Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Anglii
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #106
Re: Reprezentacja Anglii
Jak dla mnie najlepszy byłby chyba Reddknap. Ale to bardzo wątpliwe. Hmm dobrym wyborem byłby też Hiddink. A Beniteza chyba nikt trzeźwo myślący nie zatrudniłby.
09-02-2012 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #107
Re: Reprezentacja Anglii
Ponoć nowy trener ma być angielski wiec obcy odpadają. Najbliższy towarzyski poprowadzi Pearce
09-02-2012 13:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #108
Re: Reprezentacja Anglii
Nie jest to jeszcze przesądzone, federacja preferuje Anglika lub innego wyspiarza, ale mimo wszystko pozostaje otwarta na inne kandydatury. Wink

@down: Martin O'Neill 8-)

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
09-02-2012 14:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #109
Re: Reprezentacja Anglii
Beckham :!: Keane :!:

@up
Roy Hodgson

Gdzie jest Groszek?
09-02-2012 14:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #110
Re: Reprezentacja Anglii
Pearce jako stały selekcjoner średnio by mi się widział, ale wyboru dużego raczej na chwilę obecną nie ma. Wątpię, żeby jakikolwiek szkoleniowiec klubu Premier League zrezygnowałby z prowadzeniu swojego zespołu na rzecz reprezentacji.

Bruce jest wolny
09-02-2012 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #111
Re: Reprezentacja Anglii
Ja wysłałem moje sejwy z FM-a, zobaczymy jak się sprawa potoczy.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
09-02-2012 21:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #112
Re: Reprezentacja Anglii
Ten to jak zwykle potrafi zabić.

Co du Bruce'a to wydaje mi się to kiepski pomysł. Mając w pamięci jak skończył McClaren nie wydaje mi się, żeby Anglię objął ktoś z bądź co bądź słabym nazwiskiem trenerskim. Zwłaszcza po nieudanej przygodzie z Sunderlandem.
10-02-2012 18:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #113
Re: Reprezentacja Anglii
Cytat:Bramkarze: Joe Hart (Man City), Rob Green (West Ham), John Ruddy (Norwich)

Obrońcy: Glen Johnson (Liverpool), Phil Jones (Man Utd), John Terry (Chelsea), Joleon Lescott (Man City), Gary Cahill (Chelsea), Ashley Cole (Chelsea), Leighton Baines (Everton)

Pomocnicy: Theo Walcott (Arsenal), Stewart Downing (Liverpool), Alex Oxlade-Chamberlain (Arsenal), Steven Gerrard (Liverpool), Gareth Barry (Man City), Frank Lampard (Chelsea), Scott Parker (Tottenham), Ashley Young (Man Utd), James Milner (Man City)

Napastnicy: Wayne Rooney (Man Utd), Danny Welbeck (Man Utd), Andy Carroll (Liverpool), Jermain Defoe (Tottenham)

Dobór zawodników przez Roya Hodgsona to jest jedna wielka kpina... naprawdę nie pojmuje, jak można było powołać takich patałachów jak powołał. Przecież on już na samym starcie poddał reprezentację. Dla Anglików lepiej byłoby teraz nie grać w ogóle, bo tak to się mogą tylko ośmieszyć.
Jednak dla nas same plusy, Ferdinand i Carrick sobie spokojnie odpoczną, a Young i Welbeck dużo nie pograją, bo dla Anglików to będzie krótka piłka, 3 mecze i do domu.

Hart
Johnson - Terry - Cahill - Baines
Parker - Barry
Walcott - Young - Welbeck
Defoe

Z takim składem mogliby powalczyć o awans, jednak tak z pewnością nie zagrają. Carroll, Downing :lol: szkoda, że Henderson tylko na liście rezerwowych



Mój Blog: Pod presją czasu
16-05-2012 17:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #114
Re: Reprezentacja Anglii
Ten skład wygląda zbyt europejsko jak na Anglię. Woy wystawi Cole, Lamparda + Gerrarda (którzy po raz kolejny pewnie zawiodą na wielkiej imprezie). Downing i Carroll jeszcze znajdą się w wyjściowym składzie, nie zdziwię się ponadto jeśli wyjdzie dwójka Carroll- Defoe w pierwszych dwóch meczach.

Kiedy Anglicy zrozumieją że zatrudnianie trenerów wychowanych w brytyjskim systemie mija się z celem.

Rodzynek który znalazłem w komentarzach na jednym z fansitów.

Cytat:Najlepiej te powołania jest skomentować słowami samego Roya Hodgsona, który pytany dlaczego zdecydował się na Oxlade-Chamberlaina powiedział: "oglądałem go w meczu z Milanem, gdzie świetnie się zaprezentował na tle Pirlo i Ambrosiniego".

Ambrosini nie grał z Arsenalem, a Pirlo od roku gra w Juventusie...
16-05-2012 17:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #115
Re: Reprezentacja Anglii
Serio tak powiedział?

Czy ta reprezentacja zawsze musi być prowadzona przez debili?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
16-05-2012 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #116
Re: Reprezentacja Anglii
Śmieszy mnie ten skład. Brak Carricka to jakaś kpina. Oxlade-Chamberlain to pomyłka numer dwa. Z takim składem to nie mogą powalczyć o półfinał. A szkoda.

Najlepsze w tym wszystkim jest jednak ta lista rezerwowa. Butland? Kto to? Nie interesuję się Championship to przyznaję, ale naprawdę nie ma nikogo lepszego w PL? Chociażby wspomniany Carrick.

Słowem, jaki trener takie powołania. Dno i metr mułu.
16-05-2012 17:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #117
Re: Reprezentacja Anglii
Cytat:"He is a very, very exciting player. He has given one or two performances that have left quite an impression on me, not least of all when Arsenal played Milan at the Emirates and I was there live and saw how well he dealt with Pirlo and Ambrosini in the centre of midfield," Hodgson said at a media conference on Wednesday that was broadcast live on Sky Sports News HD.

http://www1.skysports.com/football/news ... es-Hodgson
16-05-2012 17:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #118
Re: Reprezentacja Anglii
allfanmu napisał(a):. Oxlade-Chamberlain to pomyłka numer dwa. Z takim składem to nie mogą powalczyć o półfinał. A szkoda.
Ox to wcale nie pomyłka, nabierze doświadczenia, pomyłka to Downing.(choćby Lennon za niego powinien jechać) Ale nawet z Carrickiem i Richardsem nie wróżyłem sukcesu, nawet wyjśćie z grupy to trudne zadanie dla angoli. Niby znane nazwiska ale to wszystko, brak drużyny jak na poprzednich mundialach.
Gerrard znowu z Lampardem w jednym składzie będzie.
Carrick rozegrał świetny sezon i nikt go nie zauważa.dziwne. Downing i Henderson nic nie grają a są w orbicie zainteresowań selekcjonera
Gdyby grali Wilshere z Clevem w formie plus Sturridge, Welbeck przed nimi miałoby szansę wspiąć ekipę na wyższy poziom ale trójka z nich nie jedzie niestety.
16-05-2012 17:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
atenats Offline
Member
***

Liczba postów: 102
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #119
Re: Reprezentacja Anglii
A mi jest tak żal Rio. To zapewne jego ostatnie Euro i na nie pojedzie. Co więcej on nigdy na Mistrzostwach Europy nie wystąpił.

"Nie należy mylić prawdy z opinią większości. "
16-05-2012 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #120
Re: Reprezentacja Anglii
Cepilek napisał(a):
Cytat:Najlepiej te powołania jest skomentować słowami samego Roya Hodgsona, który pytany dlaczego zdecydował się na Oxlade-Chamberlaina powiedział: "oglądałem go w meczu z Milanem, gdzie świetnie się zaprezentował na tle Pirlo i Ambrosiniego".

Ambrosini nie grał z Arsenalem, a Pirlo od roku gra w Juventusie...


Może mu chodziło o tego nie żyjącego już premiera Neville'a Chamberlaina, co? <świr>

E: A tak na poważnie to gratuluje Anglikom selekcjonera. Znowu zaprezentują się "świetnie".. <ściana>

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
16-05-2012 19:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości