Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Anglii
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Reprezentacja Anglii
Ja bym to tak widział

Green
Johnson - Terry - Upson - Cole
Lennon - Gerrard - Lampard - Young
Defoe - Rooney


Znając Capello, to na miejsce Lennona da S.Wright-Phillipsa, Barry'ego lub Beckhama. W ataku zamiaste Defoe może zagrać też Heskey, bo to bardzo udany duet w reprezentacji i sprawdzony już przez Capello.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
31-08-2009 10:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #17
Re: Reprezentacja Anglii
Tylko, że to ustawienie nie posiada rozgrywającego. Gerrard i Lampard w swoich klubach od dawna grają raczej mocno cofniętych napastników niż typowych playmakerów, rozrzucających piłki z głębi pola. Takimi zawodnikami w Anglii są Carrick i Barry i to któryś z nich powinien towarzyszyć na środku Gerrardowi/Lampardowi. A że Carrick bez formy to postawiłbym na Barr'ego.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
31-08-2009 10:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Reprezentacja Anglii
To w takim razie na boku zagra Gerrard i będzie schodził do środka, bo coś nie widzi mi się, żeby ktoś dwójki Gerrard/Lampard rozpoczął mecz na ławce.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
31-08-2009 10:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #19
Re: Reprezentacja Anglii
I tak pewnie będzie bo z Gerrardem na skrzydle grał Capello większość eliminacji. Chociaż imho lepszy byłby typowy skrzydłowy typu Lennon/Milner.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
31-08-2009 10:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Reprezentacja Anglii
Na dodatek, Gerrard ostatnio formę ma dosyć średnią, a wyśmienicie gra Lennon, ale mimo wszystko będzie to jedynie solidny rezerwowy.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
31-08-2009 10:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #21
Re: Reprezentacja Anglii
fidain napisał(a):Zresztą imho Rooney jako osamotniony napastnik sobie nie radzi.
100 % racji, ale mając za sobą Lamparda i Gerrerda (cofniętych napastników, jak ich nazwałeś) to sytuacja miałaby się inaczej.



Mój Blog: Pod presją czasu
31-08-2009 12:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: Reprezentacja Anglii
Anglia - Słowenia 2:1 (1:0)
1:0 Lampard 31' (k)
2:0 Defoe 63'
2:1 Ljubinjankic 85'

Może coś od siebie? :roll: //paolo

Pele good, Maradona better, George Best
06-09-2009 08:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #23
Re: Reprezentacja Anglii
Jutro bardzo ważny mecz Anglików. Na własnym terenie podejmują Chorwatów, wygrywając zapewniają sobie udział w MŚ. Pikanterii rywalizacji dodaje jeszcze fakt zemsty Synów Albionu na Chorwatach za upokorzenie wyspiarzy na Wembley 3:2 konsekwencją czego był ich brak na ME.
Runi 1x & Defoe 2x daje jak nic 3:0. Do tego napastnik Tottenhamu wystrzela się i w lidze nam nie zrobi już kuku Big Grin

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
08-09-2009 11:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArturZ Offline
Member
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #24
Re: Reprezentacja Anglii
Liczę w tym pojedynku na Anglię i już nie mogę doczekać się tego meczu.
Synowie Albionu pragną zemsty a Chorwaci na pewną będą walczyć do upadłego. Myślę że zobaczymy ciekawe widowisko z wieloma bramkami. Typuje tutaj łatwe zwycięstwo Anglików i liczę na 3:0.

Artur Żmijewski
08-09-2009 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sir_matt Offline
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #25
Re: Reprezentacja Anglii
Chociaż nie mają Modrica to za łatwo pewnie nie będzie. Myślę, że się skończy jakieś 2:0 bądź 2:1. Co do Modrica, niezła była ta teoria spiskowa jakoby Bowyer faulował go specjalnie, po to żeby nie mógł wystąpić w meczu z Anglią Big Grin

What a friend we have in Jesus ?
He's a saviour from afar
What a friend we have in Jesus ?
And his name is Cantona
09-09-2009 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #26
Re: Reprezentacja Anglii
Stało się. 8 mecz, 8 zwycięstwo , komplet punktów i Anglicy jako druga europejska reprezentacja może bookować bilety lotnicze do Afryki . Capello mówił, że zdobywa MŚ z wyspiarzami i kończy karierę. Są mocni, do RPA polecą po złoto, przy puchar świata powróci do kolebki futbolu? Za rok będziemy mądrzejsi Big Grin Dobry trener robi różnice.

Anglia - Chorwacja 5:1 (2:0)
1:0 Lampard (k.) 7. min
2:0 Gerrard 18. min
3:0 Lampard 59. min
4:0 Gerrard 66. min
4:1 Eduardo 72. min
5:1 Rooney 77. min

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
10-09-2009 09:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArturZ Offline
Member
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Reprezentacja Anglii
Anglia ładnie pojechała z Chorwatami. Nie spodziewałem się że wygrają aż 5:1. Lampard i Gerrard po 2 bramki i widać że są we formie tak samo jak Rooney. I to tej reprezentacji będę kibicował w RPA.

Artur Żmijewski
10-09-2009 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #28
Re: Reprezentacja Anglii
Anglia w gazie ale jak wiadomo formę trzeba mieć w czasie finałów a nie w eliminacjach. Jeśli Anglicy ją utrzymają to niewątpliwie będą faworytami. A mi się po cichu marzy finał Anglia - Holandia i oczywiście wygrana Oranje (po 2 bramkach wracającego do reprezentacji Ruuda) :twisted:

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
10-09-2009 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sir_matt Offline
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #29
Re: Reprezentacja Anglii
Szok, na tak wysokie zwycięstwo bym nie postawił. Forma Anglików jest bardzo wysoka, mam nadzieję, że uda im się ją utrzymać i wygrać drugi raz MŚ. Jednak Capello potrafi wycisnąć z tej drużyny to co najlepsze Smile Dobrze, że Wazza trzyma formę, teraz czas na Tottenham Smile

What a friend we have in Jesus ?
He's a saviour from afar
What a friend we have in Jesus ?
And his name is Cantona
10-09-2009 19:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #30
Re: Reprezentacja Anglii
WIesz... ja meczu nie widziałem, ale to co strzelił Rooney to to strzeliłby i Krzynówek. Wazza miał pustą bramkę, wystarczyło tylko kopnąć piłkę w jej światło. Trudno na podstawie takiej bramki oceniać formę napastnika, no chyba, że oglądałeś mecz to zwracam honor.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
11-09-2009 08:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości