach SAFa takie dziwne ? Że nie sprowadził wielkiej gwiazdy w miejsce Teveza czy Ronaldo ?
Nawet jak mieliśmy Ronaldo to była luka na jednym skrzydle. Straciliśmy Portugalczyka, a w zamian nie pozyskaliśmy żadnego pewnego zawodnika. Nasze skrzydła to obecnie jedna wielka niewiadoma. Dziwne to jest pewnie dla naszych przeciwników, a dla mnie martwiące.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
18-07-2009 23:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #14
Re: Mame Biram Diouf
michal85 napisał(a):Wytłumacz mi proszę co ma Solskjaer, czy Larsson do obecnego kształtu ligi norweskiej?

To było raczej moje czepialstwo po prostu, odnośnie Ole. Bo Larsson to rzeczywiście ze Szwecji, tu mój błąd.

EOT

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
18-07-2009 23:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #15
Re: Mame Biram Diouf
Zgadzam się z Michałem. Zaczynamy wyglądać trochę jak Arsenal - a jak im wyszła taka polityka wszyscy wiemy. Też lubię jak u nas rozwijają się młode talenty ale wszystko ma swoje granicę. Obecnie mamy olbrzymią dziurę na skrzydle i należało by ją załatać, ale nie koniecznie 17-letnimi Latynosami.

A co do tego Dioufa. Nigdy o nim nie słyszałem więc ciężko mi się wypowiadać. Martwi mnie jedynie, że ma już prawie 21 lat a dotąd nikt o nim nie słyszał. Po wpadce z Manucho nie jestem już optymistycznie nastawiony do takich transferów.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
18-07-2009 23:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości