Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siatkówka
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #46
Re: Siatkówka
A pro po Plińskiego. Według mnie sporą stratą dla drużyny jest to, iż Daniel nie decyduje się na silną zagrywkę. Był taki okres, w którym decydował się na tą silną zagrywkę i skutecznośc była taka sama, a momentami nawet lepsza niż u Wlazłego (!).

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
21-07-2008 19:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #47
Re: Siatkówka
Miko napisał(a):'Czasem' to nawet ja potrafię dobrze uderzyć.
To w takim razie dlaczego nie ma Cię w kadrze na IO?

Moim zdaniem problem nie jest to że nasi nię potrafią mocna zagrywąć, tylko Lozano, który często karze zagrywać taktycznie np. Plinskiemu czy Świderskiemu.

Coś z naszą zagrywka trzeba zrobić. Nie zapominajmy że Egipt, Chiny czy Japonia to nic w porównaniu z Brazylią czy Serbią. Te zespoły szczególnie Brazylia grają bardzo szybko, więc jeśli będzie,my im dostarczać baloniki to nie mamy żadnych szans na wyblok a o zdobyciu pkt blokiem to nie mamy nawet co śnić.
Zagrywka to nasz największy problem. Przyjęcie mamy, raz troszkę lepsze raz troszkę gorsze, atak jest, z blokiem bywa różnie (no ale to zależy właśnie od zagrywki)



Mój Blog: Pod presją czasu
22-07-2008 08:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #48
Re: Siatkówka
http://www.sports.pl/siatkowka/artykul. ... ykul=31925

No cóż, każdy kiedyś musi odejść. Jakiego następcę obstawiacie?

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
29-07-2008 09:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #49
Re: Siatkówka
Mauro Bonitta. :lol:

Fajnie by było z Rezende.
29-07-2008 09:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #50
Re: Siatkówka
Foster26 napisał(a):Moim zdaniem problem nie jest to że nasi nię potrafią mocna zagrywąć, tylko Lozano, który często karze zagrywać taktycznie np. Plinskiemu czy Świderskiemu.

Bo inaczej nie potrafią. Rozumiem czasami klepnąć techniczną zagrywkę ale Polacy naprawdę nie potrafią zagrywać jak np: USA Wink Mogliśmy wyeliminować USA, a nie wyszło.

Ja tam jestem optymistą i czekam na cud w zagrywce. Jednak sam Wlazły nie pociągnie. Brak dobrego atakującego będzie naszym dużym problemem. Gruszka bez formy, Świder beznadzieja...

Co do zmiany trenera, Rezende być może, jak Brazylia nie zdobędzie medalu, kusząca propozycja z Polski może być niedorzucenia. Daniel Castellani, prowadzi z sukcesami Bełchatów. Chyba on?
29-07-2008 16:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #51
Re: Siatkówka
Cytat:Bo inaczej nie potrafią. Rozumiem czasami klepnąć techniczną zagrywkę ale Polacy naprawdę nie potrafią zagrywać jak np: USA Mogliśmy wyeliminować USA, a nie wyszło.

No co Ty

Wlazły, Świderski, Winiarski i Kadziewicz potrafia przypieprzyc naprawdę porządnie.

Nie wiem czemu Lozano ich blokuje. Juz lepiej czasami walnąc w siatke niż patrzeć jak taki KLadziu czy Świder zagrywaja technicznie.

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
29-07-2008 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #52
Re: Siatkówka
Rafcio napisał(a):Nie wiem czemu Lozano ich blokuje. Juz lepiej czasami walnąc w siatke niż patrzeć jak taki KLadziu czy Świder zagrywaja technicznie.

Wiesz na to samo wychodzi Wink Walnąć w siatkę = punkt dla rywali. Techniczna zagrywka z Brazylią = 90% punkt dla rywala.

Lozano ich blokuje?! W jakiej gazecie to przeczytałeś?
29-07-2008 20:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #53
Re: Siatkówka
Miko napisał(a):Wiesz na to samo wychodzi Walnąć w siatkę = punkt dla rywali. Techniczna zagrywka z Brazylią = 90% punkt dla rywala.

No. Tylko ja napisałbym techniczna zagrywka z większością drużyn czołówki to niemal stuprocentowy punkt dla rywala. Moim zdaniem powinni zacząć serwować technicznie po dwóch nieudanych serwach z wyskoku.

A Lozano ich blokuje bo to pewnie on karze nieraz zagrywać Świderskiemu czy Kadziewiczowi technicznie.

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
30-07-2008 07:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #54
Re: Siatkówka
Filozofujecie, jakbyście byli wyszkolonymi trenerami z doświadczeniem. Siatkarze są zadowoleni z tego co robi Lozano i trzeba to uszanować.
30-07-2008 09:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #55
Re: Siatkówka
Kandydaci na trenera męskiej reprezentacji:
1. Wiktor Sidelnikow (Rosja)
2. Veselin Vukovic (Macedonia)
3. Jon Uriarte (Argentyna)
4. Roberto Santilli (Włochy)
5. Augusto Jose Sabbatini (Brazylia)
6. Flavio Gulinelli (Włochy)
7. Hugh D.Mccutcheon (Nowa Zelandia)
8. Daniel Castellani (Argentyna)
9. Grzegorz Wagner (Polska)
10. Dariusz Marszałek (Polska)
11. Daniele Bagnoli (Włochy)
12. Bruno Bagnoli (Włochy)


Hugh D. Mccutcheon, Daniele Bagnoli, Daniel Castellani - wg mnie któryś z tej trójki powinien zostać trenerem siatkarzy. Moim faworytem jest Hugh D. Mccutcheon Big Grin
A Waszym? Kogo byście widzieli jako trenera naszej reprezentacji?



Mój Blog: Pod presją czasu
03-12-2008 19:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #56
Re: Siatkówka
Cytat:Na placu boju w walce o stanowisko trenera męskiej reprezentacji Polski w siatkówce pozostali - Włoch Daniele Bagnoli (Dynamo Moskwa), Argentyńczyk Daniel Castellani (PGE Skra Bełchatów) i Grzegorz Wagner (TS BBTS Bielsko-Biała).

Wymienieni szkoleniowcy zostali wytypowani przez komisję ds. wyboru trenerów reprezentacji kraju i przeszli do następnej rundy.
Ciekawy jestem, co wśród tej trójki robi Grzegorz Wagner... Moim zdaniem za wysokie progi jak dla niego, jeszcze za małe doświadczenie. Wydaje mi się, że trenerem zostanie Castellani, choć najlepszym wyborem byłby Daniele Bagnoli. Przekonamy się już w styczniu.

Odnośnie Meczu Gwiazd Plus Ligi Kobiet: Północ - Południe:
Cytat:Nowosądecka Brygada Antyterrorystyczna Straży Granicznej będzie pilnować porządku podczas meczu Gwiazd PLusLigi Siatkarek, który odbędzie się 3 stycznia w Nowym Sączu - poinformował organizator spotkania Dariusz Grzyb.

(...)

"Na zawody będzie mogło wejść 1000 osób. Co prawda w hali widowiskowo-sportowej w Nowym Sączu mogłoby się zmieścić troszkę więcej osób ale znów mając na względzie sprawy bezpieczeństwa nie chcemy dopuścić do ścisku w hali" - powiedział Grzyb.
1000 osób na "Meczu Gwiazd" ... Jeszcze mniejszą halę mogliby znaleźć, byłaby już pełnia szczęścia. Big Grin

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
23-12-2008 15:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
vtg87 Offline
Member
***

Liczba postów: 101
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #57
Re: Siatkówka
Ja proponuję an selekcjonera kadry obrać Wojciecha Kaszę xD

1908 and 1911 and 1952 and
1956 and 1957 and 1965 and
1967 and 1993 and 1994 and
1996 and 1997 and 1999 and
2000 and 2001 and 2003 and
2007 and 2008 and 2009 !!!!!
...as The Reds go marching on on on!!
---
<!-- m -->http://sktg.pl<!-- m -->

Piszę poprawnie po polsku.
31-12-2008 14:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #58
Re: Siatkówka
Cytat:Argentyńczyk Daniel Castellani i Jerzy Matlak zostali w sobotę selekcjonerami siatkarskich reprezentacji Polski.

Jeśli chodzi o męską reprezentacje, to jest zadowolony z wyboru trenera, jednak jeśli chodzi o wybór trenera siatkarek, to...
Jakie są wasze odczucia?



Mój Blog: Pod presją czasu
18-01-2009 10:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #59
Re: Siatkówka
Będzie gorąco w czasie spotkań siatkarek... Matlak jest wybuchowym trenerem, ale IMO myślę, że wybór bdb, chociaż to się okaże. Na pewno nie zabraknie ciekawych momentów z Matlakiem...

Wybór na trenera siatkarzy był chyba łatwiejszy, a mam pytanie; Castellani będzie prowadził jeszcze PGE?
18-01-2009 10:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #60
Re: Siatkówka
Polacy rozegrali już dwa mecze na Mistrzostwach Europy w Turcji a tu cicho?

Wczoraj w pierwszym spotkaniu Biało Czerwoni pokonali Francuzów Francję 3:1 (18:25, 25:17, 25:22, 25:18)

Dziś Polacy pokonali Niemców 3:1 (25:17, 25:23, 27:29, 25:14) i jeszcze przed rozegraniem ostatniego meczu w grupie, z gospodarzem tej imprezy zapewnili sobie awans.

Wczoraj niestety oglądałem tylko ostatni set. Trzeba przyznać, że świetnie spisywały się młode wilki, tzn. Kuba Jarosz i Bartek Kurek.
Dziś oglądałem już całe spotkanie. W I secie nie podopieczni Castelaniego nie dali szans swoim rywalom. W II już tak łatwo nie było ale również udało się wygrać. III set to przeogromne emocje w końcówce. Początek naszych był bardzo kiepski, w połowie seta przegrywaliśmy już 8 punktami! Jednak nasi się nie poddali. Pod koniec znów Niemcy trochę odskoczyli (21-24) jednak nasi zdołali wyrównać, obronili set bola i mieli również piłkę meczową jednak się nie udało. Ostatecznie 3-ciego seta wygrali Niemcy. W IV ostatniej partii nasi podobnie jak w pierwszym secie nie dali szans Niemców, rozgramiając ich do 14!
Najlepszy zawodnik? Zdecydowanie Bartosz Kurek,. Chłopak w ostatnim czasie poczynił niesamowite postępy i jeśli tylko sodówka nie uderzy mu do głowy to będziemy mieli drugiego Winiarskiego.
Bardzo dobrze zaprezentował się również Gacek, który bronił bardzo trudne piłki. Znów dobrze funkcjonował środek, Możdżonek i Pliński zaprezentowali się na prawdę dobrze. Swoją drogą szkoda mi Nowakowskiego, który niewątpliwie posiada ogromny talent, jednak na chwile obecną jeszcze ustępuje starszym kolegom.
Momentami strasznie irytował mnie Piotrek Gruszka. W III secie Piotrek prosił się o zmianę...

Jeśli ktoś miałby powtórkę jednego z ataków Kurka z I seta (gdzieś w środku partii, potężna bomba po lekkim skosie, tzw. gwóźdź.) to proszę o linka Wink

Jutro mecz z Turcją, który nasi zawodnicy powinni wygrać. Spodziewam się niewielkich roszad w składzie.



Mój Blog: Pod presją czasu
04-09-2009 17:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości