Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fabio da Silva
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #46
RE: Fabio da Silva
Bez przesady z tym brakiem prawdziwej szansy, Fabio wcale nie grał tak mało, miał okazje na wypożyczeniu udowodnić wartość. Evra też nie był tragiczny, pamiętaj że on gra bez większego wsparcia lewo skrzydłowego w ostatnich meczach(Januzaj/Kagawa)

Po prostu po drodze poszło coś nie tak i Brazylijczyk wyhamował w stosunku do swojego brata, ma już 23 lata młodszy i o wiele lepszy już nie będzie, dobra decyzja z jego strony.

Widocznie Moyes nie lubi mieć takiego zawodnika na lewej stronie i woli takich przypisanych do lewej strony box to boxow pozwalających takim Januzajom na więcej swobody, gdzie Fabio jak i Rafaelowi zdarza się zostać w ofensywie, zejść ze swojej pozycji.
10-10-2013 16:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #47
RE: Fabio da Silva
Evra nie był tragiczny? Marcelo w Realu też nie ma wielkiego wsparcia, a potrafi grać na wysokim poziomie. Pat ma problemy z krycie, w łatwy, a czasem nawet dziecinny sposób daje się ogrywać - to nie wynika z braku wsparcia, tylko z niedostatecznych już umiejętności/słabej formy.

Fabio nie gra mało? W tym sezonie rozegrało 1, słownie jedno spotkanie! Ogółem w United rozegrał 22 spotkania, a Ty mi piszesz, że wcale nie gra tak mało? Na początku jego kariery przeszkadzały mu kontuzje, jednak teraz jest zdrów i może normalnie grać, to siedzi na ławce.

Strasznie mnie denerwuje, że mamy zawodników, a ich nie wykorzystujemy bądź ustawiamy ustawiamy na innych pozycjach.



Mój Blog: Pod presją czasu
10-10-2013 18:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #48
RE: Fabio da Silva
Marcelo wcale nie jest lepszy od Evry. Też czasem daje się tak ograć na swojej flance, że i kamień by zapłakał.

Fabio przychodził na OT jako lepszy z bliźniaków, a tymczasem niebawem może skończyć w jakimś Fulham czy innym West Hamie. Dziwne jest życie piłkarza.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
10-10-2013 19:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #49
RE: Fabio da Silva
Scenariusz będzie taki, że Fabio odejdzie za grosze nie dostając prawdziwej szansy w zespole a United ściągnie jakąś zapchajdziurę typu Buttner.
10-10-2013 20:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #50
RE: Fabio da Silva
Fabio od początku nie miał szczęścia bo Evra miał silną pozycję. Nie rozumiem jednak z jakiego względu obecnie w oczach Moyesa Buttner > Fabio? Nie uważam Da Silvę za jakiś super talent, ale na zmianę i do rotacji nadaje się dużo bardziej niż nasz wynalazek z Holandii. Czasem Francuz nie ogarnia, poziomem lub z racji wieku albo jedno i drugie (!) więc jego zmiennik może liczyć na szansę by przekonać do siebie trenera. Mam nadzieje, że Fabio wygryzie z tej roli Buttnera w tym sezonie, co moim zdaniem nie powinno być specjalnie trudne... No chyba, że Moyes pójdzie na całość i wyda 22-25 mil na Bainesa już w zimie, co moim zdaniem jest dość prawdopodobne.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2013 09:33 przez Silvan.)
11-10-2013 09:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #51
RE: Fabio da Silva
Sprzedać Evrę do Monaco, a Buttnera oddać Evertonowi w rozliczeniu za Bainesa. Wtedy Fabio będzie drugi do gry i wszyscy będą zadowoleni.
Szkoda, że to sci-fi.
11-10-2013 13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #52
RE: Fabio da Silva
RedLucas napisał(a):mamy w kadrze takiego człowieka, jak Fabio i jest to dla mnie żałosne i na pewno bardzo bolesne dla samego zawodnika, że w takiej sytuacji na prawej flance gra Smalling. Ja na miejscu Fabio spakowałbym się i spieprzał czym prędzej, z tym, że jeszcze tego pożałujemy.

Ja już to pisałem, ale sprawa jest tak dziwna, że pozwalam sobie się powtórzyć i jednocześnie zgodzić z Łukaszem.
Wszystko zaczyna jako tako w tej drużynie hulać, Moyes jakby stabilizuje cały ten majdan, jednak w sprawie Fabiana ani drgnie. I to jest skandal, że Brazylijczyk nie gra praktycznie nic, gdy kolejne pokłady gówna prezentuje Buttner, narzekający przez agenta, że umowa była inna i miał grać więcej Big Grin Toż za takie hasła za starego Ferga dostałby kopa w rzyć i tyle by było jego kaszany. Może w hałasie, jaki Alex robi z przodu, Mojsze widzi Bainesa i upragnione ataki lewą stroną. Może to Fabio zmienił się z Zahą i to on zabawia się w wolnym czasie z córką Dawida. W każdym razie jest to bez sensu.

I to samo tyczy się prawej strony, gdy nie mamy ani Jonesa, ani Rafała.

Gdzie jest Groszek?
29-12-2013 12:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #53
RE: Fabio da Silva
Teraz się zapaliło światełko nadziei, bo od tego amatorskiego występu Bitnera, na ławce przesiaduje Fabio. Tylko różnica jest taka, ze Holender był wpychany na siłę na boisko, a Fabio wydaję się być przyklejony do tej ławki.

O wystawieniu Fabio na prawej obronie z Tottkami nie pomyślałem. Przecież on jest prawonożnym zawodnikiem. W takiej sytuacji to on wydaje się najlepszym wyborem, szczególnie, że Smalling całkiem dobrze poczynał sobie na środku (prócz tego żałosnego wyprowadzania piłki). Vidić cały czas jest bardzo niepewny, to już nie ten sam gość co przed kontuzją Sad

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
29-12-2013 14:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #54
RE: Fabio da Silva
Era braci da Silva na Old Trafford dobiega właśnie końca. W chwili obecnej Fabio przechodzi testy medyczne w Cardiff i lada chwila podpisze kontrakt z ekipą prowadzoną przez Ole. Na sprzedaży młodego Brazylijczyka mamy zarobić okrągły milion funtów.

Jest mi szkoda Fabio. Od początku miał pod górę. Z Evrą nie miał szans wygrać rywalizacji przez co grał rzadko, a do tego doszły jeszcze problemy zdrowotne. Mam nadzieję, że w kwestii zdrowia najgorsze już za nim i teraz będzie mógł się skupić na grze. Nie tracę wiary w chłopaka. Moim zdaniem jeśli tylko zdrowie dopisze to pod wodzą Ole może wyrosnąć na co najmniej solidnego zawodnika. Mam nadzieję, że przy ustalaniu warunków z jego nowym klubem, zawarliśmy klauzule odkupu, by w razie czegoś móc ściągnąć Fabio do siebie.

Good luck Fabio!



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2014 15:28 przez Foster.)
26-01-2014 15:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #55
RE: Fabio da Silva
Myślisz że Fabio chciałby do nas później wrócić? Szczególnie gdy trenerem dalej będzie Moyes? Szkoda że przy obecnie słabej formy Evry, Fabio nie dostał więcej szans i tak naprawdę nie mógł pokazać swoich wszystkich umiejętności. Oby zdrowie dopisywało i pokazał że nie potrzebnie Moyes go skreślił.
26-01-2014 16:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #56
RE: Fabio da Silva
Mi go nie jest wcale szkoda. Mam cały czas mieszane uczucia także i wobec Rafaela. Niby jak ma dobry dzień potrafi zagrać świetny mecz, ale w każdym jednym spotkaniu mam obawę, że dostanie czerwo. Wchodzi w dalszym ciągu na raz - jak się uda - to oczywiście jest to "zajebista akcja w obronie", ale jak się nie uda? To wtedy jest blada dupa. I bieganie za przeciwnikiem, który sunie bezkarnie na bramkę. Technika wślizgu braci da Silva przypomina mi zawsze technikę kung-fu.

Powyższe uwagi odnoszą się w pełnym zakresie także i do Fabio, tyle, że Fabio jest słabszym graczem.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
26-01-2014 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #57
RE: Fabio da Silva
Rafael daje wystarczająco dużo w ofensywie, żeby narzekać jak gra tam Smalling. Wieczny problem to Kagawa na lewej i Smalling na prawej obronie. Przynajmniej czytając shouta...

Tylko co to ma wspólnego z Fabio? / Foster
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2014 23:53 przez Foster.)
26-01-2014 22:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości