Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Arsenalem?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 4.76% 1 4.76%
John O'Shea 0% 0 0%
Wes Brown 0% 0 0%
Nemanja Vidić 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Darren Fletcher 71.43% 15 71.43%
Antonio Valencia 4.76% 1 4.76%
Wayne Rooney 14.29% 3 14.29%
Nani 4.76% 1 4.76%
Ji Sung Park 0% 0 0%
Dymitar Berbatov 0% 0 0%
Razem 21 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Arsenal FC (29.08.2009)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #61
Re: Manchester United 2-1 Arsenal FC (29.08.2009)
michal85 napisał(a):Koniec sierpnia, za nami dopiero 4 kolejki PL, a zaczyna się gadka o niewypale

RedLucas napisał(a):Tak poza tym, to może za wcześnie na takie opinie, ale Valencia powinien powoli się szykować, do tej listy "niewypałów" Fergusona.

Nauczcie się czytać ze zrozumieniem.

pan_opticum napisał(a):Żadnych? A ta wrzutka na głowę Roo z Wigan? Po mojemu klasowe zagranie, dzięki któremu przeciwnik się posypał. Wcześniej trzymali się twardo a ten pierwszy gol był kluczowy.

No okej, pociągnęło to naszą grę, co na pewno znacząco pomogło w zdobyciu kolejnych bramek. Jednak jakby na to nie patrzeć, to jest to tylko jedno zagranie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
30-08-2009 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #62
Re: Manchester United 2-1 Arsenal FC (29.08.2009)
Kuba-chan napisał(a):Dobrze mówisz, przydał by mu się środkowy dobrze rozgrywający pomocnik. Typu Beckham, bardzo dobry zawodnik.;] mógł by wrócić do Manchester United
na rozegranie?..
Foster26 napisał(a):Dodałem jeszcze oceny MEN, dlaczego? Brown 8 Vidic 6 - ano dlatego, gdzie oni mają oczy?
Bezstronni tzn nie kibicujący żadnej z grających ekip dziennikarze na pewno nie oglądają spotkania z taką dokładnością jak fan danego zespołu. To tylko zwykle oceny, nikt na nich nie będzie opierał wyjściowej jedenastki na następny mecz.
michal85 napisał(a):Skleja całą obronę? Na pewno nie dzisiaj bo była dziurawa. Co Serb zrobił przy bramce Arshavina? Mógł mu jeszcze przyklasnąć...
Jasne, że mógł doskoczyć do ruska, tak naprawdę w ogóle tego nie spróbował, ale ja nawet bym tego nie określił jako jakiś szczególny błąd Nemy. Przecież Arshavin nie strzelał z 16 metrów. Po prostu huknął z daleka, a Vidic się tego nie spodziewał.

A co ogólnej jego postawy to bardzo ciężko się gra jak twój partner Brown jest taki niepewny. Były ze dwie sytuacje, kiedy to kompletnie się nie zrozumieli i mogło byc gorąco pod naszą bramką.


Fan United od 1992 roku
30-08-2009 19:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #63
Re: Manchester United 2-1 Arsenal FC (29.08.2009)
Cytat:Nauczcie się czytać ze zrozumieniem.
Ale co tu rozumieć? Bardzo wolno, powoli, czy też szybko - nie ma to znaczenia. Fakt faktem, że zacząłeś prawić o niewypale.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
30-08-2009 20:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości