Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siatkówka
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #61
Re: Siatkówka
Dzisiaj trochę lepiej niż wczoraj, ale w dalszym ciągu grają chujnie. Kurek zdecydowanie najlepszy.

Pele good, Maradona better, George Best
04-09-2009 18:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #62
Re: Siatkówka
Szykują formę na kolejną rundę. :twisted:

Tak ogólnie to dalej grają play-offy, czy jeszcze jedną fazę grupową?

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
04-09-2009 18:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #63
Re: Siatkówka
Czary napisał(a):Tak ogólnie to dalej grają play-offy, czy jeszcze jedną fazę grupową?

grupa

Pele good, Maradona better, George Best
05-09-2009 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #64
Re: Siatkówka
Foster26 napisał(a):Najlepszy zawodnik? Zdecydowanie Bartosz Kurek,. Chłopak w ostatnim czasie poczynił niesamowite postępy
Pamiętam pierwsze kroki w dorosłej siatkówce nastoletniego wówczas Kurka w sezonie 04/05 w zespole Nysy, już wtedy jego nieprzeciętne warunki fizyczne zwracały uwagę, a i umiejętności nie brakowało. Jednak nie spodziewałem się, że aż tak szybko dojdzie do poziomu, jaki prezentuje na dzień dzisiejszy, a to przecież nie koniec jego możliwości.

W II rundzie Mistrzostw Europy naszymi rywalami będą: Hiszpanie (obrońcy tytułu), Słowacy oraz Grecy. W tej fazie rywalizacji zespoły zachowają swój dorobek punktowy z meczów z drużynami, które także uzyskały awans do II rundy (Tak więc Polacy będą mieli 4 punktów za zwycięstwa nad Francuzami oraz Niemcami, natomiast 2 pkt za zwycięstwo nad Turkami nie zostaną doliczone, gdyż gospodarze turnieju nie awansowali do dalszej fazy).

Tabela:
1. Polska 4
2. Grecja 4
3. Francja 3
4. Hiszpania 3
5. Słowacja 2
6. Niemcy 2

Polacy swoje mecze rozgrywać będą 8 (Hiszpania), 9 (Słowacja), 10 (Grecja) września.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
06-09-2009 21:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #65
Re: Siatkówka
Mamy o wiele łatwiejszą grupę niż Bułgarzy, którzy mają Rosję, Serbię, Włochy, Holandię i Finlandię. Nie ma co ukrywać, że z tamtej grupy o wiele ciężej by było awansować do półfinałów. Bardzo dużo zależeć będzie od jutrzejszego meczu z Hiszpanią. Jeśli go wygramy, droga do półfinałów będzie stała otworem.

Polacy praktycznie w półfinale!!!

Dzisiaj po dramatycznym i bardzo ciężkim meczu pokonaliśmy obrońce tytułu - Hiszpanię. Wynik 3-2 jest jak najbardziej sprawiedliwy, bo mecz był wyrównany. Polacy mieli momenty fenomenalnej gry i zastojów. Jest to dla nas bardzo ważna wygrana, gdyż w drugim meczu naszej grupy Niemcy pokonali Greków 3-1.

Jutro mecz ze Słowacją, którym powinniśmy przypieczętować nasz awans do półfinałów.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
07-09-2009 15:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sir_matt Offline
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #66
Re: Siatkówka
O mało szlag mnie nie trafił jak oglądałem mecz z Hiszpanią. Pierwszy set katastrofalny, ale na szczęście potrafiliśmy się podnieść z kolan (albo to Hiszpanie dali nam tyle punktów swoimi błędami Wink ) i wygraliśmy dwa kolejne. W czwartym już widziałem pewną wygraną 3:1 przy stanie 14:9, jednak musieli, no musieli spieprzyć. Na szczęście w tie break'u znowu byliśmy lepsi.Co cieszy, pomimo słabej dyspozycji naszego najlepiej punktującego, Kurka, potrafiliśmy ograć ekipę z Półwyspu Iberyjskiego. Niestety jak chcemy mieć medal, to musimy zaprezentować bardziej wyrównaną grę.

What a friend we have in Jesus ?
He's a saviour from afar
What a friend we have in Jesus ?
And his name is Cantona
09-09-2009 12:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #67
Re: Siatkówka
dende napisał(a):ale w dalszym ciągu grają chujnie.
Chujnie to graliśmy w dwóch ostatnich meczach.

Nie wiem co się stało z chłopakami, chyba dla co niektórych za dużo meczy...

Jesteśmy w 4 najlepszych drużyn w Europie, to cieszy, styl gry jednak już nie. Słaba zagrywka, no i co najważniejsze słaba skuteczność w ataku. 40 % skończonych ataków to zbyt słabo.
Muszą się chłopaki wziąć w garść. Mam nadzieję, że dziś Castelani da odpocząć najbardziej eksploatowanym zawodnikom na tym turnieju. Awans mamy pewny, także w przypadku porażki nic wielkiego się nie stanie.

Nowakowski, Bartman, Ruciak, Woicki, Jarosz, Możdżonek, Igła - tak widziałbym wyjściowy skład Polaków na dzisiejszy mecz z Grekami.



Mój Blog: Pod presją czasu
10-09-2009 06:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #68
Re: Siatkówka
Foster26 napisał(a):Chujnie to graliśmy w dwóch ostatnich meczach.

Chujnie to gramy cały turniej. Wiem, że głupio to brzmi, bo nie przegraliśmy jako jedyna drużyna żadnego meczu na tej imprezie, ale po 1 bardzo dobrym secie w następnym gramy padakę, i tak w kółko. Jak do tej pory nie zagrali żadnego CAŁEGO dobrego spotkania.

Pele good, Maradona better, George Best
10-09-2009 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #69
Re: Siatkówka
dende napisał(a):Jak do tej pory nie zagrali żadnego CAŁEGO dobrego spotkania.
Racja, lecz w pierwszej fazie nie było aż takiego rozrzutu. Teraz potrafimy wygrać do 10 po czym następnego seta przegrywamy do 20 :? Dlatego napisałem, że chujnie to gramy dopiero teraz. Wcześniej było średnio Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
10-09-2009 13:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #70
Re: Siatkówka
3:0 z Grecją na koniec II fazy grupowej!

Dzisiaj nasza gra wyglądała już lepiej niż podczas ostatnich dwóch meczy. Znów bardzo dobrze Kurek, który w pierwszym secie miał 100% w ataku :shock:. Bardzo dobrze również Jarosz, co osobiście bardzo mnie cieszy. Szkoda tylko że Castelani nie dał pograć Nowakowskiemu...
Dziś graliśmy już w miarę równo, choć i dziś nie obyło się bez kilku niepotrzebnych przestoi, na szczęście nie były one tak duże jak w ostatnich meczach.

Bułgaria albo Francja - osobiście wole Francuzów, Bułgarzy i Ruscy nie się razem pomęczą Big Grin



Mój Blog: Pod presją czasu
10-09-2009 20:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #71
Re: Siatkówka
Polacy wygrali dziś 3:0 z Grecją co oznacz, że do półfinału wchodzimy z kompletem zwycięstw. Tak trzymać.

A w półfinale zmierzymy się z Bułgarią. druga para to Rosja-Francja. Jeśli tylko zagramy swoje to Bułgarzy są w zasięgu i finał najprawdopodobniej z Rosją.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
10-09-2009 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sir_matt Offline
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #72
Re: Siatkówka
Miałem nadzieję, że jednak trafimy na Trójkolorowych Smile Cóż, trza się dobrać Bułgarom do skóry. Nie możemy tracić tak bezsensownie punktów seriami, blok będzie musiał naprawdę dobrze działać, no i zagrywkę trza poprawić (dzisiaj już znacznie lepiej wychodziły serwy).

What a friend we have in Jesus ?
He's a saviour from afar
What a friend we have in Jesus ?
And his name is Cantona
10-09-2009 20:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #73
Re: Siatkówka
Szkoda tylko, że na tak dużej imprezie sportowej, jaką są Mistrzostwa Europy trybuny świecą pustkami. Mecze z udziałem Turków (gospodarzy) zapewniały 3-4 tysiące kibiców, natomiast przykładowo dzisiaj spotkanie Polaków z Grekami obejrzało 400 widzów, a Niemców ze Słowakami zaledwie 160! Będziemy mieli świetne porównanie za 2 tygodnie na ME kobiet, które odbędą się w Polsce, gdzie mam nadzieję trybuny będą pękały w szwach i to nie tylko podczas spotkań Polek.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
10-09-2009 20:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #74
Re: Siatkówka
I z tego 400 chyba z 90% to byli Polacy. Ciągle Polski doping Big Grin

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
10-09-2009 21:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #75
Re: Siatkówka
Chyba nikt nie ma już wątpliwości, że Polak to najlepszy kibic Big Grin

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
11-09-2009 07:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości