Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-0 Birmingham City (16.08.2009)
popek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #46
Re: PL: Manchester United 1-0 Birmingham City (16.08.2009)
Nani w tym meczu spisał się b.dobrze prawie wszystkie podania podbramkowe szły przez niego albo od samego Nani'ego, ale i tak Rooney jak dla mnie spisał się najlepiej Big Grin
17-08-2009 23:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #47
Re: PL: Manchester United 1-0 Birmingham City (16.08.2009)
Dzisiaj oglądnąłem sobie meczyk na Polsacie Sport. Było nieźle, nic porażającego, ale czego oczekiwać po pierwszym meczu sezonu?

Wydawało się, że skrzydła w tym spotkaniu będą naszą mocną stroną. Ale niestety tak nie było. I o ile lewa flanka z Evrą i Nani'm w pierwszej połowie wyglądała całkiem nieźle, to w drugiej z Giggs'em już tak różowo nie było. Prawa natomiast o wiele słabsza. Niezbyt podobało mi się co wyczyniali Valencia i Fabio. Antonio za wiele dobrego zespołowi nie przysporzył. Nie zagrażał bramce Birminhgam, czy to strzałem, czy podaniem otwierającym drogę do bramki. Da silva natomiast był cieniem gracza, którego widzieliśmy w sparingach. Łatwy do przejścia w defensywie, a i w ataku oczekiwałem od niego troch efektywniejszej gry.

Jeszcze jedna uwaga. Chodzi o Rooney'a. Z tego co wiem, miał być środkowym napastnikiem, a tymczasem co chwila wracał się po piłkę, szalał po skrzydłach.... Trochę to inaczej miało wyglądać, bo teraz przecież w polu karnym nie zastąpi go Ronaldo...
18-08-2009 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości