Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-0 Birmingham City (16.08.2009)
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (16.08.2009; 14:30)
Tomek91 napisał(a):Hm, jak Chińczyk nie pasuje to wyłącz głos

To wtedy nie słychać by było reakcji na trybunach ani żadnych przyśpiewek.

Co do Vidica to niech sie kuruje tak długo jak będzie trzeba. A co do obrony to jestem spokojny bo Rio z Evansem dadzą radę Smile
07-08-2009 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #17
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (16.08.2009; 14:30)
Damian91 napisał(a):Co do Vidica to niech sie kuruje tak długo jak będzie trzeba. A co do obrony to jestem spokojny bo Rio z Evansem dadzą radę Smile

Vidic na bank nie zagra:
Cytat:Obrońca Manchesteru United Nemanja Vidić opuści początek sezonu z powodu kontuzji łydki. Zawodnik od początku przygotowań do rozgrywek zmagał się z urazem i teraz będzie musiał pauzować przez najbliższe dwa tygodnie.

Damian91 napisał(a):Tomek91 napisał(a):Hm, jak Chińczyk nie pasuje to wyłącz głos



To wtedy nie słychać by było reakcji na trybunach ani żadnych przyśpiewek.

Konflikt tragiczny w takim razie nam się tu zarysowuje Wink
07-08-2009 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #18
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (16.08.2009; 14:30)
Kuszczak czy Foster wystąpi od pierwszej minuty ? Jak uważacie ?



Ja stawiam na naszego rodaka, co Ben pokazał w ostatnim spotkaniu każdy dobrze wie. Do listy nieobecnych dodajemy też jego z najlepszych w ostatnim czasie Naniego. Wielka szkoda , nie ma co ukrywać. Blok obrony bez zmian , jes to raczej nasza najlepsza formacja w drużynie. Na ławkę posadziłbym też Carricka , Anglik ostatnio zawodzi. Valencia i Park wydają się pewniakami jeśli chodzi o skrzydła , w sumie nie ma nikt ich zastąpić. Giggs gra praktycznie tylko w srodku pola zaś Rooneya nikt nie chciałby widzieć z powrotem na skrzydle. Flecher obowiązkowo oraz Giggs. Atak optymalny w osobach Berby i Wazy.

Kuściak-O'Shea,Evans,Rio,Evra-Valencia,Flecher,Giggs, Park- Berba,Roo

Jeśli wszystko pójdzie po myśli to stawiam na jakieś 2-0. W sumie chyba nie zdziwię się jak nie padnie żadna bramka , to już taka mała remisowa tradycja inauguracyjna sezon Tongue

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
10-08-2009 12:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #19
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (16.08.2009; 14:30)
Mata napisał(a):Kuszczak czy Foster wystąpi od pierwszej minuty ? Jak uważacie ?

A ja jestem prawie pewny, że zobaczymy Fostera. Ferguson będzie chciał po raz kolejny dać mu mecz "na przełamanie", poza tym Anglik. Jednak mam głęboką nadzieję, że jeśli również ten mecz Foster zawali, wówczas nawet Fergie zdecyduje się dać szansę Tomkowi.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-08-2009 12:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #20
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (16.08.2009; 14:30)
Cytat:- Znając Bena i jego umiejętności które posiada trzeba otwarcie przyznać, że przy drugiej bramce powinien zrobić nieco więcej - mówi Szkocki menedżer

- Jakkolwiek było to jego pierwsze duże wyzwanie. Długo czekał na swoją szansę, ponieważ najpierw był kontuzjowany, a w przedsezonowych spotkaniach musiałem dać pograć wszystkim trzem bramkarzom. Być może Foster nie spędził wystarczająco dużo minut na boisku.

- Najważniejsze jest jednak to, że znamy jego umiejętności, więc nie musimy się nim martwić - zakończył popularny Fergie

Choć chciałbym zobaczyć w niedzielę Kuszczaka od pierwszych minut to ta wypowiedź poniekąd potwierdza powyższe słowa RedLucasa.

Mata napisał(a):Kuściak-O'Shea,Evans,Rio,Evra-Valencia,Flecher,Giggs, Park- Berba,Roo

Na obecną chwilę to chyba taki skład najbardziej nadaje się na inaugurację. I odpukać, żeby po tym meczu nikt nie musiał odpoczywać od piłki.
10-08-2009 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #21
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (16.08.2009; 14:30)
Dla mnie sprawa jest prosta. Podczas sparingów lepiej prezentował się Tomek, więc okazję do zaprezentowania swoich umiejętności podczas nieobecności0 van dr Sara otrzymać powinien i to już w pierwszej kolejce ligowej. Ale szansa na to, wydaje się nikła. Ben prawie co mecz popełnia głupie błędy, a mimo to dostaje kolejne szanse od Fergiego.

Kolejny problem to kontuzja Nani'ego. Kto by jeszcze dwa miesiące temu pomyślał, że tak bardzo będziemy przejmować się jego urazem, w końcu pamiętamy co wyczyniał w poprzednim sezonie. Innej możliwości nie ma - Park i Valencia na skrzydła. Słyszałem, że Giggsy dał wczoraj dobrą zmianę i myślę, że w pełni zasługuje na grę w pierwszym składzie. Ma za sobą udany okres przygotowawczy i aż dziw bierze, że w tym wieku, stać go na tak wysoki poziom. Szkoda, że Paul Scholes jest jego totalnym przeciwieństwem. Poprzedni sezon słaby, ten także nie zapowiada się najlepiej. Obok Walijczyka niech pohasa sobie Fletcher. Carrick'a chyba nikt już nie chce oglądać, przynajmniej w najbliższym czasie.

Atak? Bez rewelacji - Rooney i Berbatov. Obrona także bez niespodzianek, to samo zestawienie co w meczu z Chelsea.

Mimo, że przegraliśmy batalie o CS, to formę, jaką zaprezentowały diabły, możemy być umiarkowanie usatysfakcjonowani. Wprawdzie jest parę problemów, ale nawet z nimi powinniśmy bez problemu ograć mocno wzmocnione Birmigham.
10-08-2009 13:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #22
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (16.08.2009; 14:30)
Kto powinien zagrać z Birmingham City od pierwszych minut na bramce? Oczywiście, że Kuszczak, który miał lepszy okres przygotowawczy.

Kto zagra z Birmingham City? Niestety Foster. Chyba, że będzie kontuzjowany.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
10-08-2009 19:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #23
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (16.08.2009; 14:30)
I znowu te narzekania. To dziwaczne. Jakoś nikt nie lamentuje czemu miejsce w składzie ma słabiuteńki ostatnio Carrick i nie sugeruje dziwacznych spiskowych teorii, tylko jest wysyp postów nt. Tomka. Komu Wy kibicujecie?
Cytat:Ben prawie co mecz popełnia głupie błędy, a mimo to dostaje kolejne szanse od Fergiego.
Prawie co mecz to i Kuszczak popełnia głupie błędy. Problem tylko w tym, że Foster nie otrzymał tyle szans co Polak, a co więcej - przeważnie przed nim występowała eksperymntalna linia obrony.

Cytat:Słyszałem, że Giggsy dał wczoraj dobrą zmianę i myślę, że w pełni zasługuje na grę w pierwszym składzie.
O tych błędach Fostera też słyszałeś, czy widziałeś ?

Mam nadzieję, że z Birminham pokażemy dobry futbol. Przydałoby się w końcu dobrze zacząć...

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
10-08-2009 19:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #24
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (16.08.2009; 14:30)
michal85 napisał(a):Jakoś nikt nie lamentuje czemu miejsce w składzie ma słabiuteńki ostatnio Carrick
Może dlatego, że Anglik wcześniejszą grą pokazał, że można na niego liczyć? Ale jak sam pewnie zauważyłeś ( albo raczej nie zauważyłeś ) niektórzy są za tym, aby Michael odpoczął trochę od piłki i usiadł na ławce rezerwowych.

michal85 napisał(a):tylko jest wysyp postów nt. Tomka.
Dziwisz się ? Foster spisuje się poniżej oczekiwań, Kuszczak lepiej prezentował się w sparingach...

michal85 napisał(a):Komu Wy kibicujecie?
A to nie można już chcieć innego zawodnika na bramkę, niż Foster?

michal85 napisał(a):Prawie co mecz to i Kuszczak popełnia głupie błędy
Popełniał, bo tak naprawdę nie ma ku temu za wielu okazji w ostatnim czasie. Nie wiem, jak można aż tak bardzo bronić Bena. Anglik ewidentnie zawalił nam to spotkanie, dodajmy do tego, te jego zabawy z piłką w polu karnym i mamy obraz człowieka, który w spotkaniu z Birmingham nie powinien wystąpić od pierwszych minut.

michal85 napisał(a):O tych błędach Fostera też słyszałeś, czy widziałeś ?
Jak już wcześniej wspomniałem nie oglądałem meczu do końca, także ciężko abym widział, Giggs'a dającego dobrą zmianę :roll:

Błędy Fostera owszem, widziałem, ale co to ma do rzeczy? Zawalił i nic tego nie zmieni.
10-08-2009 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (16.08.2009; 14:30)
Ja siedze w Irlandii, w pubach leci idiotyczny futbol irlandzki czy cos w tym stylu w weekendy, ale na szczescie jestem w miejscu, gdzie jest troche znajomych Fletcha wiec mecz Diablow bedzie lecial - juz nie moge sie doczekac Smile

Jestem kompletnie nie w temacie kto gra, kto nie, wiem tylko ze Saar ma kontuzje, teraz widze ze i Vidic i Nani. Fajnie przeczytac ze Nani zaczal grac. Moze odejscie Rona wyjdzie druzynie na dobre.

Mam nadzieje, ze zagra Tomek, Ben tez ma chyba kontuzje z tego co widze. Obaj maja teraz szanse pokazac sie w nastepnych kilku meczach, oby Fergie dal pograc i jednemu i drugiemu. Moze bedzie bardziej jasne to, ktory z nich jest lepszy.

Wynikiem sie nie bardzo przjemuje, to poczatek sezonu, zazwyczaj start mamy slaby, nie ma sie co przjemowac porazka, czy dwiema na poczatku. Wazne zeby sie rozkrecali i grali corqz lepiej z kazdym tygodniem.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
13-08-2009 13:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #26
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (16.08.2009; 14:30)
branka napisał(a):wiem tylko ze Saar ma kontuzje

Do tego dochodzą Rafael, Hargreaves, Neville, Evans i Vidic.

branka napisał(a):teraz widze ze i Vidic i Nani

Portugalczyk jest zdrów jak ryba. Ostatnio zagrał w meczu reprezentacji, więc jest gotów na inaugurację sezonu.

branka napisał(a):Mam nadzieje, ze zagra Tomek, Ben tez ma chyba kontuzje z tego co widze

Anglik też cudownie ozdrowiał. Właściwie nie ma szans na to, by z Birmingham między słupkami stanął Kuszczak.

branka napisał(a):oby Fergie dal pograc i jednemu i drugiemu

Wątpię, by coś takiego miało miejsca. Ten, który zagra w pierwszym ligowym meczu raczej na pewno grać będzie aż do powrotu Van der Sara. Dzięki temu, ów wybraniec będzie pewniejszy, bardziej skoncentrowany. Nawet Ferdinand wspominał o tym, że tylko jeden powinien bronić, bez przetasowań, bo to tylko działa na niekorzyść drużyny.

branka napisał(a):zazwyczaj start mamy slaby, nie ma sie co przjemowac porazka, czy dwiema na poczatku

Bez przesady. Akurat w pierwszych trzech spotkaniach gramy z: Birmingham u siebie oraz Burnley i Wigan na wyjazdach. Jeśli w bataliach z nimi zaliczymy dwie porażki, to nie wiem co się będzie działo w 4. kolejce, kiedy to podejmujemy Arsenal.

Pozdrowienia z Polski! Smile

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
14-08-2009 13:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (16.08.2009; 14:30)
Szymcio napisał(a):
branka napisał(a):wiem tylko ze Saar ma kontuzje

Do tego dochodzą Rafael, Hargreaves, Neville, Evans i Vidic.

Neville usiądzie pojutrze na ławce rezerwowych, a Evans i Vidic (dziś wznowił treningi) powinni być gotowi na środowy mecz z Burnley. O Rafaelu nic nie wiem, ale też powinien być niedługo w pełni sił. Powrót Hargo przewidywany jest na listopad 2016 r. <śpi>

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
14-08-2009 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
rydzu Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #28
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (16.08.2009; 14:30)
paolo napisał(a):Hargo przewidywany jest na listopad 2016 r.
Tja Big Grin
branka napisał(a):Ja siedze w Irlandii, w pubach leci idiotyczny futbol irlandzki czy cos w tym stylu w weekendy
Sie ciesz, że hurlingu nie musisz oglądać Tongue.
15-08-2009 11:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (16.08.2009; 14:30)
Kontuzja Nevilla to akurat jest wzmocnienie Wink

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
15-08-2009 16:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #30
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (16.08.2009; 14:30)
Zaczynamy! Bardzo się cieszę, że liga wraca. Półtora miesiąca wakacji, w których, bądź co bądź, wiele się działo zostaje ukoronowane rozpoczęciem nowego sezonu piłkarskiego w Anglii. Cóż, poprzednie trzy piłkarskie lata były dla nas - fanów MU - bardzo, ale to bardzo udane. Ciekaw jestem, czy zdobędziemy mistrzostwo po raz czwarty z rzędu ucierając tym samym nosa naszemu kochanemu Liverpoolowi.

Co do samego meczu, to mam nadzieję, że zmieciemy Birmingham z powierzchni ziemi. Nie, żebym nie doceniał rywala, ale z całym szacunkiem dla niego - jeśli Diabły będą w odpowiedniej formie, to Niebiescy na Old Trafford raczej sobie nie pograją. Od tego mamy tak wybitne jednostki jak Ferdinand, Evra, Valencia, Carrick, Berbatow czy Rooney by w podobnych spotkaniach pokazywać klasę. Dobry start, jak wiemy, paradoksalnie wcale nie musi oznaczać rewelacyjnej formy do końca sezonu, ale nie ukrywam, że każdy inny wynik niż zwycięstwo do zera przynajmniej dwoma bramkami będzie dla mnie rozczarowaniem.

Skład mamy nieco poszatkowany. Zwłaszcza obrona nam się troszkę posypała, ale jak już wielokrotnie wspominałem - pierwsze trzy kolejki gramy z zespołami o renomie najwyżej przeciętnej. Birmingham, Burnley i Wigan (nawet mimo dzisiejszej sensacyjnej wygranej) nie są zespołami, które powinny nam sprawić wiele problemów. Poza tym, chłopcy z JJB Stadium od czasu założenia Premier League jeszcze nigdy z nami nie wygrali - ba, nie zremisowali! Regularnie zbierają cięgi i tak może być i następnym razem.

Skład typuję następujący:
Kuszczak - Brown, Ferdinand, O'Shea, Evra - Valencia, Fletcher, Carrick, Nani - Berbatow, Rooney.
Nie jestem pewny co do obsady bramki, bo Foster podobno już się wyleczył. Mam szczerą nadzieję, iż to nie jest prawdą - dlatego typuję Tomka. Liczę na występ Wesa, który na prawej stronie defensywy od dawna radzi sobie co najmniej dobrze. W środku, w zastępstwie za Vidica i Evansa - uniwersalny John O'Shea. Skrzydła chciałbym zobaczyć ustawione ultraofensywne, bo przecież nie gramy z Liverpoolem. W ataku oczywista oczywistość - duet bułgarsko-angielski, czyli spokój, opanowanie i technika w połączeniu z dynamizmem i młodzieńczą fantazją.

Jedyne czego żałuję, to tego, iż inauguracji nie obejrzę. Niestety, Canal + Sport sprawił mi niemiłą niespodziankę, a że szybkość łącza internetowego pozostawia sporo do życzenia, to będę musiał się zadowolić emocjami na <!-- w -->http://www.livescore.com<!-- w -->, tudzież liczyć na jakąś relację tekstową. Niemniej jednak, bardzo pragnę zwycięstwa ukochanych Diabełków i będę za nich trzymał kciuki od pierwszej do ostatniej minuty.
Zaczynamy.
B E L I E V E!

PS
Kula napisał(a):Kontuzja Nevilla to akurat jest wzmocnienie

Zaprawdę powiadam Ci - dobrze prawisz.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
15-08-2009 17:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości