Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ritchie de Laet
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Ritchie de Laet
[Obrazek: Ritchie-de-Laet-Manchester-United_2357023.jpg]

30. RITCHIE DE LAET

Data urodzenia: 28 Listopad 1988
Miejsce urodzenia: Antwerpia, Belgia
Narodowość: Belg
Pozycja: Obrońca
Wzrost: 186 cm

Poprzedni klub: Stoke City
Debiut w MU: 24 Maj 2009 v Hull City (A)

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
28-07-2009 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #2
Re: Ritchie de Laet
W trakcie meczu z Valencia przypomniała mi się pewna ciekawostka związana właśnie z tymże zawodnikiem przeczytana na zczuba: http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,664 ... bica_.html Wink

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
07-08-2009 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #3
Re: Ritchie de Laet
Skoro już temat został odświeżony to wypada co nieco napisać o De Laecie. W spotkaniu z Valencią spisał się naprawdę dobrze. Jest bardzo waleczny, nieustępliwy w obronie, szybki. W przeciwieństwie do Fabio czy Rafaela w defensywie radzi sobie bardzo dobrze. A i nie można zapominać o jego świetnych rajdach do przodu. Wszyscy oczekują, że to Rafael lub Fabio już niedługo zajmie miejsce na prawej obronie, a kto wie czy to nie Belg wyłoni się spośród młodzieży. Mam nadzieję, że dostanie kilka szans, bo po spotkaniu z Valencią na nie zasłużył.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
08-08-2009 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #4
Re: Ritchie de Laet
muszeq napisał(a):W przeciwieństwie do Fabio czy Rafaela w defensywie radzi sobie bardzo dobrze.

Ja bym Rafaela i Fabio nie stawiał w jednym rzędzie. Ten drugi dużo lepiej sobie radzi w defensywie, niż pierwszy.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
08-08-2009 13:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #5
Re: Ritchie de Laet
Ja jakoś dużej różnicy nie widzę. Obaj grają trochę dziko w obronie i popełniają karygodny błąd, którego uczy się już w bardzo młodych kategoriach wiekowych - wchodzą na raz zamiast wyczekać przeciwnika. Myślę, że to kwestia czasu, kiedy obaj nauczą się prawidłowo ustawiać w obronie itp,, ale taki De Laet już z miejsca potrafi to robić, więc tu jest jego przewaga pod względem defensywy.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
08-08-2009 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #6
Re: Ritchie de Laet
Przyjrzyj się uważnie grze Fabio Wink On właśnie nie idzie "na raz" oraz potrafi w odpowiednim momencie włożyć nogę i odebrać piłkę rywalowi.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
08-08-2009 14:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
eto22 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Ritchie de Laet
A ten De Laet to jest prawo czy lewonożny? Bo nigdzie się tego doszukać nie mogę.
08-08-2009 20:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #8
Re: Ritchie de Laet
Na 99% prawonożny.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
08-08-2009 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #9
Re: Ritchie de Laet
Cytat:Manchester United have handed a new contract to Belgian starlet Ritchie de Laet.

The 20-year-old defender only joined United in January, when The Red Devils raided Stoke City to capture him.

He has impressed Sir Alex Ferguson since the move and is now on the verge of the first-team.

And his progress has been rewarded with a new three-year deal.

"Alex Ferguson told me I'm very close to the first team," he told The Sun.

"There has been talk of me going out on loan but Sir Alex said I can't leave as he may need me. The new contract is a surprise and fantastic news."

It is also reported that Danny Welbeck is also close to agreeing a new three-year contract at Old Trafford.

Miejmy nadzieję, że dalej będzie robił systematyczne postępy i za jakiś czas przebije się do pierwszej kadry zespołu, a co za tym idzie, w kolejnych latach stanie się ważnym graczem pierwszego zespołu. Nie wiem jak tam się prezentuje w rezerwach, ale po tym co zaprezentował w tych kilku meczach w pierwszej drużynie, to oceniam go wyżej niż bliźniaków. Chyba się Pulis zabije jak Richie wyrośnie na jakiegoś kozaka Smile .

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
06-10-2009 14:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #10
Re: Ritchie de Laet
http://www.youtube.com/watch?v=JZLTq8I_ ... r_embedded

Nasz Ctrl Alt De Laet Pokładam w nim większe nadzieje niż w Fabio i bardziej podoba mi się jego gra,mam nadzieję że dalej się będzie rozwijał bo to solidny piłkarz,uniwersalny może występować na każdej pozycji w obronie, szczególnie przy obecnych kontuzjach w formacji obronnej jest nam potrzebny jak woda na pustyni
17-12-2009 10:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Ritchie de Laet
Ritchie de Laet został wypożyczony do Preston North End, także zamykam temat. Na temat tego zawodnika należy dyskutować tutaj

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
16-11-2010 17:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #12
Re: Ritchie de Laet
Po powrocie z Preston North End Ritchie de Laet wypożyczony został do Portsmouth, zaś następnie do Norwich City. Były to jego ostatnie doświadczenia jako zawodnika Manchesteru United - od bieżącego sezonu Belg jest już zawodnikiem Leicester City i na temat tego zawodnika należy dyskutować tutaj.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
28-07-2012 11:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości