Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Anglii
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #61
Re: Reprezentacja Anglii
Nie wiem, nie zastanawiałem się nigdy kogo Capello na te MŚ weźmie. Ale dziwnie aż, że tylko tylu graczy United załapało się do kadry Angoli, a kto wie czy Carrick nie odpadnie jeszcze. Dawno chyba tak słabo pod tym względem nie było.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
11-05-2010 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #62
Re: Reprezentacja Anglii
Ja się spodziewałem jeszcze Browna i Neville'a.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
11-05-2010 15:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #63
Re: Reprezentacja Anglii
Mnie dziwi obecność Parkera, miał aż tak udany sezon w młotach?
11-05-2010 17:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #64
Re: Reprezentacja Anglii
Też się spodziewałem chociaż jednego z dwójki Brown/Neville (szczególnie tego drugiego bo zaliczył całkiem niezły sezon)

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
11-05-2010 17:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #65
Re: Reprezentacja Anglii
Neville >>>>> Carragher.

Co on w ogóle w tej kadrze robi to ja nie mam pojęcia.

Heskey, też raczej za zasługi na tej liście się znajduje.

Tomek91 napisał(a):Mnie dziwi obecność Parkera, miał aż tak udany sezon w młotach?

Jedna z wyróżniających się postaci. Obecnie zainteresowany nim jest sam Arsene Wenger.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
11-05-2010 19:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #66
Re: Reprezentacja Anglii
Brown? z racji...? Ostatnio nie grał regularnie, nie pamiętam już jego meczu w podstawowej 11-stce United. Neville owszem tym sezonem udowodnił, że wciąż potrafi grać na najwyższym poziomie. Dziwi obecność Heskey'a i brak A.Younga oraz Agbonlahora

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
11-05-2010 19:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #67
Re: Reprezentacja Anglii
Tak się teraz tej kadrze jeszcze przyglądam i jest tylko jeden prawy obrońca. Carragher jako zmiennik? Dobry żart. Gaz powinien jechać.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
11-05-2010 19:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #68
Re: Reprezentacja Anglii
Browna się spodziewałem z tej racji, że był w niejednym meczu desygnowany do gry kosztem Johsona. Spodziewałem się więc, że dla Wesa znajdzie się miejsce, a trzecim prawym obrońcą będzie Nev.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
11-05-2010 20:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #69
Re: Reprezentacja Anglii
Scholes znowu się wypiął na reprezentacje :* Niech ładuje akumulatory na przyszły sezon, a nie goni za piłką w Afryce.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
12-05-2010 13:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #70
Re: Reprezentacja Anglii
matys napisał(a):Scholes znowu się wypiął na reprezentacje :* Niech ładuje akumulatory na przyszły sezon, a nie goni za piłką w Afryce.
Słusznie prawisz.
Scholes miał bardzo dobry sezon i nie dziwię się, że Capello chciał go mieć w swojej kadrze na mundialu. Tyle, że Paul ma już swoje lata i priorytety mu się w życiu zmieniły- rodzina przede wszystkim.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
12-05-2010 16:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #71
Re: Reprezentacja Anglii
Kadra Anglii na mundial:


Bramkarze: Joe Hart (Manchester City), David James (Portsmouth), Robert Green (West Ham).

Obrońcy: Jamie Carragher (Liverpool), Ashley Cole (Chelsea), Rio Ferdinand (Manchester United), Glen Johnson (Liverpool), Ledley King (Tottenham), John Terry (Chelsea), Matthew Upson (West Ham), Stephen Warnock (Aston Villa).

Pomocnicy: Gareth Barry (Manchester City), Michael Carrick (Manchester United), Joe Cole (Chelsea), Steven Gerrard (Liverpool), Frank Lampard (Chelsea), Aaron Lennon (Tottenham), James Milner (Aston Villa), Shaun Wright-Phillips (Manchester City).

Napastnicy: Peter Crouch (Tottenham), Jermain Defoe (Tottenham), Emile Heskey (Aston Villa), Wayne Rooney (Manchester United).


Capello odrzucił Walcotta, Benta, Johnsona, Parkera, Dawsona , Bainesa i Huddlestone'a.
Trochę dziwne, szczególnie jeśli chodzi o skrzydła. Zostawił Wrighta-Philipsa, kosztem Walcotta i wybrał Lennona, który niedawno wrócił po długim urazie. Włoch wolał graczy doświadczonych.
02-06-2010 08:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #72
Re: Reprezentacja Anglii
Wziąć Carraghera a zostawić Dawsona? :shock:

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
02-06-2010 09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #73
Re: Reprezentacja Anglii
Nie, lepiej wziąć Dawsona i mieć 5 środkowych obrońców i tylko jednego prawego.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
02-06-2010 10:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #74
Re: Reprezentacja Anglii
mucha napisał(a):Nie, lepiej wziąć Dawsona i mieć 5 środkowych obrońców i tylko jednego prawego.

W sumie racja, ale Carragher na prawej to taki siejący zniszczenie i popłoch wśród rywali Terminator jak u nas O'Shea. Skoro już tak narzekamy na deficyt prawych obrońców w Anglii, to może faktycznie było trzeba zastanowić się nad kandydaturą mającego całkiem przyzwoity sezon Neville'a.

Brak Benta mnie cholernie zdziwił. No bez jaj, ale koleś strzela w Sunderlandzie 24 gole i nie jedzie, a taki Heskey zdobywa, bagatela, 5 bramek, a mimo to powołanie otrzymał. Pamiętam, że kiedyś Capello cieszył ryło, bo Rooney z Heskey'em tak świetnie grali w duecie, że przy Emile'u Wazza w końcu zaczął grać na najwyższym poziomie. Może zaś kombinuje coś podobnego, czyli gra 4-4-2 z tymi dwoma napastnikami w pierwszym składzie? Choć szczerze, to bardzo w to wątpię. Mimo wszystko dziwi fakt, że Benta nie zabrał, bo w razie kontuzji lub absencji kartkowej Roo będzie miał do dyspozycji tercet marzeń: Croucha, Defoe i właśnie Heskey'a. Jakoś nie widzę, żeby światowe potęgi klękały przed tym trio i błagały o najniższy wymiar kary.

Walcott i Johnson potrafią rozbujać swoje drużyny, chyba bardziej niż Lennon i SWP. Theo na lekko zmęczonego rywala jest jak znalazł, bo nie od dziś wiadomo, że ma w dupie rakietę ziemia-ziemia. Johnson, bardzo mi się podoba, ma chłopak umiejętności i za parę lat może być prawdziwą gwiazdą. W każdym razie większą, niż chimeryczny i zwyczajnie słabszy Shaun... No i dziwi brak Younga, który ze swoimi kapitalnymi dośrodkowaniami (miód dla Roo i wysokich Heskey'a i Croucha) bardzo mógłby się przydać...

Trochę mnie rozczarowały decyzje personalne Capello, bo nie od dziś kibicuję Angolom, ale wierzę, że ma chłopina jakąś koncepcję. Pytanie - jaką...

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
02-06-2010 11:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #75
Re: Reprezentacja Anglii
Szymcio napisał(a):W sumie racja, ale Carragher na prawej to taki siejący zniszczenie i popłoch wśród rywali Terminator jak u nas O'Shea. Skoro już tak narzekamy na deficyt prawych obrońców w Anglii, to może faktycznie było trzeba zastanowić się nad kandydaturą mającego całkiem przyzwoity sezon Neville'a.

Oczywiście zgadzam się. Neville powinien znaleźć się w tej kadrze. Nawet jako rezerwowy, bo to nie tylko klasa sportowa, ale i z pewnością wielki motywator. Capello wybrał Carraghera, który na boku jest przeciętny, ale lepsze to niż całkowity brak zmiennika dla Johnsona.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
02-06-2010 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości