Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Chelsea?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Johnny Evans 0% 0 0%
Patrice Evra 10.00% 1 10.00%
Nani 60.00% 6 60.00%
Michael Carrick 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Ji-Sung Park 0% 0 0%
Wayne Rooney 20.00% 2 20.00%
Dimitar Berbatov 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Antonio Valencia 0% 0 0%
Michael Owen 10.00% 1 10.00%
Fabio 0% 0 0%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CS: Manchester United 2-2 Chelsea (09.08.2009)
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
CS: Manchester United 2-2 Chelsea (09.08.2009)
[Obrazek: 1zn0jye.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 2nls6ly.png]


9 sierpnia o godzinie 16.00 na słynnym londyńskim Wembley Mistrz Anglii MANCHESTER UNITED zmierzy się ze zdobywcą Pucharu Anglii CHELSEA w meczu o Tarczę Wspólnoty. United sięgali po superpuchar 17-krotnie (w tym 4 razy dzielili trofeum z inną drużyną, gdy padał remis), The Blues zaś 3-krotnie.

W 2007 roku zdobyliśmy to trofeum pokonując Londyńczyków w rzutach karnych 3-0. Jak będzie tym razem? Czy Czerwonym Diabłom uda się wygrać FA Community Shield po raz trzeci z rzędu?
Zapraszam do dyskusji.


Dane pomeczowe:

Składy:

Manchester United: Foster - O'Shea(Fabio, 76'), Ferdinand©, Evans, Evra - Park(Giggs, 75'), Fletcher(Scholes, 75'), Carrick, Nani(Valencia, 62') - Rooney, Berbatov(Owen, 75')

Chelsea: Cech - Ivanovic(Bosingwa, 46'), Terry©, Carvalho, Cole - Obi(Ballack, 65'), Essien, Malouda(Deco, 78'), Lampard - Anelka(Kalou, 84'), Drogba

Ławki rezerwowych:

Manchester United: Kuszczak - Gibson

Chelsea: Hilario - Alex, Belletti

Gole:

Nani(10'), Rooney(90') - Carvalho(52'), Lampard(70')

1-4 w rzutach karnych

Kartki:

Evra(Ż), Berbatov(Ż), Owen(Ż) - Ivanovic(Ż)

Sędzia:

Chris Foy

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
30-07-2009 11:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #2
Re: CS: Manchester United - Chelsea (09.08.2009; 16:00)
Mecz już w przyszłym tygodniu, już nie mogę się go doczekać Smile Oczywiście wierzę w zwycięstwo United i mam nadzieję, że ewentualny tryumf zmotywuje graczy United, żeby tydzień później na inaugurację sezonu ligowego również odnieśli zwycięstwo.

Przed tym spotkaniem United rozegra jeszcze 2 spotkania towarzyskie, dziś z Bayernem i w środę z Valencią. W obu przypadkach rywal klasowy, tylko miejmy nadzieję, że nikt więcej już nie złapie jakiejś kontuzji. Pod dużym znakiem zapytania stoi występ w tym spotkaniu Vidica i to może być nasze największe osłabienie przed tym spotkaniem. Miejmy nadzieję, że Rio i Evans będą w pełni sił.

W meczach przedsezonowych Chelsea w 4 spotkaniach odniosła komplet zwycięstw, w każdym spotkaniu strzelając po dwie bramki, a stracili tylko jedną (grali z Interem, Milanem, Club America i Seattle Sounders). Fakt, że takie spotkania nie do końca oddają formę zespołu przed meczem o stawkę, ale wydaje się, że The Blues są w niezłej dyspozycji, więc czeka nas zacięte spotkanie.

Skład na mecz:

VDS
O'Shea-Evans-Rio-Evra
Valencia/Park-Carrick-Giggs-Nani
Berbatov-Rooney

Gdyby coś nie szło po myśli Fergusona na pewno wyśle do gry Owena i może zobaczymy, czy jego snajperski instynkt ze sparingów znajdzie odzwierciedlenie w pierwszym meczu o stawkę w nadchodzącym sezonie Wink
30-07-2009 15:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #3
Re: CS: Manchester United - Chelsea (09.08.2009; 16:00)
Za nami sezon przygotowawczy, więc co nieco o formie naszych grajków wiemy. Jeśli miałbym się kierować aktualną dyspozycją to postawiłbym na

Foster - O'Shea(Fabio), Evans, Rio, Evra - Velencia, Fletcher, Giggs, Nani - Berbatov, Rooney

PS transmisja jest może na Sport Klub?

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
06-08-2009 00:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #4
Re: CS: Manchester United - Chelsea (09.08.2009; 16:00)
michal85 napisał(a):PS transmisja jest może na Sport Klub?
tak


Fan United od 1992 roku
06-08-2009 07:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Best Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #5
Re: CS: Manchester United - Chelsea (09.08.2009; 16:00)
Myślę, że z Chelsea wygramy. Chociaż brak Van der Sara to duuuża strata. Ale United to nie tylko bramkarz więc damy radę. Myślę, że wyjdziemy takim ustawieniem :

Kuszczak - O'Shea - Evans - Ferdinand - Evra - Valencia - Fletcher - Anderson(45' Giggs) - Nani - Owen (60' Berbatov) - Rooney

Oczywiście minuty zmian są przypadkowe Wink

Myślę, że Ferguson postawi na Kuszczaka w tym meczu i w meczach kolejnych, dopóki VdS nie wyleczy kontuzji Smile W pierwszej "11" postawiłem na Owena bo świetnie prezentował się w meczach sparingowych Smile

Glory, glory Man United !

PS. Ja będę chyba oglądał mecz na justin.tv Wink
06-08-2009 09:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #6
Re: CS: Manchester United - Chelsea (09.08.2009; 16:00)
Kolego Best, wystawiłeś 10 grajków tylko, Chelsea takie słabe aż nie jest, lepiej takich bonusów im nie dawać Smile
Ja po obserwacji paru meczów sparingowych proponuję następującą wyjściową jedenastkę na to spotkanie:
Kuszczak - Evra, Ferdinand, Evans, Fabio, - Nani, Fletcher, Giggs, Valencia, - Rooney, Berbatov.
06-08-2009 10:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #7
Re: CS: Manchester United - Chelsea (09.08.2009; 16:00)
Ferguson już zapowiedział, że z racji większego doświadczenia na prawej zagra O'Shea.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
06-08-2009 10:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Best Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #8
Re: CS: Manchester United - Chelsea (09.08.2009; 16:00)
fasol napisał(a):Kolego Best, wystawiłeś 10 grajków tylko, Chelsea takie słabe aż nie jest, lepiej takich bonusów im nie dawać Smile
Ja po obserwacji paru meczów sparingowych proponuję następującą wyjściową jedenastkę na to spotkanie:
Kuszczak - Evra, Ferdinand, Evans, Fabio, - Nani, Fletcher, Giggs, Valencia, - Rooney, Berbatov.

A faktycznie zapomniałem Naniego wpisać :lol: Już poprawiam Wink
06-08-2009 12:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #9
Re: CS: Manchester United - Chelsea (09.08.2009; 16:00)
matys napisał(a):Ferguson już zapowiedział, że z racji większego doświadczenia na prawej zagra O'Shea.
I bardzo dobrze. Fabio tak naprawdę jest jeszcze niedoświadczonym, nieopierzonym graczem, także postawienie na gracza znającego realia takich spotkań, które jest jak finał, to bardzo dobra decyzja. John w czasie sezonu ogórkowego prezentował się solidnie, większych błędów nie popełnił. To już nie jest ten sam Sheasy o którego dyspozycję można mieć jakiekolwiek obawy.

Best napisał(a):Myślę, że Ferguson postawi na Kuszczaka w tym meczu i w meczach kolejnych, dopóki VdS nie wyleczy kontuzji Smile W pierwszej "11" postawiłem na Owena bo świetnie prezentował się w meczach sparingowych Smile
Szczerze - ani trochę nie wierzę, że Tomek zagra na Wembley. Nie przypadkowo SAF postawił na niego od pierwszych minut w środowym meczu. Poza tym, sir Alex tyle mówi o nim w kontekście następcy Edwina, więc nie wyobrażam sobie, aby w takim meczu nie dał mu szansy.

Jeśli idzie o o Owen'a to bardziej optowałbym za Berbatovem.

Foster ( choć chciałbym zobaczyć Kuszczaka ) - O'Shea, Evans, Ferdinand, Evra - Valencia, Fletcher, Giggs, Nani ( Park ) - Berbatov, Rooney.
06-08-2009 12:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: CS: Manchester United - Chelsea (09.08.2009; 16:00)
Bardzo czekam na to spotkanie, żeby móc wreszcie zobaczyć oba zespoły w akcji. Zapowiadają nam się spore emocje i niełatwa przeprawa. Oczywiście, wierzę w zwycięstwo, ale zawsze jakoś jestem mniej spokojna, kiedy między słupkami nie staje Edwin. Bez niego możemy mieć lekko pod górkę, ale od czego mamy genialną linię obrony? Smile
W pierwszym składzie chciałabym zobaczyć Owena - zawodnika, którego zawsze bardzo lubiłam, ale nigdy nie wyobrażałam go sobie w trykocie United. Liczę na to, że utrze nosa wszystkim krytykom, bo to naprawdę bardzo dobry zawodnik i gdyby jego kariera w pewnym momencie się nie zatrzymała, może byłby teraz w futbolowej czołówce...?

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
06-08-2009 13:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: CS: Manchester United - Chelsea (09.08.2009; 16:00)
Ja też jak Edwin stoi między słupkami to jestem spokojny. Ale w przypadku Fostera czy Kuszczaka już nie. Obaj mają okresy gdzie świetnie bronią, Kuszczak np wczoraj czy w sparingach ale maja też słabsze dni i potrafią takiego kiksa dowalić, że szok. Jednak przez 8 tygodni trzeba sobie poradzić bez Edwina i w meczu z Chelsea postawiłbym na Kuszczaka to zobaczylibyśmy czy w meczach o stawkę będzie tak dobry jak w sparingach.
Duży plus to silna linia obrony. W ataku chciałbym zobaczyć Roo z Berbą.
Ja bym wystawił taką 11:

Kuszczak - O'Shea, Rio, Evans, Evra - Valencia, Fletcher, Giggs(Anderson), Nani - Roo, Berba.
06-08-2009 14:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #12
Re: CS: Manchester United - Chelsea (09.08.2009; 16:00)
No nie mogę się doczekać tego meczu, tym bardziej, że ciągle nie zobaczyłem na co nas tak naprawdę stać. Miałem nadzieję, że z Valencią zobaczymy podstawową "jedenastkę", jednak nic z tych rzeczy. W dodatku piłkarze podeszli do tego meczu bardzo luźno i właściwie nadal nie wiemy, jak silni będziemy w tym sezonie.

Spotkanie bez wątpienia będzie bardzo ciekawe, ale i trudne dla United. Chelsea na pewno będzie najgroźniejszym rywalem w walce o mistrzostwo. Skład mają naprawdę silny i ten mecz zapewne będzie wyznacznikiem naszej obecnej formy. Najchętniej zobaczyłbym taki skład na tą potyczkę:

Kuszczak (ale i tak wiem, że zobaczymy Fostera) - O'Shea, Rio, Evans, Evra - Valencia, Fletcher, Giggs, Nani - Rooney, Berbatow

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
06-08-2009 19:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stifler Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #13
Re: CS: Manchester United - Chelsea (09.08.2009; 16:00)
Ja tak jak pisałem na Redlogu. Nie zmieniałbym dużo,lecz na pewno Berbatow musi zastąpić Owena. To samo tyczy się De Laeta. Chłopak zaliczył dobry występ w meczu z Valencją, lecz nie dał bym mu grać w niedzielnym meczu. Na jego miejsce mógłby wejść O'Shea. Tosica bym zostawił. Może namieszać.
07-08-2009 12:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #14
Re: CS: Manchester United - Chelsea (09.08.2009; 16:00)
Stifler napisał(a):Tosica bym zostawił. Może namieszać.
Czym może namieszać? Chłopak kompletnie nic nie pokazał podczas sparingów. Czasem wyszedł mu fajny drybling, ale potem trzeba jeszcze dośrodkować, a z tym był problem. Na dodatek długimi fragmentami był kompletnie niewidoczny, nie brał udziału w grze, i ja się pytam, jaki byłby z niego pożytek w starciu z Chelsea ? Prawdopodobnie żaden.

Ale szansę jeszcze dostać powinien, lecz nie w takim meczu.
07-08-2009 12:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #15
Re: CS: Manchester United - Chelsea (09.08.2009; 16:00)
Nie wyobrażam sobie żeby Tosic biegał na boisku w takim meczu kosztem Naniego, Parka czy Gigssa. Nawet Rooney na lewej jest lepszy.
Richard napisał(a):Ale szansę jeszcze dostać powinien, lecz nie w takim meczu.
Dokładnie. Jeszcze się sporo nagra w tym sezonie.


Fan United od 1992 roku
07-08-2009 13:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości