Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mame Biram Diouf
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #61
Re: Mame Biram Diouf
W United się go za dużo nie naoglądaliśmy. Za to jego poczynań w Blackburn nie śledziłem. Statystyki przeciętne, choć nie mówią nam wszystkiego. Aby podjąć się obiektywnej oceny musiałbym go zobaczyć w paru meczach u nas. Aczkolwiek po tym, co zobaczyłem, gdy występował z diabełkiem na piersi jestem ku sprzedaniu go, bo nie zauważyłem w nim niczego szczególnego i sądzę, że są lepsi - Rooney, Chicha, Berba, Welbeck.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
30-05-2011 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #62
Re: Mame Biram Diouf
Z taką konkurencją w ataku, jaką mamy teraz, nie sądzę, żeby Diouf coś w United osiągnął. Tym bardziej teraz, gdy z wypożyczenia powrócił dobrze zapowiadający się Welbeck, któremu daję większe szanse w walce o miejsce w składzie.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
30-05-2011 14:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #63
Re: Mame Biram Diouf
W ogóle w tym Blackburn dziwnie miał. Kiedy tylko patrzyłem na składy w jakim grali Rovers to albo Diouf grał na prawym skrzydle, albo wchodził w drugich połowach z ławki.

Myślę, że znów pójdzie na wypożyczenie, a później zostanie ostatecznie gdzieś sprzedany. Konkurencja w ataku jest duża. Dawałbym mu szanse zaistnienia w United tylko wtedy, gdybyśmy sprzedali Machedę oraz gdyby odszedł jednak Berbatow.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
31-05-2011 11:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #64
Re: Mame Biram Diouf
thebusbyway.com napisał(a):Mame Biram Diouf is on his way out of Manchester United after the club reportedly agreed to loan him to Hannover.

Jak donosi thebusbyway.com, powołując się na wypowiedź dyrektora sportowego Hannoveru w Sky Germany, Mame zostanie wypożyczony po przejściu testów medycznych i uzgodnieniu szczegółów z zawodnikiem.

źródło

Moim zdaniem dobry ruch. Szanse Dioufa na regularne pojawianie się w pierwszym składzie różowo nie wyglądały, a jak widzieliśmy na przykładzie Danny'ego, takie wypożyczenie może dać wiele dobrego zawodnikowi.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
28-01-2012 00:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #65
Re: Mame Biram Diouf
Breakthru napisał(a):
thebusbyway.com napisał(a):Mame Biram Diouf is on his way out of Manchester United after the club reportedly agreed to loan him to Hannover.

Jak donosi thebusbyway.com, powołując się na wypowiedź dyrektora sportowego Hannoveru w Sky Germany, Mame zostanie wypożyczony po przejściu testów medycznych i uzgodnieniu szczegółów z zawodnikiem.

źródło

Moim zdaniem dobry ruch. Szanse Dioufa na regularne pojawianie się w pierwszym składzie różowo nie wyglądały, a jak widzieliśmy na przykładzie Danny'ego, takie wypożyczenie może dać wiele dobrego zawodnikowi.

Oznacza, to ni mniej ni więcej, że Sobiech może zapomnieć w tej chwili o jakichkolwiek występach w Hannoverze, trochę szkoda :roll:

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
28-01-2012 12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #66
Re: Mame Biram Diouf
robaldo napisał(a):Oznacza, to ni mniej ni więcej, że Sobiech może zapomnieć w tej chwili o jakichkolwiek występach w Hannoverze, trochę szkoda :roll:
A przepraszam, zapomniałem, że są na tym forum ludzie, którzy jeszcze wierzą w polską piłkę.

Ale cytując klasyka:
pan_opticum napisał(a):Mnie się przypomina powiedzenie o tym że polska reprezentacja jest jak dziecko z zespołem Downa. Należy ją kochać, ale nie należy spodziewać się zbyt wiele.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
28-01-2012 16:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
reddevils94 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
Post: #67
Re: Mame Biram Diouf
Diouf strzelił dzisiaj gola dla Hannoveru w wygranym meczu 4-2 ze Stuttgartem.
19-02-2012 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #68
Re: Mame Biram Diouf
Diouf nie jest już zawodnikiem United. Do dalszej dyskusji na temat byłego napastnika Czerwonych Diabłów zapraszam tutaj



Mój Blog: Pod presją czasu
19-02-2012 20:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości