Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Anglii
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Reprezentacja Anglii
Myślę, że przyda się taki temat, jeśli któryś z modów uzna, że nie to wyjebać

W środę podopieczni Fabio Capello zagrają w Amsterdamie towarzysko z Holandią. Powołanie otrzymało czterech naszych zawodników : Foster, Ferdinand, Carrick i Rooney. Dziwi brak Owena.

Kadra Anglii :

Cytat:Bramkarze: Ben Foster (Manchester United), Robert Green (West Ham United), Paul Robinson (Blackburn Rovers)

Obrońcy: Wayne Bridge (Manchester City), Ashley Cole (Chelsea), Rio Ferdinand (Manchester United), Glen Johnson (Liverpool), Joleon Lescott (Everton), John Terry (Chelsea), Matthew Upson (West Ham United)

Pomocnicy: Gareth Barry (Manchester City), David Beckham (LA Galaxy), Michael Carrick (Manchester United), Steven Gerrard (Liverpool), Frank Lampard (Chelsea), James Milner (Aston Villa), Theo Walcott (Arsenal), Shaun Wright-Phillips (Manchester City), Ashley Young (Aston Villa)

Napastnicy: Carlton Cole (West Ham United), Jermain Defoe (Tottenham Hotspur), Emile Heskey (Aston Villa), Wayne Rooney (Manchester United)

Pele good, Maradona better, George Best
09-08-2009 11:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #2
Re: Reprezentacja Anglii
dende napisał(a):Dziwi brak Owena.
Dlaczego? Bo Azjatom strzelił 4 gole? No to jeśli za takie coś piłkarz powinien otrzymywać powołania to ręce opadają... Dziwię się tylko Capello, że wziął go do szerokiej 30 - osobowej kadry, bo tak naprawdę nic specjalnego nie pokazał. Ale powiedzmy sobie szczerze - nie miał ku temu wielkich okazji. Poczekajmy na to, jak zaprezentuje podczas zbliżającego się wielkimi krokami sezonu. Jeśli tam będzie błyszczał, to ok, niech Capello po niego sięgnie, ale na litość boską nie po 4 golach wbitych jakimś Malezyjczykom i Chińczykom :/
09-08-2009 11:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Reprezentacja Anglii
Richard napisał(a):Dlaczego? Bo Azjatom strzelił 4 gole?

Miałem na myśli przede wszystkim grę, a nie to, że strzelił ileś tam goli w sparingach.

Pele good, Maradona better, George Best
09-08-2009 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #4
Re: Reprezentacja Anglii
Znalezienie się w 30-osobowej kadry było sygnałem dla Owena, że jest obserwowany przez selekcjonera i droga do reprezentacji nie jest dla niego zamknięta w przypadku dobrych występów w następnych meczach.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
09-08-2009 11:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #5
Re: Reprezentacja Anglii
dende napisał(a):Miałem na myśli przede wszystkim grę, a nie to, że strzelił ileś tam goli w sparingach.
I grą także nie błyszczy na tyle, aby liczyć na powołanie. Ale tak prawdzie mówiąc, który z napastników nią zachwyca ? Jedynie Rooney. Nie mam, tu na myśli tylko sparingów, ale także ostatnie kilkanaście meczów. minionego sezonu.

Dziwię się tylko, dlaczego Capello nie powołał, chociażby Agbonlahora? Ma jakiś uraz czy co? A zamiast niego, widnieje nazwisko takiego Cole'a.
09-08-2009 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #6
Re: Reprezentacja Anglii
Owen nie zasłużył na grę w reprezentacji , jeszcze nie teraz pełna zgoda , ale do licha co robi tam David Beckham . Bo wbił ostatnio gola z rzutu wolnego w meczu towarzyskim Barcelonie? Tongue Taka mała niekonsekwencja Capello ale patrząc na bilans Anglików w eliminacjach może on sobie pozwolić naprawdę na dużo.

Środowy mecz z Holendrami live na polsat sport .

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
10-08-2009 11:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #7
Re: Reprezentacja Anglii
Beckham zagrał kilka niezłych spotkań w Milanie, strzelił dwa, trzy gole, dzięki czemu Capello po raz pierwszy wysłał mu powołanie. I od tego czasu jak widać, nie zwraca uwagi na jego formę w klubie, bo nie dość, że z czasem grając w Mediolanie zaczął obniżać loty, to na dodatek z tego co się orientuje, nie pokazuje nic wielkiego jako piłkarz Galaxy. Pewnie Fabio będzie konsekwentnie na niego stawiał, aż do zakończenia mundialu przez Anglików w RPA i wtedy obaj panowie zakończą swoją karierę w reprezentacji.
Tak jak to było w przypadku Steve'a McClaren'a. Nie, nie powołuje Beckham'a do kadry, bo na to nie zasługuje. Zagra parę dobrych spotkań i potem bez względu na wszystko David pojawiał/będzie pojawiał się na każdym zgrupowaniu kadry narodowej.
10-08-2009 13:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #8
Re: Reprezentacja Anglii
Capello ma przejść na emeryturę gdy zdobędzie złoto z Anglikami w RPA .

Ale Ci powiem szczerze jak Anglicy mają grać jak obecnie niech powołuje kogo chce Włoch ale tak jak piszesz nie zasługuje on na grę w reprezentacji Synów Albionu , jeszcze nie teraz . Jak przeniesie się od grudnia/stycznia czy tam kiedy indziej do Europy to któż wie.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
10-08-2009 13:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #9
Re: Reprezentacja Anglii
Joe Hart z ManCity zastąpi kontuzjowanego Fostera.

E: Gerrard kontuzjowany, jego miejsce zajmie Theo Walcott.

Pele good, Maradona better, George Best
10-08-2009 18:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #10
Re: Reprezentacja Anglii
Fabio Capello powołał kadrę na wrześniowe mecze eliminacyjne:

Bramkarze: Ben Foster, Robert Green , Paul Robinson

Obrońcy: Wes Brown, Wayne Bridge, Joleon Lescott , Ashley Cole, John Terry , Glen Johnson , Matthew Upson

Pomocnicy: Gareth Barry, Shaun Wright-Phillips , David Beckham , Michael Carrick , Steven Gerrard Frank Lampard , James Milner, Ashley Young , Aaron Lennon

Napastnicy: Carlton Cole , Jermain Defoe, Peter Crouch , Emile Heskey , Wayne Rooney .

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
31-08-2009 08:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Reprezentacja Anglii
Foster został powołany wobec kontuzji Harta, a Brown w miejsce Rio.

Jak myślicie kto będzie bronić w podstawowej 11?

Green w meczu z Holandią na pewno nie zawiódł i myślę, że to właśnie on powinien dostać szansę gry od pierwszych minut.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
31-08-2009 08:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #12
Re: Reprezentacja Anglii
Robert Green
Glen Johnson - John Terry - Matthew Upson - Ashley Cole
David Beckham - Steven Gerrard - Gareth Barry - Frank Lampard - Ashley Young
Wayne Rooney


Tak ja bym to widział Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
31-08-2009 09:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #13
Re: Reprezentacja Anglii
Tylko, że Capello raczej nie gra 4-5-1 Wink

Green
Johnson - Terry - Lescott - Cole
Milner - Barry - Lampard - Young
Defoe - Rooney


Ale pewnie wyjdzie Beckham na skrzydle zamiast Milnera.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
31-08-2009 09:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #14
Re: Reprezentacja Anglii
fidain napisał(a):Tylko, że Capello raczej nie gra 4-5-1 Wink
Foster26 napisał(a):Tak ja bym to widział Wink

Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
31-08-2009 09:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #15
Re: Reprezentacja Anglii
Wiem, wiem - umiem czytać Tongue Tak tylko przypomniałem.

Zresztą imho Rooney jako osamotniony napastnik sobie nie radzi.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
31-08-2009 09:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości